اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

TDA8920BJ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

TDA8920BJ

سلام،من قبلا یه امپلی فایر با ای سی TDA8920 فیلیپس درست کردم وخیلی هم عالی بود.بخاطر مشکل تو تغذیش این ا ی سی سوخت.تو فروشگاه ECA که این محصول نیست.تو اینترنت هم چند جا پیدا کردم ولی موجودی نداشتن.اگه جایی سراغ دارین که این ای سی رو داره لطف کنید آدرس و شماره تلفنش رو یا اینجا بذارید یا برام بصورت پی وی بفرستید. خیلی فوریه،ممنون.

پاسخ : TDA8920BJ

درود و سلامت باش
    دوست عزیز این آیسی در پخش های اتومبیل (به خصوص جی وی سی و سونی)استفاده میشد.
    پیدا کردن این آیسی بسیار سخته و اگر هم پیدا بشه قیمت بسیار بالایی داره(درحد 18-22 هزار) جدا از این که اصل باشه یا درجه سه......
    بهتره از آیسی TDA7388 استفاده کنید که همین سایت هم داره. اصل هم هست. من با این آیسی خیلی آمپ درست کردم که حدود 4 ساله همشون خوب کار میکنن!
    بدرود.
    آیسی TDA7560 هم آیسی خوبیه منتها اگه اصلش رو گیر بیارید(20 هزار قیمت داره ) ,و درجه 3 هم حدود 7 هزار قیمت داره.
    به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
    الکترونیک قدرت
    الکترونیک آنالوگ
    طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
    ---------------------BMCELEC@-------------------
    ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
    ---------------www.bmc-elec.com--------------
    ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hoseyni emeni نمایش پست ها
      درود و سلامت باش
      دوست عزیز این آیسی در پخش های اتومبیل (به خصوص جی وی سی و سونی)استفاده میشد.
      پیدا کردن این آیسی بسیار سخته و اگر هم پیدا بشه قیمت بسیار بالایی داره(درحد 18-22 هزار) جدا از این که اصل باشه یا درجه سه......
      بهتره از آیسی TDA7388 استفاده کنید که همین سایت هم داره. اصل هم هست. من با این آیسی خیلی آمپ درست کردم که حدود 4 ساله همشون خوب کار میکنن!
      بدرود.
      آیسی TDA7560 هم آیسی خوبیه منتها اگه اصلش رو گیر بیارید(20 هزار قیمت داره ) ,و درجه 3 هم حدود 7 هزار قیمت داره.
      خیلی ممنون از کمک شما دوست عزیز.این ای سی های که فرمودیدخوبه ولی در نهایت 4 تا 50 وات خروجی داره در حالی که دستگاه پخش خودم(SONY DSX-A100UW) خودش چهار تا 55 وات داره.از طرف دیگه همون طور که گفتم قبلا با ای سی 8920 کار کردم.قدرت خروجی و کیفیت صداش میتونم بگم حرف نداره.تو ولوم بالا اصلا صداش خراب نمیشه و شفافیت و تفکیک پذیری صدا عالیه(البته با بلندگوی مناسب).الان از طرق همین فروم فهمیدم که پایا الکترونیک داره این ای سی رو البته ورژن SMD که با پسوند BTH هست.
      از اونجا خریدم ولی خوب چون SMD هست و قبلا با دیپ (BJ) کار کردم،باید دوباره از نو پی سی بی براش بزنم . باز هم ممنون.

دیدگاه

سلام دوست گرامی بنده این ای سی را ک گفتید
        دارم اگر خاستید اطلاع دهید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X