اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

حد اکثر ولتاژ قابل تحمل برای خازن 1206

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

حد اکثر ولتاژ قابل تحمل برای خازن 1206

سلام،دوستان کسی میدونه حد اکثر ولتاژ قابل تحمل برای خازن 1206 اس ام دی 100 نانو فاراد چقدر هست؟البته میدونم با افزایش ظرفیت این نوع خازن مقدار حداکثر ولتاژ قابل تحمل کم میشه.بنظرتون خازن 100 نانوفاراد 1206 تو ولتاژ 40 ولت جواب میده؟

پاسخ : حد اکثر ولتاژ قابل تحمل برای خازن 1206

بفرمایید مهندس
    اگرچه بستگی به ساختش هم داره این جدول هم من از اینترنت پیدا کردم و ازش مطمئن نیستم

جدیدترین ویرایش توسط kinortechla; ۲۳:۵۲ ۱۳۹۶/۰۳/۰۲.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinortechla نمایش پست ها
      بفرمایید مهندس
      اگرچه بستگی به ساختش هم داره این جدول هم من از اینترنت پیدا کردم و ازش مطمئن نیستم

http://micro.rohm.com/en/techweb/tec.../engineer/2578
      250 ولت که باشه،حالا هر چی هم که جنسش فرق کنه میشه 100 ولت رو براش در نظر گرفت.ممنون.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ebrahim988 نمایش پست ها
        250 ولت که باشه
        به قیافش نمیخوره 250 ولت باشه ها!
        این جدوله مطمئنه!
        اگر وارد کننده یا فروشنده ای اسم کارخانه سازنده ی خازن رو که احتمالا رو کاتنش حک شده بگه ، احتمالا میشه دیتاشیت رو هم گیر آورد. آقای بلورچیان هم میتونه کمک کنه؟! یا با پشتیبانی فروشگاه ECA تماس بگیرید هم امکان داره راهنمایی های لازم رو انجام بدن!
        به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
        الکترونیک قدرت
        الکترونیک آنالوگ
        طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
        ---------------------BMCELEC@-------------------
        ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
        ---------------www.bmc-elec.com--------------
        ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hoseyni emeni نمایش پست ها
          به قیافش نمیخوره 250 ولت باشه ها!
          یه بار یه منبع آگاه به من گفت تا 50 ولت براش مشکلی پیش نمیاد...
          ! Life doesn't get easier , you just get stronger

دیدگاه

یعنی بنظرتون 60 ولت هم نمیشه گفت شامل همش میشه ؟ببینید بحث تحمل کردنش نیست،من به 100 ولت هم وصل کردم مشکلی نداشته.منظورم اینه که آیا تو این ولتاژ کارایی داره و فرکانس های بالا و ریپل های کوچیک رو فیلتر میکنه؟من میخوام ازش بجای خازن های MKT تو مدار آمپلی فایر STK که دوبل 25 ولت تغذیشه استفاده کنم،تا ابعاد مدار کم تر بشه.
            جدیدترین ویرایش توسط Ebrahim988; ۲۱:۵۷ ۱۳۹۶/۰۳/۰۳.

دیدگاه

اینو ببینید:

تو جداول ولتاژ بستگی به دی الکتریک داره!
              پس با یه تقریب خوب میشه 50 ولت رو در نظر گرفت برای 100 نانو سایز1206
              به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
              الکترونیک قدرت
              الکترونیک آنالوگ
              طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
              ---------------------BMCELEC@-------------------
              ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
              ---------------www.bmc-elec.com--------------
              ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ebrahim988 نمایش پست ها
                یعنی بنظرتون 60 ولت هم نمیشه گفت شامل همش میشه ؟ببینید بحث تحمل کردنش نیست،من به 100 ولت هم وصل کردم مشکلی نداشته.منظورم اینه که آیا تو این ولتاژ کارایی داره و فرکانس های بالا و ریپل های کوچیک رو فیلتر میکنه؟من میخوام ازش بجای خازن های MKT تو مدار آمپلی فایر STK که دوبل 25 ولت تغذیشه استفاده کنم،تا ابعاد مدار کم تر بشه.
                درود بر شما،
                پیشنهاد می کنم پیش از این که یک خازن فویل متالیزه (MKT) را با یک خازن نصب سطحی جایگزین کنید، مطلب زیر را بخوانید و اگر تشخیص دادید که این موضوع مشکلی به وجود نخواهد آورد، دست به این کار بزنید:
                این دسته از خازن ها سیگنال های اختلالی دارای فرکانس بالا را جذب خود کرده و آنها را از مسیر خود به «زمین دستگاه» (شاسی) یا «خط زمین» (ارت) منتقل می کنند، و یا آنها را اتصال کوتاه می کنند و ...

به ویژه در آخرین سطور این مطلب مقداری در مورد کاری که شما در نظر دارید انجام دهید، صحبت شده است.
                پیروز باشید

دیدگاه

شما اگر خازن هارو رول بخرید یعنی 2000 تایی یا 3000 تایی بگیرید ولتاژ روش نوشته میشه
                  معمولا تو بازار 50 ولت میارن و اونایی که ارزون میدن معمولا 25ولت هستند.
                  مثلا 1 میکرو فاراد اگر رولش 3000 تایی باشه یعنی 25 ولت هست و اگر 2000 تایی باشه یعنی بزرگتر هستند خازن ها و 50 ولت هستند.
                  این رو میتونید دقت کنید ولی اگر از جایی 100 تا بخرید معلومه که نمیشه گفت چند ولته چه شکله میفروشند میره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X