اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور اندازه گیری میدان مغناطیسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سنسور اندازه گیری میدان مغناطیسی

سلام
    وقت بخیر
    من دنباله یه سنسور برای اندازه گیری میدان مغناطیسی میگردم که با توجه به این که میدام در هر لحظه تغییر میکنه بتونه میانگین اون رو نشون بده بهم
    اگر بخوام سنسورک بی سیم باشه چی پیشنهاد می کنید
    ممنون

پاسخ : سنسور اندازه گیری میدان مغناطیسی

سنسور اثر هال

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mhdiiiiii نمایش پست ها
      سلام
      وقت بخیر
      من دنباله یه سنسور برای اندازه گیری میدان مغناطیسی میگردم که با توجه به این که میدام در هر لحظه تغییر میکنه بتونه میانگین اون رو نشون بده بهم
      اگر بخوام سنسورک بی سیم باشه چی پیشنهاد می کنید
      ممنون
      سلام
      ماژول اثر هال همون چیزیه ک شما میخواین ...
      توضیح :
      سنسور اثر هال مبدلی است که خروجی آن بصورت ولتاژی است که در پاسخ به میدان مغناطیسی تغییر می کند. سنسورهای اثر هال در مجاورت دستگاه های سوئیچینگ ، تشخیص سرعت و سنجش جریان بکار می روند. ولتاژ هال متناسب است با جریان الکتریکی (I) و میدان مغناطیسی (B).اندازه این ولتاژ در محدودهٔ میکرو ولت می باشد. به همین خاطر در کاربردهای عملی حضور تقویت کننده ها ضروری می باشد.با اعمال میدان های مغناطیسی نسبتا بزرگ ولتاژ خروجی در محدودهٔ چند میکروولت می باشد. در این ماژول برای ارتقا حساسیت سنسور و گرفتن خروجی مطلوب با بیشترین دقت و با حداقل خطای هیسترزیس از تقویت کننده، رگولاتور ولتاژ و مدارهای سوییچینگ منطقی استفاده شده است که راه اندازی آسان آن را توسط آردوینو میسر می سازد.

برای اطلاعات بیشتر از این لینک استفاده کنین :

دیدگاه

در تایید صحبت دوستان کار شما با سنسور های اثر هال به راحتی انجام میشه
        یکی از فراوون ترین و ارزون ترین سنسور اثر هال UGN3503 هست که میدان هایی بین 900+ و 900- رو اندازه گیری میکنه و خروجی آنالوگ اون 1.3 میلی ولت به ازای هر گاوس هست
        حالا بسته به کارتون سنسور های زیادی هست
        پیشنهاد میکنم سنسور های اثر هال سری UGN رو بررسی کنید

دیدگاه

سلام با
          ماژول اثر هال میشه برای تشخیص وجود موبایل و وای فای استفاده کرد؟ لطفن اگرمدار پیشنهادی دارید بذارید(
          دتکتور امواج الکترومغناطیسی
          )

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X