اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اطلاعیه : اپدیت شدن قالب انجمن به ورژن جدید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اطلاعیه : اپدیت شدن قالب انجمن به ورژن جدید

با سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان مجموعه eca امیدوارم حالتون خوب باشه همانطور که شاهد بودید یا کسایی که شب زنده دارن متوجه قطعی و از دسترس خارج شدن وب سایت در یکی دو شب اخیر بودن که از این بابت از خدمت همه عزیزان عذر خواهی میکنم چون باید یه سری اپدیت ها و ایرادات نرم افزاری حل میشد پری شب مشکلات سروری یکم مارو اذیت کرد ولی خوب در نهایت حل شد و دیشب هم قالب انجمن رو اپدیت کردیم قطعی های پری شب و دیشب هر دو مستلزم اپدیت ها و تغییراتی بود که قرار بود با انجامش شما رو سورپرایز کنیم و همانطور که میبنید قالب جدید با امکانات بی نظیر و فوق العاده خدمت شما عزیزان راه اندازی و پیاده سازی شد تا مشکلات قالب قبلی رو جبران کنه دوستان قالب فعلی گستردگیش نسبت به قالب قبلی خیلی بیشتره و اگر ایراداتی در قالب میبنید در این تاپیک بیان بفرمایید چون بنده هنوز تنظیمات کاملشو انجام ندادم و اینجور قالب ها بمرور نواقصش رفع میشه و به مرور کم کم مشکلات ریزشم حل میکنیم حتی به اون ریزترین ایراداتش رحم نخاهیم کرد پس خواهشی که از شما دارم موردی مشکلی بود در این تاپیک بیان بفرمایید و صبوری پیشه کنید و حل این مشکلات رو به ما بسپرید مطمین باشید به تمام مشکلات قالب جدید رسیدگی خواهد شد پس صبور باشید و حجم کاری مارو هم در نظر بگیرید بعضی ایرادات هستن که زمان زیادی میبرن ولی حل میشن لذا خواهشمندم از بیان کردن مشکلات قدیمی و مشکلاتی که قبلا چندین بار توضیح داده شده پرهیز کنید و تنها ایراداتی که تو این قالب میبنید بگید و از اسپم الکی و جواب های که باعث سر در گم کردن سایر کاربران میشن جدا خوداری بفرمایید سپاس سپاس و متشکر از شما

با احترام: مدیر فنی مجموعه فنی مهندسی شرکت ECA

پاسخ : اطلاعیه : اپدیت شدن قالب انجمن به ورژن جدید

اول یه خسته نباشید به شما جناب مومنی که شبانه روز برای کارهای فنی زحمت میکشید.

ورژن جدید قالب این جور که بوش میاد خیلی بهتر شده.
    چند تا ایراد اساسی در اولین نگاه به چشمم خورد.
    اولیش رنگ بندی که که برای بعضی قسمت ها چشم رو اذیت میکنه و نمیشه متن رو خوند.
    دومین ایراد هم سنگین شدن صفحات هست که دیر بارگیری میشن.
    سومیش هم اسکرول سنگین صفحه هست که موقعی که ویل موس رو میچرخونی دیر عمل میکنه.

کش و کوکی رو هم پاک کردم . هم با موزیلا هم با کروم تست کردم !!!!!!

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

قسمت امضا هم ظاهرا کوچیک شده !!!
    روی ارسال پست هم که میزنی دیر عمل میکنه!!!!

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

عکس های پروفایل خیلی دیر لود میشه. هم توی صفحه اول هم توی تاپیک ها

دیدگاه

خواهش میکنم جناب غفار زاده انجام وظیفه هست رنگ بندی بعضی قسمت ها مثلا کدوم قسمت ها لطفا دقیق اشاره بفرمایید

سایز امضا دست خودمونه میتونیم زیاد کنیم الان بیشترش میکنم

کندی انجمن رو بهتون حق میدم چون هنوز سرور الان یه موتوره شده اجازه بدید سر فرصت وبسرور انجنیکس رو هم فعال میکنم یعنی فعال بود عرض کردم به دلیل یه سری مشکلاتی که سرور به بار اورد مجبور شدیم وبسرور انجنیکس رو از خدمت اپاچی مرخص کنیم ولی بزودی بعد حل تمامی مشکلات وبسرور انجنیکس رو راه اندازی میکنم تا به کمک اپاچی بیاد و سرعت لود بره بالا و یه سری کد های کشینگ هست که هنوز تو سرور کار نداشتم که باید اونا رو هم اضاف کنم بعد لود ریسایز میشه و سرعت لود اوتار ها و صفحات میره بالا در مورد اسکرول موس جناب غفار زاده بنده مشکلی ندیدم حالا اینا بمرور بعد این مورد های که گفتم انجام بدم خیلی فرق خواهد کرد الان سایز امضا رو زیاد میکنم ما بقیه مشکلاتی که گفتی موردی نیست قابل حله فقط باید صبوری کنید تا به وقتش حلش کنم

دیدگاه

جناب غفار زاده عزیز اسکرول سیستم رو روی سریع گذاشتم امیدوارم مشکلتون حل شده باشه در کل از بابت سرعت انجمن دغدغه داشتید بدونید بزودی یه موتور اضافی به سرور اضاف میکنم تا کارای پردازش رو سریعتر انجام بدن و به درخواست های کاربر سریعتر جواب بدن الان فقط وبسرور اپاچی درخواست ها رو تجزیه تحلیل میکنه برا همین شاید یکم احساس کندی کنید ولی اینو هم حل میکنم در ضم سایز ارتفاع و عرض امضا ها رو زیاد کردم

دیدگاه

دستتون درد نکنه سرعت خیلی خوب شد مخصوصا اسکرول صفحه

رنگ بندی این دو قسمت نیاز به بازبینی داره
          عنوان کاربری و منو سمت چپ صفحه اول

دیدگاه

سلام و خسته نباشید خدمت جناب [COLOR=#145b57 ]Raptor-Cntoz[/COLOR]
            قالب خیلی بهتر شده یکمم تنوع ایجاد شد در کل خوبه
            بنده در این چند روز چند تا پست داده بودم که الان انگار نیست میشه بر گردن یا نه باید دوباره پست رو بزارمش چون توضیحات مفصل داده بودم یکم سختمه دوباره برم بنویسم اگر مکانش هست برگرده که هیچ وگرنه مشکلی نیست
            با سپاس از زحمات شما
            بدرود
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

ممنون.
              اگه میشه پس زمینه یکم تیره تر کن . سفید که هست چشن میزنه . وقتی زیاد توی سایت هستم چشم خسته میشه .

دیدگاه

سلام
                تشکر بخاطر زحمات
                در صفحه اول پایین بخش ها و بالای "آمار و ارقام سایت انجمن های تخصصی برق و الکترونیک ECA" یه لینک بود که نوشته بود علامت تاپیک ها بعنوان خوانده شده. اون نیستش. من ازش استفاده میکردم
                یه پیشنهاد هم دارم. بعضی دوستان ممکن با کار کردن قسمت های تم مشکل داشته باشن. پس لطفا تا جای ممکن از عوض کردن تم های خودداری کنید. می دونم زحمتی که میکشید بخاطر ما هستش ولی این کار باعث میشه بعضی دوستان سردرگم باشن. تجربه اومدن به این سیستم فروم و تم جدید رو که یادتون هست.
                بهرحال فقط پیشنهاد بود.

بازم ممنون

دیدگاه

تشکر میکنم ازتون. خیلی خوب شده
                  فقط ی موردی که هست اینکه اگه میشه بخشی که بالای هر پست عکس کاربر و اسم و رتبه و.. و همچنین بخش پایینش که میشه امضای کاربر و... کمی کوچیکتر و جمع وجورتر بشه بهتره چون مثلا الان وقتی اسکرول میکنی شاید بیشتر صفحه رو اینا گرفته باشه که زیاد هم مورد توجه نیست
                  و دیگه اینکه همونطور که دوستان هم گفتن اگه "مود شب" هم اضافه بشه که شبا چشم نزنه خیلی عالی میشه
                  مرسی

دیدگاه

خوب بنده یه سری کد به وبسرور معرفی کردم که یه سری چیزا رو که نیاز نیست دوباره لود بشه رو کش کنه و همانطور که گفته بودم وبسرور انجنیکس رو هم ور دست اپاچی گذاشتم تا انجنیکس درخواست ها رو تجریه تحلیل کنه و برای اجرا به اپاچی بفرسته در این صورت سرعت لود انجمن میره بالا و سریعتر تاپیک ها باز میشن چون سریعتر به درخواست ها جواب داده میشه از سمت سرور اینم از این یه سری مورد ها رو دوستان اشاره کردن بنده لحاظ کردم بعضی هاش که از قلم افتاده بمرور انجام میشه پس نیاید نگید که من یه چیزی خاستم انجام نشد سعی ما بر اینکه همه تنظیمات و امکانات رفاهی رو برای شما کاربران فراهم و فعال کنیم تا راحت باشید جناب مهندس احمدی اینجا تایپک رسیدگی به حذف شدن پستهای شما نیست خخ شوخی میکنم جناب احمدی عزیز ما پستی رو پاک نکردیم اگر میبنید پستتون بار گذاری نشده لطفا زحمت بکشید دوباره بارگذاری و ارسال کنید در مورد رنگ بندی ها سعی میشه جوری تنظیم شه که چش رو اذیت نکنه بنده یکم مه الود و تارش کردم تا اذیت نشید خوب باز موردی مشکلی بود بیان شه تو این تاپیک تا بمرور بهش رسیدگی بشه باتشکر از همراهی شما عزیزان

دیدگاه

بیزحمت این منوی بالا رو هم کرکرده ایش کنید.
                      الان خیلی از صفحه رو اشغال کرده

دیدگاه

سلام
                        چرا در سیستم عامل اندروید و مرورگر کروم مطالب نمایش داده نمیشن؟؟!
                        کش مرورگر رو هم پاک کردم!
                        فقط باید گزینه request desktop site رو باید زده باشی
                        تا مطالب پست ها نمایش داده بشن که در اینصورت سایت خیلی
                        بزرگ و ناجور میشه!!!
                        با تشکر از مدیر فنی عزیز

دیدگاه

خوب کرکره ای شد جناب غفار زاده اقای امیر حسین جان مشکلتون رو متوجه نشدم ولی این قالب واکنش گرا هست و روی گوشی تبلت تست شده مشکلی وجود نداره اگر مشکلی دارید شات بگیرید بزارید تا بهتر راهنمای بشه

دیدگاه

نوشته های پست ها نمایش داده نمیشه و از پاسخ سریع هم نمیشه
                            استفاده کرد!
                            جدیدترین ویرایش توسط AmirHossein98; ۰۸:۲۴ ۱۳۹۶/۰۴/۱۱.

دیدگاه

دوست عزیز اینطور که معلومه مشکل شما از مرورگر یا ضعیف بودن اینترنت شماست بنظر میاد از مرورگر منسوخ شده استفاده میکنید کش رو پاک کنید کاملا مرورگر کروم رو نصب کنید با اون تست کنید قالب ریسپانسیو و واکنش گراهست اصلا امکان نداره تو گوشی مشکل داشته باشه مشکل رو از سمت خودتون بررسی کنید چون کسایی دیگه هم هستن که از گوشی استفاده میکنن اگر موردی بود میگفتن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X