اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دستگاه مبدل صدای دیجیتال به انالوگ؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دستگاه مبدل صدای دیجیتال به انالوگ؟؟

سلام دوستان...من یک مشکلی دارم نمی داتم اون را درکدام تاپیک مطرح کنم گفتنم شاید به این تاپیک مربوط می شود.....لطف کمک وراهنمایی ام کنید..
    من یک led lg دارم که خروجی صدای اپتیکال دارد ویک ضبط خانگی خوب دارم که فقط ورودی صدای چپ وراست دارد((وروردی انالوگ))حالا دستگاهی یا مبدلی هست که کابل دیجیتال را به انالوگ تبدیل کند...
    یک دستگاه درسایت.دجیک دیدم.وسوال کردم گفتند یا در led lg را جواب نمیدهد یا صدا کیفیت مطلوب ندارد؟حالا به نظر شما چکار کنم...برای فیلم نگاه کردن نیاز دارم..فلش به led و تصویر از led وصدا از ضبط خانگی بیاید....
    این هم ان سایت....تشکر

تبدیل دیجیتال به آنالوگ با بدنه فلزی دارای ورودی صدای اپتیکال و Coaxial است و دارای خروجی صدای آنالوگ (RCA) می باشد و برای تلویزیون‌های LCD ، سینمای خانگی
    جدیدترین ویرایش توسط poloton7; ۱۹:۰۶ ۱۳۹۶/۰۴/۲۳.
    ايت الله بهجت:به علم تان عمل کنيد

پاسخ : دستگاه مبدل صدای دیجیتال به انالوگ؟؟

یعنی هیچ جوابی برایش نیست

دیدگاه

پاسخ : دستگاه مبدل کابل دیجیتال(اپتیکال) به انالوگ rca

شما یا باید از مبدل-صدای-دیجیتال-یا-اپتیکال-به-آنالوگ استفاده بکنید و یا از خروجی هدفون هم میتوانید استفاده بکنید....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
        شما یا باید از مبدل-صدای-دیجیتال-یا-اپتیکال-به-آنالوگ استفاده بکنید و یا از خروجی هدفون هم میتوانید استفاده بکنید....
        سلام ..دنبال همین مبدل هستم اما چندتا سایت که این مبدل ها را دار می گویند روی led lg جواب نمی دهد ویا کیفیت پایینی دارند

دیدگاه

یک راه ارزان قیمت دیگر هم میتوانید استفاده بکنید اکثر مادربردهای قدیمی کامپیوتر ورودی spdif دارند شما باداشتن سیستم کامل کامپیوتر که از 100 به بالا شروع میشود میتوانید از خروجی spdif تلویزیونتان استفاده بکنید ......
          کیس کامپیوتر حدود 300 تومن هم میتوانید کنار led گذاشته از خروجی hd گرافیک به ledو خروجی صدا به ضبط استفاده بکنید !!!!
          خروجی هدفون led هم میتوانید به ضبط متصل بکنید و مطمئن باشید که تفاوتی بین صدای آنالوگ و دیجیتال led نمیباشد ....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X