اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اهرم درب بازکن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اهرم درب بازکن

سلام دوستان. من مشغول ساخت یک درب بازکن دیجیتالی هستم. نیاز به وسیله ای دارم که بتونه درب اتاق رو باز کنه. منظورم همین دربهای ساده هستش که داخلش یک میله مربعی شکله که با پایین دادن دستگیره درب باز میشه. کسی میدونه اصلا همچین دستگاهی وجود داره یا نه ؟
    وقتي كسي فقير مي شود خوبيهايش حقير مي شود و كسي كه زور و زر دارد عيبهايش هنر مي شود

پاسخ : اهرم درب بازکن

سلام
    فکر میکنم یه دستگاههایی به صورت آماده وجود داشته باشه. اما اگه بخوای، میتونی با استفاده از در بازکن در خونه این کار رو انجام بدی. فقط کافیه یه تغییراتی توش ایجاد کنی.

دیدگاه

نه بابا ! فکر نکنم بشه. چجوری دستگیره رو بکشه پایین !!!! باید یه موتوری باشه که بتونه اون میله مربعی شکل رو 90 درجه بچرخونه. کمممممک
      وقتي كسي فقير مي شود خوبيهايش حقير مي شود و كسي كه زور و زر دارد عيبهايش هنر مي شود

دیدگاه

باسلام. شمااگر بخواهیدصرفا درب مورد نظر باکنترل باز بشه بهتره مکانیزم دستگیره رو حذف کرده وبجای اون قفل الکترومکانیکی
        شبیه دربهای کنترلی پارکینگ بکارببرید که ازواحد ریموت دستور میگیرند .برای عمل باز کردن درب هم از موتورهای چرخ دنده حلزونی
        استفاده کنید.موفق باشید.
        من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

با سلام
          محور درب معمولی احتیاج به نیروی زیادی برای چرخش داره.ضمنا"
          برای اینکار باید از موتور با حجم کم استفاده بشه در نتیجه استفاده
          از گیربکس مینیاتوری اجتناب ناپذیره. قیمتش رو نمیدونم ولی ارزون
          نیستن. ساختنش هم آسون نیست هم طراحی میخواد هم ماشینکاری دقیق. :agree:
          افتادگی آموز اگر طالب علمی
          هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

دیدگاه

سلام
            به نظر من اگه یه مکانیزم کوچیک برای قفل در درست کنی که بتونه جای خشاب قفل قرار بگیره، هم نیروی لازم کاهش پیدا میکنه و هم چیزی از سیستم مکانیکی مشخص نمیشه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X