اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در راه اندازی ماژول 2.8 جدید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در راه اندازی ماژول 2.8 جدید

سلام
    من ماژول نمایشگر 2.8 اینچ با تراشه ili9325 رو قبلا با lpc1768 راه اندازی کرده بودم و هیچ مشکلی نداشت.
    اما با ماژول جدید و همون برنامه قبلی صفحه سفید می مونه و راه اندازی نمی شه.
    می تونید در این مورد راهنمایی کنید؟

پاسخ : مشکل در راه اندازی ماژول 2.8 جدید

مشکل رفع شد
    برنامه تغییر کرده بود
    الان با برنامه قبلی کار کرد

دیدگاه

مهندس حبیبی نیا شما بزرگواری کنید و این ماژول رو با avr و بسکام راه اندازی کنید. یه پروژه اماده ازش بذارید .من یه مدل از این ال سی دی نوکیا n96 گرفتم ولی بدون هدر برد خود شرکت eca بود در مدلی که من خریدم بدون هدر برد بود و به دیتاشیت نگا کردم کلا 16 پایه برای دیتا بودولی در مدل هدر برد eca یه دونه پایه دیتا اضافی داشت.حتی اومددم یه هدر برد با اسید براش زدم و کلا دو روزتمام درگیر التیوم و اسید ککاری و ....بودم وقتی زدم به مدارو کار نکرد تا یه هفته روش کار کردم از هرچی ال سی دی و الکترونیک بود زده شدم.جوری خسته شدم تا یه هفته سرهیچ پروژه ای نرفتم.تو یکی از این انجمن ها یه توضیخاتی داده بود بر اساس مقاله همون تاپیک جلو رفتم.
      eshop-hodhod.ir

دیدگاه

سلام
        قبلا من براش تو همین سایت کد گذاشتم و خب صد در صد تست شده هستند. جستوجو کنید قطعا پیدا می کنید. اگر نشد بفرمایید تا براتون بفرستم.
        چرا ناراحتی پاتریک!
        + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
        - از دیدنش ناراحت شدی؟
        + نه
        پس چی ناراحتت کرده
        + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
        ------------------------------------------------------------------------------------------------------
        تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
        ------------------------------------------------------------------------------------------------------
        محصولات

دیدگاه

void lcd_put_bold_char(char character , int size)
          سلام دوستان کار با این تابع چطوریه؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X