اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تفاضل فریم ها در ویدئو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تفاضل فریم ها در ویدئو

با سلا م من میخوام دوتا از فریم های متوالی در یک فیلم رااز هم کم کنم به طوری که لبه ها در فریم حاصل قرار بگیرن
    اگه دستوراتش را بذارید ممنون میشم

پاسخ : تفاضل فریم ها در ویدئو

سلام ....................

ببینید برای اینکه دو تا تصویر رو از هم کم کنید ،آ‌میتونید به راحتی ماتریس های اون دو تا رو از هم کم کنید . اما در مورد لبه که فرمودید باید بگم کهالزاما تفاضل دو تصویر در لبه های اونها بروز نمیکنه و این نکته ایه که باید به اون توجه کنید .

برای مثال ممکنه تغییر در دو اسلاید تنها روی محدوده ای از پیکسل های بخشی از تصویرتون تاثیر بذاره که نشه اونها رو به لبه تعمیم داد . به هر حال برای دقت کارتون باید به ایده های برنامه نویسی هم چشم داشته باشین . حالا ممکنه بفرمایید دقیقا میخواید چه نوع لبه برداری از اسلاید ها انجام بدید؟ ممنون و موفق باشید .
    دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

سلام ممنون از لطفتون مثل کاری که با فیلتر canny میشه انجام داد که تمام لبه های تصویر هارو مثل عکس lena نمایش میده من میخوام این کارو انجام بدم ممنون

دیدگاه

سلام .....................

به لینک زیر سر بزنید ..

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=21118.0

موفق باشید .

دیدگاه

سلام .............

برای این کار یه نمونه کد خیلی ساده نوشتم، گفتم بذارم تا اگه سوال دوباره مطرح شد، برنامش باشه .. (برای دریافت فایل ویدئو هم میتونیم دستور getsnapshot رو به اون اضافه کنیم ..) .. موفق باشید ..

فایل های پیوست شده

دیدگاه

سلام ...

من میخوام قبل از تفاضل فریم ها نرمال سازی کنیم ، طوری که برای ویدیو چهره چرخش سر یا حرکت رو به جلو یا عقب را حذف کنه
            ممکنه راهنمایی کنید چه روشهایی خوبه؟
            ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X