اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

همه مرورگر ها به جز اینترنت اکسپلورر غیر فعال شدند.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

همه مرورگر ها به جز اینترنت اکسپلورر غیر فعال شدند.

با سلام
    ویندوز 7 آلتیمیت 32 بیت نصب کردم
    نرم افزار های مورد نیازم رو نصب کردم
    و در نهایت گوگل کروم که سال هاست باهاش کار میکنم ولی روی این سیستم (که عمری حدود 10 سال داره) فقط نرم افزار باز میشه و دیگر هیچ. حتی setting هم باز نمیشه
    موزیلا فایرفاکس نصب کردم که اونم بعد از یک نصب ویندوز مجدد (احتمالا به خاطر ویروس ویندور اکسپلورر ران نمیشد) باز نرم افزار های مورد نیاز رو نصب کردم و این بار به جای اینکه آخرین نرم افزار، اول گوگل کروم نصب کنم خیلی قشنگ کار می کرد تا KM player رو نصب کردم و باز کروم رفت تو کما
    باز رفتم سراغ موزیلا اما الان موزیلا هم جوری شده هر بار که نرم افزار رو میبندم و باز می کنم باید Teroubleshooting Information و در نهایت رفرش کنم تا فایرفاکس ریست بشه و بتونه برام سایتی باز کنه
    یه سرچکی زدم
    از تنظیمات پروکسی و اینترنت آپشن و ریستارت اینترنت آپشن هیچ کدوم افاقه نکرده
    هیچ پراکسی فعال نیست رو این سیستم و هیچ فیلتر شکنی هم نداااااارم که کسی بگه مشکل از اونه
    فکر کنم سر جمع 10 تا سایت بیشتر من باز نکردم که 90 درصدش همین سایته
    پاک کردن و نصب مجدد هم فایده ای نداره
    چکار کنم؟

پاسخ : همه مرورگر ها به جز اینترنت اکسپلورر غیر فعال شدند.

با درود
    اگر پارتیشن های دیگر هاردتان ویروسی باشد نصب دوباره ویندوز دردی را دوا نمیکند ...
    شما ابتدا باید هاردتان را بوسیله یک کامپیوتر دیگر با آنتی ویروس قدرتمند و بروز اسکن بکنید تا اگر ویروس داشته باشد غیر فعال و حذف بشود و سپس اقدام به نصب ویندوز بکنید....

دیدگاه

ضمن عرض سلام
      اگه سیستم ویروسیه که به احتمال 90 درصد ویروسیه : لطفا" ویندوز رو دوباره نصب کنید و قبل از باز کردن درایوها و فایل های آلوده آنتی ویروس نود32 نصب کنید و آپدیت کنید .بعد با سیستم کار کنید

دیدگاه

آنتی ویروس نود ندارم.
        با اواست در حالت scan in boot کل کامپیوتر اسکن شد.
        مشکلم حل شد و با تعجب خیلی زیاد انقدر که از تو فولدر win32 مورد گرفت گفتم ویندوز بالا نمیاد
        درصد بالایی از فایل های exe رو آلوده شناخت
        ویندوز بالا اومده و مرورگر ها همه کار میکنند اما خیلی از نرم افزار هام مثل پروتل، پروتئوس، avr studio , و تمام نرم افزار های کمکی ویندوز مثل پینت و ماشین حساب و .... همه از دست رفتن و عملا باید مجدد ویندوز نصب کنم

دیدگاه

سلام توجه داشته باشید مایکروسافت دیگه خدمات پشتیبانی ویندوز 7 رو قطع کرده و دیگر اپدیت نمیشه خود ویندوز 7 هم باگ داره راحت میشه با متا اسپلویت شل گرفت و به صورت لایو به سیستمتون ریموت شد و تمام فایل هایتون رو به سرقت برد پس توصیه میکنم اگر زیاد تو اینترنت هستید از اخرین نسخه ویندوز ده استفاده کنید و بسته های امنیتی رو نصب و اپدیت کنید اگر باز مشکلی بود سریعا به بنده اطلاع بدید موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Raptor-Cntoz نمایش پست ها
            سلام توجه داشته باشید مایکروسافت دیگه خدمات پشتیبانی ویندوز 7 رو قطع کرده و دیگر اپدیت نمیشه خود ویندوز 7 هم باگ داره راحت میشه با متا اسپلویت شل گرفت و به صورت لایو به سیستمتون ریموت شد و تمام فایل هایتون رو به سرقت برد پس توصیه میکنم اگر زیاد تو اینترنت هستید از اخرین نسخه ویندوز ده استفاده کنید و بسته های امنیتی رو نصب و اپدیت کنید اگر باز مشکلی بود سریعا به بنده اطلاع بدید موفق باشید
            دوست عزیز خود مایکروسافت هم تا این حد که شما اعلان قرمز دادید کاربران را از ویندوزهای پیشین نمی ترساند . بسیاری از باگها و پورتهای باز ویندوز را می توان توسط تدابیری پوشش داد که اولین گام نصب ویروس کش و فایروال مطمئن و با کانفیگ دقیق تنظیم شده است. متاسفانه خیلیها ویروس کشهای قوی مثل کاسپرسکی یا نود 32 را هم نصب می کنند اما تنظیماتش را بحال پیش فرض رها می کنند و بعد می گویند چه ویروس کشی است که انواع کدهای مخرب دارد داخل سیستم رژه می رود
            بنده تا همین اواخر مدیریت امنیت سیستم های دولتی را هم انجام می دادم که بدلایل متعدد، اکثرا مجهز به ویندوز XP است و باوجود اتصال دائمی به شبکه با اتخاذ همین تدابیر امنیتی هیچکدام دچار مشکل و یا آلودگی نشد . شخصا بدلیل مشکلات متعدد ویندوز 10 تابحال به هیچکس توصیه ی مهاجرت به آنرا نکرده ام ...
            جدیدترین ویرایش توسط Skylake; ۲۲:۰۱ ۱۳۹۶/۰۵/۰۴.

دیدگاه

مشکلات متعدد ویندوز ۱۰

صحبتهای قبلیتونو کامل قبول دارم ولی این موردو واقعا نه
              به مراتب تکامل یافته تر هست ویندوز ۱۰ بحثی توش نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Skylake نمایش پست ها
                دوست عزیز خود مایکروسافت هم تا این حد که شما اعلان قرمز دادید کاربران را از ویندوزهای پیشین نمی ترساند . بسیاری از باگها و پورتهای باز ویندوز را می توان توسط تدابیری پوشش داد که اولین گام نصب ویروس کش و فایروال مطمئن و با کانفیگ دقیق تنظیم شده است. متاسفانه خیلیها ویروس کشهای قوی مثل کاسپرسکی یا نود 32 را هم نصب می کنند اما تنظیماتش را بحال پیش فرض رها می کنند و بعد می گویند چه ویروس کشی است که انواع کدهای مخرب دارد داخل سیستم رژه می رود
                بنده تا همین اواخر مدیریت امنیت سیستم های دولتی را هم انجام می دادم که بدلایل متعدد، اکثرا مجهز به ویندوز XP است و باوجود اتصال دائمی به شبکه با اتخاذ همین تدابیر امنیتی هیچکدام دچار مشکل و یا آلودگی نشد . شخصا بدلیل مشکلات متعدد ویندوز 10 تابحال به هیچکس توصیه ی مهاجرت به آنرا نکرده ام ...
                درود مایکروسافت برای هیچ کسی اعلان قرمز صادر نمیکنه فقط نسخه ای منسوخ بشه بیانیه میده و میگه پشتیبانی نمیکنیم بعدش بستگی به خود کاربر داره بخاد استفاده کنه نخاد استفاده نمیکنه این مورد یک مورد دو انتی ویروس فایروال وقتی خود کسپرسکی هک میشه چطور میتونید دلتون رو بهش خوش کنید دیگه اندازه من تو حوضه امنیت فعالیت نداری که همین انتی ویروس ها و فایروال های که شما ازش دم میزنید با یه اکسپلویت بای پس میشن و میشه از کار انداختشون مورد سه فراموش نکنید که اینجا ایرانه و مردمانش زمانی به امنیت بها میدن که یه چیزی از دست داده باشن تو ازم بخا من 24 ساعت برات اینجا کنفرانس امنیتی برگزار میکنم و در مورد امنیت و راه های جلوگیریش صحبت میکنم چون تخصص و کار بنده همینه وقتی میگم مثل اب خوردن ویندوز 7 هک میشه بدون میشه یه فیلم هم برات گذاشتم ببین چطور ویندوز 7 هک میشه یا علی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Raptor-Cntoz نمایش پست ها
                  درود مایکروسافت برای هیچ کسی اعلان قرمز صادر نمیکنه فقط نسخه ای منسوخ بشه بیانیه میده و میگه پشتیبانی نمیکنیم بعدش بستگی به خود کاربر داره بخاد استفاده کنه نخاد استفاده نمیکنه این مورد یک مورد دو انتی ویروس فایروال وقتی خود کسپرسکی هک میشه چطور میتونید دلتون رو بهش خشک کنید دیگه اندازه من تو حوضه امنیت فعالیت نداری که همین انتی ویروس ها و فایروال های که شما ازش دم میزنید با یه اکسپلویت بای پس میشن و میشه از کار انداختشون مورد سه فراموش نکنید که اینجا ایرانه و مردمانش زمانی به امنیت بها میدن که یه چیزی از دست داده باشن تو ازم بخا من 24 ساعت برات اینجا کنفرانس امنیتی برگزار میکنم و در مورد امنیت و راه های جلوگیریش صحبت میکنم چون تخصص و کار بنده همینه وقتی میگم مثل اب خوردن ویندوز 7 هک میشه بدون میشه یه فیلم هم برات گذاشتم ببین چطور ویندوز 7 هک میشه یا علی
                  در فضای مجازی هیچکس مخاطب خود را فی البداهه نمی شناسد پس بهتر است از قضاوت عجولانه نسبت به دیگرانی که کمترین آشنایی نسبت به آنها ندارید خودداری کنید و خود را داناتر و برتر از دیگران ندانید ...
                  ضمنا لازم به یادآوریست که امنیت بشکل %100 وجود خارجی ندارد نه در ویندوز 10 نه در لینوکس نه در مکینتاش . نمونه ی بارزش هم هک استاد هکرها یعنی NSA همین اواخر .
                  سخن روی کاربرد خانگی و امنیت در حد متعارفش است و توصیه ی شما را در ترک ویندوز 7 درست و بجا نمی دانم.

دیدگاه

دوستان بحث های شخصی پاک شدند
                    هیچکس اینجا قرار نیست دعوا کنه ! لطفا فقط به سوالات جواب و نظرتون رو بدید
                    تمام !

دیدگاه

موضوع باز شد

دیدگاه

حالا من سوالم رو دوباره بپرسم از استاد های کار
                        اول اینکه من سیستم گفتم که قدیمیه و ماله حدوداً 10 سال پیش و 32 بیت 2گیگ رم و پردازنده core 2 dou هست
                        آیا ویندوز 10 32 بیت مشکلی با من نداره؟
                        دوم اینکه نرم افزار های معروف الکترونیک مثل کدویژن پروتئوس آلتیوم و .... با ویندوز 10 مشکلی ندارند؟

دیدگاه

نرم افزارها مشکلی ندارن ولی با توجه به سخت افزارتون همون xp بهتر هست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeid_k68 نمایش پست ها
                            حالا من سوالم رو دوباره بپرسم از استاد های کار
                            اول اینکه من سیستم گفتم که قدیمیه و ماله حدوداً 10 سال پیش و 32 بیت 2گیگ رم و پردازنده core 2 dou هست
                            آیا ویندوز 10 32 بیت مشکلی با من نداره؟
                            دوم اینکه نرم افزار های معروف الکترونیک مثل کدویژن پروتئوس آلتیوم و .... با ویندوز 10 مشکلی ندارند؟
                            برای شروع ، ابتدا این موارد را مشخص کنید تا بتوان راهنمایی دقیقی ارائه داد (می توانید از برنامه های AIDA64 و یا CPU-Z و ... کمک بگیرید)
                            مدل دقیق پردازنده :
                            مدل دقیق کارت گرافیک :
                            ظرفیت رم :

جدیدترین ویرایش توسط Skylake; ۱۲:۳۱ ۱۳۹۶/۰۵/۰۶.

دیدگاه

CPU: E4600 intel (Core 2 Dou)
                              RAM: 2GB DDR
                              GPU: nVIDIA 9400 GT

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X