اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی سنسور sht به صورت سخت افزاری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی سنسور sht به صورت سخت افزاری

با سلام دوستان کسی این سنسور رو به صورت سخت افزاری راه اندازی کرده ؟ (من با استارت و استپ بیت موجود توی اول استارت انتقال دیتا مشکل دارم )
    من با دستور bitwait موجود در برنامه اراعه شده برای بیسکام مشکل دارم در صورت خرابی سنسور و یا قطع ارتباط سنسور با میکرو - برنامه در خط مورد نظر به صورت هنگ می ایسته و عملا این برنامه یه برنامه به درد نخور میشه
    محیط برنامه فرقی نداره !
    میکرو مگا 64
    [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

پاسخ : راه اندازی سنسور sht به صورت سخت افزاری

سلام مهندس رحیمی خوبی؟

اقا به صورت کلی پروتکل این سنسور یه چیز مسخره س. دقیقا این انتظار باید باشه تا تشخیص بدی چه زمان عملیات تبدیل تموم شده و می تونی دیتا رو دریافت کنی اما برای اینکه سیستم هنگ نکنه باید قبل از انتظار یه تایمر رو فعال کنی و در شرط انتظارت بگی که اگر روند دیتای دریافت دیتا سنسور انجام شد یا تایمر سرریز شد بقیه مسیر رو ادامه بده. اینطوری دیگه میکرو هنگ نمی کنه.
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

مرسی سوران جان به نظرت با تلفیق ست ریست کردن پین و فعال کردن بخش سخت افزاری i2c میشه این مشکل رو حل کرد ؟ والا تا اونجایی که من میدونم بخش i2c خود کار به هنگام ارسال و دریافت دیتا استارت بیت و استب بیتو میفرسته ! ولی خیلی تحقیق کردم کد سخت افزاری اصلا پیدا نکردم که با وقفه کار کنه !
      [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

خیلی بی ربط !
        حامد چان خوشحالم که دوباره اینجا میبینمت
        آقا اسپم نیست ها این فرق میکنه !!!

دیدگاه

سلام مدیر جان مرسی بابت همه چی ما هرچی داریم و نداریم از سایت شما و زحمات شبانه روزی شماست والا از وقتی مشغول به کار شدم عملا فرصت در خدمت بودن گرفته شده و بار ها و بارها خواستم که بیام ولی نشدهه از طرف دیگه هم بحث کاری من تور الکترونیک وارد بحث خودرویی automotive شده که اکثرا توی رفرنس های زبان اصلی دنبالش میگردیم
          باز هم خوشحالم که اینجا هستم انشالا بازم در کنار هم روزای خوبی داشته باشیم
          مرسی بابت همه چی سایت هم خیلی زیبا شده و پیشرفت زیادی کرده تبریک به شما و تیم راه انداز سایت
          یا علی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد رحیمی نمایش پست ها
            مرسی سوران جان به نظرت با تلفیق ست ریست کردن پین و فعال کردن بخش سخت افزاری i2c میشه این مشکل رو حل کرد ؟ والا تا اونجایی که من میدونم بخش i2c خود کار به هنگام ارسال و دریافت دیتا استارت بیت و استب بیتو میفرسته ! ولی خیلی تحقیق کردم کد سخت افزاری اصلا پیدا نکردم که با وقفه کار کنه !
            سلام مجدد
            خیر نمیشه چون این سنسور از I2C استاندارد استفاده نمی کنه!
            تنها راه چارت همونی هستش که گفتم. البته من تونستم اون رو پیدا کنم و خیلی توپ ازش جواب گرفتم و شاید روش های دیگه ای هم باشه و من بی خبر باشم.
            چرا ناراحتی پاتریک!
            + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
            - از دیدنش ناراحت شدی؟
            + نه
            پس چی ناراحتت کرده
            + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
            تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
            محصولات

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X