اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل صفحه چشمک زن lcd 3.2 با برنامه نمونه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل صفحه چشمک زن lcd 3.2 با برنامه نمونه

سلام
    من یک برد کاتالیست f100z گرفتم یعنی این
    خرید برد کاتالیست STM32F103ZET6 با قیمت و کیفیت مناسب در فروشگاه ECA. مرجع انواع ساخت ایران و سایر قطعات جدید الکترونیکی

و یک lcd 3.2
    روی کاتالیست مستقیم جای lcd هست
    ولی وقتی اونو روش سوار می کنم و برنامه نمونه رو میریزم فقط یک اتفاق میفته و اون هم اینه که lcd هر تقریبا 2 ثانیه تلاش میکنه روشن بشه یعنی صفحه سفید یک لحظه کوتاه میاد و بعد خاموش میشه. هم برنامه نمونه فایل های صفحه خود lcd 3.2 رو تست کردم و هم برنامه نمونه صفحه برد stm32f103zet6 رو
    ولی هیچ کدوم جواب نداد
    لطفا راهنمایی کنید
    جدیدترین ویرایش توسط molavy; ۲۲:۲۷ ۱۳۹۶/۰۵/۰۵.

پاسخ : مشکل صفحه چشمک زن lcd 3.2 با برنامه نمونه

مشکل از جای اشتباه لحیم کردن بود... باید سری پین هایی که طرف ریبون های تاچ نیست یعنی دقیقا طرف مقابل اون هست رو لحیم کرد.
    الان مشکلم یک صفحه سفید تبدیل شدهیعنی یک صفحه سفید فقط میاد دیباگ که میزنم کد ها درست اجرا میشه. انگار صفحه نمایش نمیگیرشون و نمایش نمیده

دیدگاه

سلام
      ببینید واقعا اینجوری کسی نمیتونه راهنماییتون کنه چون جوری سوال میپرسید که این حس رو میرسونید همه چی درست هست ولی کار نمیکنه !
      شما فکرتون رو از مشکل سخت افزاری دور کنید و به سیم بندی و برنامه رسیددگی کنید.

دیدگاه

ممنون از پاسخ. مشکل اینه که اصلا سیم بندی در کار نیست
        اینا مستقیم رو هم سوار میشن
        کد هم که مثال خودش هستش
        دیباگ هم که میکنم. نشون میده که داره کار میکنه برنامه.. فقط میمونه چرا lcd نمایش نمیده
        چه کاری می تونم بکنم؟

دیدگاه

به نظر میاد یک مشکل نرم افزاری جدی تو این زمینه وجود داره. برنامه سمپل تو صفحه محصول کار نمی کنه. اگر من دارم اشتباه می کنم لطفا راهنمایی کنید که چی کار باید بکنم.هیچ اتصالی هم این وسط وجود نداره
          این دو تا قطعه مستقیم رو هم سوار شدن
          جدیدترین ویرایش توسط molavy; ۱۰:۲۲ ۱۳۹۶/۰۵/۱۱.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X