اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دایره های سفید مزاحم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دایره های سفید مزاحم

سلام دوستان

یه سری از قطعاطم توی pcb اطرافش یه سری دایره های بزرگ و کوچیک سفید رنگ توخالی هست.
    از بس دایره ها زیاده که واقعا اذیت کنندست.
    چه طوری میتونم این دایره هارو پاک کنم.
    معمولا این دایره های مزاحم اطراف قطعه هایی هست که خودم طراحیشون کردم
    لطفا کمکم کنین

پاسخ : دایره های سفید مزاحم

اینا یعنی خطا !!
    برای اینکه رفع بشن اول کلید T و سپس M بزن
    اما برای اینکه خطاها رو اصولی رفع کنی منوی Design گزینه Rules با قواعد رو مجدد تنظیم و ویرایش کنی
    ! Life doesn't get easier , you just get stronger

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amirlopez نمایش پست ها
      اینا یعنی خطا !!
      برای اینکه رفع بشن اول کلید T و سپس M بزن
      اما برای اینکه خطاها رو اصولی رفع کنی منوی Design گزینه Rules با قواعد رو مجدد تنظیم و ویرایش کنی
      خیلی ممنونم
      tools>reset error markers

دیدگاه

درود با تشکر از دوستان...
        اون دایره های سفیدتو خالی ارور نیست....اونا فقط نشون میدنکه یه خط یا سیم به اون نقطه یا پد وصله...برا اینکه اونا رو مخفی کنیم...تو همون محیط آلتیوم دمکه L کیبورد رو میزنیم...در قسمت سمت راست و پایین یه سری رنگ ها هست که مربوط به خطاهاستکه با برداشتن تیک اونها میشه اونها رو مخفی کرد مثلا رنگ سبز که مربوطبه ارور ها آلتیوم هست اگه تیکشو برداری دیگه اون خطاهارو نشون نمیده و لی همچنان خطا وجود داره فقط به روی خودش نمیاره...واسه این دایره ها رنگ تیک رنگ سفید رو بردارین...
        موفق باشید

دیدگاه

بهتر هست اصولی این خطاهارو یاد بگیرید و رفع کنید وگرنه تو چاپ تعداد 100% به مشکل خواهید خورد.
          اکثرا این خطایی که میگید مال کلیرانس و افتادت 2 قطعه روی هم هست. چون فوت پرینتی که تو نت پیدا میکنیم معمولا دقیق نیست سایز پایه ها درست هستند ولی سایز بدنه قطعات معمولا نادرست طراحی میشن و حدودی هستند و وقتی 2 قطعه رو خیلی نزدیک به هم میکنید این خطا که مربوط به افتادن 2 قطعه روی هم هست داده میشه.
          با ریست ارور ها و یا غیر فعال کردنش طبق توضیح دوستان هم فعلا کارتون راه میفته ولی اصولی نیست.

موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X