اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در ht9032

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در ht9032

سلام من چند وقته بدجور درگیر این مدارم نمی دونم چرا کار نمی کنه عینا مثل دیتاشیت ساختمش

رینگ دیتکتورش کار می کنه

موقعی هم که زنگ می خوره یه عالمه U می فرسته هیچی هم که بهش وصل نباشه همینجوررررررررررررررررر چیزای الکی می فرسته اصن به تلفن هم وصل نباشه به سیم ها که دست میزنم چرت پرت میفرسته

من قبلا اینو راه اندازی کردم از این بازی ها نداشت :( کمک کنید چی کارش کنم

پاسخ : کمک در ht9032

سلام
    حالا که شما سوال من رو مجدا پرسیدید منم میام و اینجا همراه شما منتظر کمک دوستان میشینم

من هم مثل شما یک بار تونستم جواب بگیرم از HT9032D که 8 پایه داره اما بعد از اون دیگه جواب نمیده که نمیده
    حتما منبع تغذیه خطی استفاده کنید ترانس و این داستانا چون این آی سی ها با تغذیه سویچینگ مشکل دارن یا از گرفته شدن کوچکترین نویز ها روی تغذیه مطمئن بشید
    ولی من با رعایت همه اینا باز هیچ

سراغ MT88E43 رفتم و HT9032C که 16 پایه ست و مداراتشون رو امروز تست کردم اما همه دتکتور ها (زنگ و سیگنال کریر دیتا) داره خوب کار میکنه اما همین که رابط سریال به USB رو متصل می کنم خروجی ها قطع میشه
    نمیدونم دیگه چکار باید انجام بدم

همه مدارات عین دیتاشیت و مقادیر هم تا 95% سعی شده عین مقادیر تو دیتاشیت باشه و مقاومت های دقیق 1% تهیه کردم و موارد جزیی مثلا به جای 467 کیلو اهم 470 کیلو اهم گذاشتم اما بقیه عین دیتاشیت خریداری کردم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X