اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سنسور

سلام دوستان
    من می خواهم فشار داخل کپسول اکسیژن رو با یک سنسور اندازه گیری کنم. رنج انداره گیری هم هر چه بیشتر بهتر. قیمتش هم اصلا مهم نیست. به نظر شما چه سنسوری خوب هست؟
    سنسور یاماولی که دارای یک سر ورودی ویک سرخروجی باشه؟

پاسخ : سنسور

سلام
    میتونین از دو ماژول فشارموجود در فروشگاه BMP180 , BMP280 استفاده کنین :

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی چمانی نمایش پست ها
      این دو یک سرورودی داره برای اندازه گیری فشارهوا وخروجی ننداره.کسی سراغ نداره؟

دیدگاه

منظورتون از خروجی ورودی چیه دقیقا؟
        این ماژول ها فشارو برحسب پاسکال با پروتکل I2C براتون نشون میدن که میشه خروجی ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی چمانی نمایش پست ها
          منظورتون از خروجی ورودی چیه دقیقا؟
          این ماژول ها فشارو برحسب پاسکال با پروتکل I2C براتون نشون میدن که میشه خروجی ...
          میخواهم دریچه خروجی داشته باشه که شلنگی بهش وصل کنم وبعد به بیمارمتصلش کنم
          اما این ماژول ها گفتن یک حفره داره که نقطه فشاره ودریجه خروجی نداره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط fereshte_k1 نمایش پست ها
            میخواهم دریچه خروجی داشته باشه که شلنگی بهش وصل کنم وبعد به بیمارمتصلش کنم
            اما این ماژول ها گفتن یک حفره داره که نقطه فشاره ودریجه خروجی نداره
            والا یدونه ماژول فشار خون میشناسم که دارای این امکان برا وصل شلنگ هست فک کنم به کارتون بیاد ، یکم باید تحقیق کنین

دیدگاه

سلام
              جناب چمانی سنسور فشار بارومتریک برای فشار محبوس نمی تونه استفاده بشه!

برای این کار همین سنسور فشار خون میشه استفاده کرد فقط به رنج تحمل فشار دقت کنید. یه مدل دیگه هم هست الان پارت نامبرش رو یادم نیست که دوتا ورودی داره و برای اندازه گیری اختلاف فشار استفاده میشه مثل فشار منفی...

در مورد ورودی و خروجی هم باید سه راهی بزنید و تو بازار به راحتی موجوده.
              چرا ناراحتی پاتریک!
              + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
              - از دیدنش ناراحت شدی؟
              + نه
              پس چی ناراحتت کرده
              + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
              ------------------------------------------------------------------------------------------------------
              تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
              ------------------------------------------------------------------------------------------------------
              محصولات

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X