اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Xmega یاarm

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

Xmega یاarm

سلام دوستان
    من قبلا فقط با میکروهای سریatmegaکار کردم
    و الان به تعداد تایمرهای بیشتری نیاز دارم
    میخام ببینم برنامه نویسی سری atxmega با atmega خیلی فرق داره؟چقدر زمانبره که بخام با xmega شروع به کار کنم؟اگر خیلی فرق داره بهتر نیست سراغ armبرم که سرعتش بالاتر هم هست؟
    ممنون میشم کمک کنید

پاسخ : Xmega یاarm

سلام

دوست عزیز به صورت کلی طرح سوال اشتباهه. اصلا معنی نداره که این میکروکنترلر بهتره یا اون و همچنین مثال هایی.
    ببینید شما باید مطابق با نیازتون میکروکنترلر رو انتخاب کنید و این فقط در صورتی امکان پذیره که یک زبان برنامه نویسی رو به صورت اصولی بلد باشین تا سویچ بین میکروکنترلرها براتون زمانبر نباشه.
    بازم اگر کمکی از دستم بربیاد در خدمتم.

موفق باشید
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

پاسخ : Xmega یاarm

وقت بخیر

بنظر من راه اندازی و بکار گیری xmega بهینه تر و سریعتر از arm ها هست !! هر چند بستگی به نیاز های شما هم داره !! نکته مهم دیگه که من تجربه اونو دارم پکیج های این دو هست !! معمولا xmega پایه های چیپ با فاصله 0.8 میلیمتر هست در صورتی که چیپ های arm با فاصله 0.5 میلیمتر هست که توی نصب و مدارچاپی و نوع مونتاژ متفاوت هست !!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X