اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

در امد چهار هفته ای از الکترونیک؟!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

در امد چهار هفته ای از الکترونیک؟!!!

سلام....
    به نظر شما توی چهار هفته میشه بدون باز کردن مغازه از این علم و دانش الکترونیک چقدر پول در اورد؟!
    اگه کسی نظری داره بگه
    یه بحثی بکنیم ....شاید یه نتیجه ی به درد بخوری پیدا شد

پاسخ : در امد چهار هفته ای از الکترونیک؟!!!

فکر کنم سوالتون مشکل داره !
    یعنی چی 4 هفته میشه چیکار کرد ؟
    جوابتون به فاکتورهای زیاد و مهمی از قبیل توانایی علمی فرد -توانایی پولی - تجهیزات و ... کلی چیز دیگه ربط داره !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی نمایش پست ها
      فکر کنم سوالتون مشکل داره !
      یعنی چی 4 هفته میشه چیکار کرد ؟
      جوابتون به فاکتورهای زیاد و مهمی از قبیل توانایی علمی فرد -توانایی پولی - تجهیزات و ... کلی چیز دیگه ربط داره !
      اره بد مطرح کردم...

تجهیزات و تواناییش هست...توانایی پولیش هم اگه سود دهی داشته باشه هست
      در کل میخواستم بدونم که چجوری میشه پول در اورد مثلا قبلا شنیدم که میشه برای انجام پروژه هایی که مشتری میخواد پول گرفتمنتها در همین حد فقط میدونم چون تاحالا اصلا بهش فکر نکرده بودم!!
      الان اگه من بخوام یه کسب و کار موقتی راه بندازم که در حد همین سه چهار هفته ای سود دهی داشته باشه شما چی پیشنهاد میکنید؟!

دیدگاه

توانایی که میگی...
        چه چیزهایی بلدی و چه کارهایی کردی تا الان ؟

دیدگاه

avr___arduionاینا رو بلدم
          کار هم واسه خودم تا حالا انجام دادم.....منتها اینکه سفارش بگیرم نه
          با این وضعیت امیدی هست؟

دیدگاه

پیشنهاد میکنم کلا بیخیال این فکر بشی که توی یه ماه بتونی کاری انجام بدی!!!!!
            کلا حوزه مهندسی چیزی نیست که بشه توی یه ماه کار خاصی انجام بدی!
            با فرض این که تسلط کافی در حوزه هایی که گفتید داشته باشید توی این مدت چهار هفته فقط در حد پروژه دانشجویی میتونید کار انجام بدید که الان هم فصلش نیست

دیدگاه

سلام
              شما نمیتونی انتظار داشته باشی کار بیاد سراغت،بلکه خودت باید بری سراغ کار.
              اگر واقعاً یه مهندس الکترونیک باشی و بتونی طراحی مدار انجام بدی کلی کار برات وجود داره.
              هنوز خیلی از صنایع و کارخونه ها به صورت سنتی کار میکنند و به شدت از مدار های اتوماتیک استقبال می کنند.
              کافیه یه دوری تو کارخونه ها بزنی و یه خورده فکر کنی که ساخت چه دستگاهی فروش خوبی برای کوتاه مدت خواهد داشت(برای طولانی مدت شاید برادرای چینی بیان رو دستتون).بعد اون مدار رو بسازی.
              اما این تازه اول کاره و میمونه فروش دستگاه.
              راستش چند وقت پیش دیدم که آقای کی نژاد تو پست تلگرامشون گفتند که حتی شاید نیاز بشه که دستگاه رو یه مدت مثلاً یک ماه بدید به صاحب کار و اگر راضی بود ازش پول بگیرید اگر هم نه دستگاه رو پس بگیرید،اینطوری اون طرف ترغیب میشه از دستگاهت استفاده کنه چون خیالش راحته اگر راضی نبود میتونه دستگاه رو نخره و پولش هدر نره و همینطور ممکنه خودش برات کلی مشتری بیاره.
              تو این زمینه کار خیلی فراوونه،یه خورده پشت کار میخواد،به همراه صبر و اندکی هم سرمایه اولیه.

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

حضور فیزیکی برای فروش دستگاه خیلی تاثیر داره تا اینکه بخوای مثلاً قرارش بدی تو سایت تا اینکه یکی پیدا بشه اینترنتی بخره.
              (البته این برای همه ی دستگاه ها ممکنه صادق نباشه)
              [آموزشی] کنترل رله با پیامک توسط sim800l
              [آموزشی] راه اندازی سنسورهای DHT11 و DHT22 با کدویژن
              [آموزشی] مدار عملی اتصال میکروفن خازنی به میکروکنترلر
              [آموزشی] آموزش نحوه راه اندازی میکروهای fmd
              صفحه اینستاگرام : ecdco_ir

دیدگاه

کلا بدون برنامه هیچ کاری جواب نمیده.
                خیلی ها میان پیش من و به من میگن یک کار بگو یا یک ایده بگو که پول دربیاریم سریع
                جواب واقعی مشخصه : اگر از کاری اطمینان 100% داشتم خودم میکردم !
                خیلی ها میشینن و میگن سود تو فلانه پول تو بهمانه پس چرا نمیکنن ؟ چون خودشون مطمئن نیستن وگرنه با کله میرفتن توش
                اینجا هم ما راهنمایی های کلی میکنیم مثلا اتوماسیون .... ولی اینکه بگیم شما میتونید دستگاه فلان رو با مشخصات فلان طراحی کنید و به کارخانه های X بفروشید دور از ذهن خواهد بود

در یک ماه میشه چند ده میلیون درآمد داشت و در یک ماه میشه 0 کامل بود
                ایده هاتونو مطرح کنید و دوستان از تجربیاتشون بگن و راهنماییتون کنن

دیدگاه

سلام
                  میتونم بگم با این چالشی که شما راه انداختین احتمالا مبلغ مورد نظرتون صفر مطلق خواهد بود !!
                  بشینین حالا این یه ماه بگذره
                  این درامد بستگی شدیدی به فرد مورد نظر داره که به چه دیدی از این علم رسیده و بلده چطور به کار ببره تا پولی هم بغلش بیاد ...
                  هرکاری شروعش سخته پس نمیشه گفت تو یه ماه درامد خواهیم داشت مدت زمانی باید صبر کنیم تا کاشت هامون برداشت بشه در زمینه الکترونیک مطمئنم این برداشت ها به زمان زیادی نیاز داره !!

دیدگاه

اهان.....ممنون از همه!
                    پس با این وجود.. چند هفته اخر تابستونمو الکی حروم نکنم

نتیجه نهایی بحث برای افرادی که خواستن استفاده کنند!:

در مدت چها ر هفته ای با سطح علمی قابل قبول عمرا بتونید کاری رو پیدا کنید که ۱۰۰٪ سود داشته باشه لذا یا باید به فکر با کردن مغازه و اینجور چیزا باشید (که بیشتر از چهار هفته طول میکشه) یا خیلی خوش شانس باشید که فصل پروژه های دانشجویی باشه
                    در هر حال افرادی که هیچ پیش زمینه ای ندارند و مثله من میخوان ظرف مدت چهار پنج هفته دست به کاری بزنند که سود دهی داشته باشه! متاسفانه نمیشه

حالا باز هم اگه کسی تجربه ای یا پیشنهادی داره بزاره... برای روز مبادا به درد میخوره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed under line نمایش پست ها
                      یه بحثی بکنیم ....شاید یه نتیجه ی به درد بخوری پیدا شد
                      باری به هر جهتی

الان اگه من بخوام یه کسب و کار موقتی راه بندازم که در حد همین سه چهار هفته ای سود دهی داشته باشه شما چی پیشنهاد میکنید؟!
                      تشریف ببرین مترو و چراغ قوه ال ای دی بفروشید چون مرتبط با الکترونیک هم هستش

با سطح علمی قابل قبول
                      قابل قبول از دید خودتون؟

در هر حال افرادی که هیچ پیش زمینه ای ندارند و مثله من
                      بالاخره یه حرف حسابی زدین

__________________________________________________ _________________________
                      با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی و دیگر عزیزان
                      اول ازتون میخام که از جوابای بنده ناراحت نشین
                      چرا که طرح چنین موضوعاتی و کلا طرح سوالاتی که بدون اندیشیدن مطرح میشن ممکنه چنین فیدبکهایی بهمراه داشته باشه
                      دوم دوتا سوال
                      اصلا چرا اومدین اینجا عضو شدین؟
                      اصلا چرا الکترونیک رو انتخاب کردین؟
                      اگر پاسخ قانع کننده ای واسه این سوالات داشتین به توصیه های دوستانی که اینجا نظر دادن خوب فکر کنین تکرار میکنم خوب فکر کنین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط plc1361 نمایش پست ها
                        باری به هر جهتی

تشریف ببرین مترو و چراغ قوه ال ای دی بفروشید چون مرتبط با الکترونیک هم هستش

قابل قبول از دید خودتون؟

بالاخره یه حرف حسابی زدین

با سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی و دیگر عزیزان
                        اول ازتون میخام که از جوابای بنده ناراحت نشین
                        چرا که طرح چنین موضوعاتی و کلا طرح سوالاتی که بدون اندیشیدن مطرح میشن ممکنه چنین فیدبکهایی بهمراه داشته باشه
                        دوم دوتا سوال
                        اصلا چرا اومدین اینجا عضو شدین؟
                        اصلا چرا الکترونیک رو انتخاب کردین؟
                        اگر پاسخ قانع کننده ای واسه این سوالات داشتین به توصیه های دوستانی که اینجا نظر دادن خوب فکر کنین تکرار میکنم خوب فکر کنین
                        در جواب این دوتا سوال که گفتید :
                        به نظر شما علاقه داشتن به الکترونیک چیزه بدیه؟!
                        خب حالا اگه بد نیست ....کسب در امد از علاقه شخصی ایا مشکلی داره؟!
                        در مورد این روش هاش ممکنه کسی اینجا ایده ای داشته باشه که به درد بقیه بخوره
                        خب شما بجای اینقدر موضع گیری مفهوم سوال منو نفهمیدید...در مورد کسب درامد کوتاه مدت از این رشته میخواستم یه اطلاعاتی کسب کنم از تجربه دوستان
                        حالا این که گفتید برم توی مترو چراغ قوه بفروشم من که نفهمیدم چه ربطی به سوالم داشت .اما فکر نکنم برای بقیه افراد که میخوان از این مطالب استفاده کنند بعدا قابل فهم باشه

دیدگاه

اهان.....ممنون از همه! پس با این وجود.. چند هفته اخر تابستونمو الکی حروم نکنم نتیجه نهایی بحث برای افرادی که خواستن استفاده کنند!: در مدت چها ر هفته ای با سطح علمی قابل قبول عمرا بتونید کاری رو پیدا کنید که ۱۰۰٪ سود داشته باشه لذا یا باید به فکر با کردن مغازه و اینجور چیزا باشید (که بیشتر از چهار هفته طول میکشه) یا خیلی خوش شانس باشید که فصل پروژه های دانشجویی باشه در هر حال افرادی که هیچ پیش زمینه ای ندارند و مثله من میخوان ظرف مدت چهار پنج هفته دست به کاری بزنند که سود دهی داشته باشه! متاسفانه نمیشه حالا باز هم اگه کسی تجربه ای یا پیشنهادی داره بزاره... برای روز مبادا به درد میخوره

با سلام و درود
                          نکته ای پیرامون مبحثی به نام «پروژه های دانشجویی»:
                          * منبع: knowledgeplus.ir
                          * نشانی صفحه ی حاوی این متن: KnowledgePlus(پیام های تلگرام 94)
                          کد:
                          http://knowledgeplus.ir/Telegram/Telegram94.aspx
                          ---
                          تقلب و خلاف فراگیری به نام پروژه دانشجویی: یکی از معضلات جاری جامعه علمی برق و الکترونیک، مسئله ای به نام پروژه دانشجویی است. انجام پروژه، وظیفه یک دانشجو است. دانشجویی که بجای انجام پروژه اش، آن را در قبال پرداخت پول برای انجام دادن به دیگران می سپارد، کار خلاف و تقلب و عمل زشتی را انجام می دهد. و اما خلاف بزرگتر و عمل زشت تر را فرد متخصصی انجام می دهد که با علم به اینکه این یک تقلب علمی است، در قبال دریافت مبلغی علم و تجربه خود را در اختیار می گذارد و انجام یک پروژه دانشجویی را به عهده می گیرد. برای پالایش جامعه برق و الکترونیک از این معضل زشت و فراگیر که عاملی برای تشدید بی سوادی و تهی شدن هرچه بیشتر فارغ التحصیلان این رشته از دانش و تجربه و بی اعتباری این رشته است ، تلاش و اطلاع رسانی کنیم.
                          ---
                          * منبع: knowledgeplus.ir
                          * نشانی صفحه ی حاوی این متن: KnowledgePlus(پیام های تلگرام 94)
                          کد:
                          http://knowledgeplus.ir/Telegram/Telegram94.aspx
                          جدیدترین ویرایش توسط فکر; ۲۰:۴۰ ۱۳۹۶/۰۶/۲۲.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فکر نمایش پست ها
                            با سلام و درود نکته ای پیرامون مبحثی به نام «پروژه های دانشجویی»:
                            سخن جناب کی نژاد درست و متین هست...... یک امایی این وسط هست. شمااز کسی که بعد ازچهار سال دانشگاه توانایی تشخیص مقاومت از خازن رو نداره چه انتظاری داری ؟؟؟؟؟ اگر در بین دانشجوهای الان بودید متوجه میشدید چی میگم. کلا 3ترم تدریس کردم. با این وضع هر چی من بیام به دانشجو هر چی هم یاد بدم چون خودش دلش نمیخواد کاری نمیشه کرد. خطاب به جناب کی نژاد : بهتره به جای این که افراد جامعه رو متهم به کار زشت و خلاف کنیم کمی لوله تفنگ اتهام رو به سمت افراد وضع کننده این وضع یعنی افراد حکومت و دولت بچرخونیم که دلشون میخواد همه افراد سر کلاس دانشگاه حاضر بشن در حالی که برای هیچ کدومشون فرصت شغلی مربوط به رشتشون وجود نداره.
                            جدیدترین ویرایش توسط اشکان غفارزاده; ۱۲:۳۲ ۱۳۹۶/۰۶/۲۲.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X