اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دربارکن هوشمند با rfid

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دربارکن هوشمند با rfid

سلام خدمت دوستان عزیز من چند وقته تو فکر ساخت یه درب بازکن با rfid هستم که با استفاده از ماژول em19 دیتا رو بخونه و به میکرو بگه چند بارم مدار ساختم ولی کار نکرد به حر حال دوباره طراححی کردم و با امکانات بیشتر از استاتید خاهش می کنم اگه مشکلی توی طراحی دیدن بهم بگین راستی یه سری از امکاناتشو بگم
    شش تا چراغ ال ای دی داره دوتا برای اعلام وعضیت روشن خاموش دست گاه و درب بازکن و چهار تا اضافه
    چهار تا هم پوش باتن داره که فعلا کاربردی نداره
    قابلیت اضافه کردن کارت و پاک کردن کارت بدون نیاز به برنامه نویسی ممجدد توسظ مستر کارت
    ورودی برق 15 ولت ای سی و تبدیل به 5 ولت دی سی به میکرو و ماژول و اعمال 15 ولت ای سی به درب بازکن در
    وردی برق از ایفن که وصل هست به درب بازکن واس این گزاشتم که اگه درب بازکن و یه نفر تو خونه با هم درب رو بازکردن 30 ولت به ایفن وارد نشه
    خروجی پین هدر برای پروگرمر کردن ماژول روی برد که چون پین rx tx هم هست می شه بعش هر ماژولی وصل کرد و امکانت خاصی بهش اضافه کرد مثل ماژول بلوتوث
    خروجی بیزر هم داره
    دوتا هدر برد طراحی کردم که بشه ماژول رو بیرون درب گزاشت و خود دستگاه رو داخل خونه البته ماژول قابلیت انتن بیرونی رو داشت ولی ضعیف بود و من انتنم خراب شد
    چنتا امکان دیگه هم هست که با دیدن شماتیک می فهمین فقط یه چیزی مقدار مقاومت و خازن و کریستال ها و بقیه چیز حا رو روارد نکردم و اینا نیست
    بازم تشکر می کنم و ممنون می شم فال رو دانلود کنید و نظر بدین
لطفا صبر کنید...
X