اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارسال و دریافت صوت تلفن با میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارسال و دریافت صوت تلفن با میکرو

سلام من در حال ساخت یک تلفن برای پروژم هستم . قسمت ارسال و دریافت dt,mf رو با mt8888 انجام دادم و قسمت fsk رو با mt8843
    در ورودی خط تلفن از چوک استفاده کردم . همه چیز اوکی هستش فقط قسمت دریافت و ارسال صوت تلفن رو هیچ اطلاعاتی از سیگنال صوت روی تلفن ندارم و به اسیلوسکوپ هم دسترسی ندارم . اسپیکر 8 اهم وصل کردم و صدای خیلی ضعیف ولی بدون نویز شنیدم اما نمیدونم این دامنه اش چقدره ( میکروی آرم استفاده میکنم که ورودی نهایت باید 3.3 باشه ) نمیدونم کمتر ازین مقداره یا بیشتر دامنه ام و این که سیکل منفی داره یا نه . ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید ازش بهم بدید.

پاسخ : ارسال و دریافت صوت تلفن با میکرو

نوشته اصلی توسط vainco نمایش پست ها
    سلام من در حال ساخت یک تلفن برای پروژم هستم . قسمت ارسال و دریافت dt,mf رو با mt8888 انجام دادم و قسمت fsk رو با mt8843
    در ورودی خط تلفن از چوک استفاده کردم . همه چیز اوکی هستش فقط قسمت دریافت و ارسال صوت تلفن رو هیچ اطلاعاتی از سیگنال صوت روی تلفن ندارم و به اسیلوسکوپ هم دسترسی ندارم . اسپیکر 8 اهم وصل کردم و صدای خیلی ضعیف ولی بدون نویز شنیدم اما نمیدونم این دامنه اش چقدره ( میکروی آرم استفاده میکنم که ورودی نهایت باید 3.3 باشه ) نمیدونم کمتر ازین مقداره یا بیشتر دامنه ام و این که سیکل منفی داره یا نه . ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید ازش بهم بدید.
    سلام
    من هم پروژه مشابهی دارم اما تجربه شما رو ندارم
    چطور میتونم خط تلفن رو به میکرو کنترل وصل کنم
    میشه از تلفن معمولی استفاده کرد و خروجی بلندگو رو به adc میکرو با مدار پاسط وصل کرد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehdi_m_m نمایش پست ها
      سلام
      من هم پروژه مشابهی دارم اما تجربه شما رو ندارم
      چطور میتونم خط تلفن رو به میکرو کنترل وصل کنم
      میشه از تلفن معمولی استفاده کرد و خروجی بلندگو رو به adc میکرو با مدار پاسط وصل کرد؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      سلام من این پروژه رو انجام دادم و شماره گیری و کالر آیدی هم اوکی شد قسمت صدا هم اومدم اول صدا رو تقویت کردم که کیفیت خیلی خوبی هم داشت با هدفون. اما چون تغذیه قسمت انالوگ با دیجیتال یکی هستش نویز خیلی بدی روی صدای ورودی میوفتاد . اومدم تغذیه میکرو و وای فای رو جداسازی کردم و از خازن های تانتالیوم استفاده کردم که بهتر شد اما باز هم این نویز بودش
      اینه که فعلا بیخیالش شدم تا ببینم بعدا خدا چی میخواد

دیدگاه

ببخشید اگر امکان دارد مدار مربوط به تقویت کننده صدا و اتصال آن به میکرو را برای من هم بفرستید و همچنین مدار مربوط به خروجی صدا از میکروکنترلر
        با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X