اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

وات متر برق ac ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

وات متر برق ac ؟

سلام دوستان
    می خوام یک وات متر بگیرم برای برق شهری که وات دقیق رو بزنه (دقت خوبی داشته باشه بالای 99 درصد) ، همین مدل هایی که پریز دارند مناسبه یا مدل دیگه ای باید بگیرم؟
    قیمت هم هرچقد کمتر بهتر... تا 1500 وات برام کافیه
    راهنمایی کنید ممنون میشم

پاسخ : وات متر برق ac ؟

میکرو پاور متر مدل MPM 10 ساخت TAIPO تایوان

دیدگاه

خیلی ممنونم
      شما که این مدل رو تهیه کردید چه پارامتر های دیگه ای رو هم میزنه؟ (چون زدید چند پارامتر دیگه هم میزنه)
      با ولتاژ های بالاتر از 220 چیکار میکنه؟ منظورم اینه محاسبشون میکنه یا داره به اشتباه با 220 حساب میکنه که وات اشتباه میشه...
      در کل پیشنهاد می کنید همین مدل رو بگیرم؟ دقت برام مهمه و میخوام کمتر از 1 درصد اشتباه کنه (مدل MFT 10 ، ولتاژ 250 رو هم زده)
      بازم ممنون
      جدیدترین ویرایش توسط abc.abc; ۱۳:۴۹ ۱۳۹۶/۰۵/۲۵.

دیدگاه

در سایت سازنده اطلاعات مهم را نوشته

8 پارامتر را اعلام می کند . ولتاژ با دقت 2 رقم اعشار
        کار را راه می اندازد اما هنوز با ولتاژ بالاتر از 240 سر و کار نبوده تا تست شود

جدیدترین ویرایش توسط Skylake; ۱۵:۱۱ ۱۳۹۶/۰۵/۲۵.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Skylake نمایش پست ها
          در سایت سازنده اطلاعات مهم را نوشته

8 پارامتر را اعلام می کند . ولتاژ با دقت 2 رقم اعشار
          کار را راه می اندازد اما هنوز با ولتاژ بالاتر از 240 سر و کار نبوده تا تست شود

سلام
          ممنون
          تا ولتاژ 240 رو درست میزنه؟ برای وات ، نه فقط ولت...
          چون داخل سایتش هم زده 220 ولت اما برق شهری بالای این مقدار هم نوسان می کنه می خوام ببینم اگه 240 ولت هم درست میزنه و ضرب در جریان می کنه همین رو بگیرم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط abc.abc نمایش پست ها
            سلام
            ممنون
            تا ولتاژ 240 رو درست میزنه؟ برای وات ، نه فقط ولت...
            چون داخل سایتش هم زده 220 ولت اما برق شهری بالای این مقدار هم نوسان می کنه می خوام ببینم اگه 240 ولت هم درست میزنه و ضرب در جریان می کنه همین رو بگیرم
            بنده بنا به عادت فقط درباره ی چیزی که از آن مطمئن هستم اظهار نظر می کنم
            البته پیش از خرید ، همین سوال بعنوان سوال اصلی برای من هم مطرح بود و برای فهمیدن آن با نمایندگی فروش این دستگاه در ایران تماس گرفتم و پاسخ شنیدم که در سنجش رنج برق شهر که معمولا تا همین حدود است مشکلی ندارد ، یک پاسخ مبهم که نشان از عدم اطلاع دقیق از جزئیات است
            برای اطلاع بیشتر می توانید به خود شرکت تایوانی taipo ایمیل بزنید و بپرسید
            جدیدترین ویرایش توسط Skylake; ۰۷:۰۴ ۱۳۹۶/۰۵/۲۶.

دیدگاه

بنده بنا به عادت فقط درباره ی چیزی که از آن مطمئن هستم اظهار نظر می کنم
              البته پیش از خرید ، همین سوال بعنوان سوال اصلی برای من هم مطرح بود و برای فهمیدن آن با نمایندگی فروش این دستگاه در ایران تماس گرفتم و پاسخ شنیدم که در سنجش رنج برق شهر که معمولا تا همین حدود است مشکلی ندارد ، یک پاسخ مبهم که نشان از عدم اطلاع دقیق از جزئیات است
              برای اطلاع بیشتر می توانید به خود شرکت تایوانی taipo ایمیل بزنید و بپرسید
              ممنون از لطف شما
              شما وقتی اینو به برق بزنید که ولتاژ هر لحظه رو هم بهتون میده و برق شهر هم بالای 220 نوسان می کنه ، برای ولتاژ بالای 220 رو میزنه؟ اگه اینو بزنه احتمال زیاد برای ضرب در جریان هم درسته
              مدل دیگه ای میشناسید که مطمعن از عملکرد باشید؟
              البته این هم اصافه کنم نزده بیشترین ولتاژ قابل انداره گیزی 220 ، زده منبع تغذیه 220 اما به هر حال چون امپر رو هم جلوی همون زده ادم یکم شک می کنه
              جدیدترین ویرایش توسط abc.abc; ۰۸:۴۷ ۱۳۹۶/۰۵/۲۶.

دیدگاه

بله هر پارامتر را بطور لحظه ای نمایش می دهد پس نوسان پارامتر را هم می شود دید
                فکر کنم حوالی 230 ولت را هم در جایی تست کرده بودم
                این هم گزینه ی بدی نیست :
                http://instrucenter.com/fa/portable-...monitor-mft-10

دیدگاه

بله هر پارامتر را بطور لحظه ای نمایش می دهد پس نوسان پارامتر را هم می شود دید
                  فکر کنم حوالی 230 ولت را هم در جایی تست کرده بودم
                  این هم گزینه ی بدی نیست :
                  http://instrucenter.com/fa/portable-...monitor-mft-10
                  سلام
                  ممنون از سایت فروش پرسیدم 230 ولت رو گفت به درستی میزنه ، دوباره پرسیدم تا چند مشکلی نداره هنوز جوابی ندادن ، از شرکت سازنده هم پرسیدم هنوز جوابی ندادن
                  اگر بالای 220 ولت رو نمایش داده احتمالا برای وات هم بالای 220 رو درست میزنه ، حالا باز تا شنبه صبر می کنم ببینم شرکت تایوانی جواب میده یا نه ، خبرش رو اینجا هم میدم - اگه جواب نداد دیگه مجبورم بگیرم انشاالله که جواب میده

دیدگاه

سلام
                    همین مدل پاورمتر رو خریداری کردم ، روز تست کردم 225 ولت و شب 230-231 ولت رو نمایش داد ، حدود 2-3 ولت با مولتی متر تفاوت داشتند
                    در هر دو حالت 225 و 230 ، ولت رو ضرب آمپر و ضرب پاور فکتور کردم وات رو به درستی نمایش میداد ، البته تلویزیون رو فقط به این صورت چک کردم... وقتی 230 ولت بود 2 وات کمتر مصرف میکرد و پاور فکتورش هم کمتر شده بود..
                    فقط VA رو نمیزنه که اون هم با ضرب ولت در آمپر مشخصه...
                    ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X