اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اصول طراحی برد با در نظر گرفتن فاصله ها و جریان ترک ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اصول طراحی برد با در نظر گرفتن فاصله ها و جریان ترک ها

سلام دوستانبنده یک برد طراحی کردم با میکرو کنترلر pic که دارای تعدادی ورودی و خروجی می باشد خروجی ها بارهای با جراین 10 -5 و 1 آمپر را کنترل می کنند که از نوع موتور سونولوئید و اهمی هستند به نظرتون باید pcb را با چه اصول یا قائیده ای طراحی کنم که بتوانم برد مرتب و استاندارد داشته باشم قطر ترک هام کم نباشه و جامپر زیاد استفاده نشه.کسی توپولوژی برای چیدمان قطعات میدونه؟؟؟

پاسخ : اصول طراحی برد با در نظر گرفتن فاصله ها و جریان ترک ها

نوشته اصلی توسط hesamzangiabadi نمایش پست ها
    سلام دوستانبنده یک برد طراحی کردم با میکرو کنترلر pic که دارای تعدادی ورودی و خروجی می باشد خروجی ها بارهای با جراین 10 -5 و 1 آمپر را کنترل می کنند که از نوع موتور سونولوئید و اهمی هستند به نظرتون باید pcb را با چه اصول یا قائیده ای طراحی کنم که بتوانم برد مرتب و استاندارد داشته باشم قطر ترک هام کم نباشه و جامپر زیاد استفاده نشه.کسی توپولوژی برای چیدمان قطعات میدونه؟؟؟
    قطعا بهتره بصورت دستی ترک ها رو رسم کنی تا بتونی از نظر نظم و قائده کنترل کنی
    منظورم اینه که Auto Rout ترک ها رو رسم نکنی
    از نظر الکتریکی باید قسمت دیجیتال و آنالوگ از هم جدا باشن که این هم مربوط به شماتیک میشه و هم مدارچاپی
    ! Life doesn't get easier , you just get stronger

دیدگاه

پاسخ : اصول طراحی برد با در نظر گرفتن فاصله ها و جریان ترک ها

بله مواردی که ذکر کردین رو متوجه هستم منظور من هم رسم ترک ها به صورت دستی هستش اما میخوام چیدمان صحیح رو بدونم اگر کسی مثالی داره به اشتراک بزاره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X