اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایجاد ورودی صدا برای امپی فایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایجاد ورودی صدا برای امپی فایر

سلام خدمت همه ی عزیزان
    اول پوزش میطلبم اگر مطلب را در جای مناسب ارسال نکرده م.
    بنده تقریبا 3سال پیش از بانه یک دستگاه سینمای خانگی با مدل Sony Dav-Dz910w خریدم. اما خب اونجا نشد تست کنیم و ....
    خونه هم که اومدیم 3روز وصل بود و سی دی صوتی گذاشتیم و چون تلوزیون نداشتیم جمع کردیم گذاشتیم یه گوشه ای.
    حالا که اومدیم استفاده کنیم دیدم که هیچ پورت از صداها که وصل میکنم بهم صدا نمیده. توی دفترچه نگاه کردم دیدم همه رو زده خروجی و ورودی tv - mic - aux نداره. با اپتیکال و r/l هم میزنی ورودی نمیگیره.
    توی اینترنت که مدل رو سرچ کردم دیدم کلا متفاوت هست. نوشته وایرلس هم متصل میشن بلندگو ها و ورودی جداگانه tv - aux -Mic داره.
    کلا نمیدونم این چه مدلی هست دستگاه با این حساب. با اینکه روی دفترچه و کارتن هم نوشته مدل اون و هست و حرفی از اون قابلیت ها هم نزده. در کل دستگاه تقلبی هست.

اما جای سوال داره که چرا ورودی نداره این دستگاه. تنها راه پخش کردن صدا گذاشتن cd/dvd/usb هست. اما من میخوام صدای تلوزیون رو بدم بهش پخش کنه.
    حالا راه کار شما عزیزان چی هست. چطور درستش کنم. (با توجه که من رشته م کامپیوتر هست و الکترونیک سردرنمیارم راهنمایی کنید) اصلا راهی هست یا خیر.

تصاویر دستگاه تقلبی و برد اون رو در ادامه میذارم.

اینم تصویرمدل واقعی همین دستگاه

اینم عکس برد الکترونیکی

1- لطفا بگید میشه ورودی براش گذاشت و چطوری ؟
    2- اگر نمیشه ه راهی بگید که کم هزینه م باشه و بشه از 6 باندی که داره استفاده کنم لااقل.

ممنون

پاسخ : ایجاد ورودی صدا برای امپی فایر

سلام خدمت شما
    به نظر من سعی کنید دلیل این که وقتی ورودی بهش میدی صدا نمیده رو پیدا کنی وقتی ورودی بهش میدی روی پنلش انتخاب می کنی که روی کدوم ورودی باشه؟؟؟معمولا دارن یه همچین چیزی که بخوای انتخاب کنی روی کدوم ورودی باشه
    بله راه واسه ورودی درست کردن واسش هست یه فیش aux میخواد و یه سیم شیلد دو رشته کار سختی نیست فقط باید ورودی امپلی ایرش رو پیدا کنی به نظر من برسی کن و اگر نشد اخر سر این کار رو انجام بده
    موفق باشی در پناه حق
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
      سلام خدمت شما
      به نظر من سعی کنید دلیل این که وقتی ورودی بهش میدی صدا نمیده رو پیدا کنی وقتی ورودی بهش میدی روی پنلش انتخاب می کنی که روی کدوم ورودی باشه؟؟؟معمولا دارن یه همچین چیزی که بخوای انتخاب کنی روی کدوم ورودی باشه
      بله راه واسه ورودی درست کردن واسش هست یه فیش aux میخواد و یه سیم شیلد دو رشته کار سختی نیست فقط باید ورودی امپلی ایرش رو پیدا کنی به نظر من برسی کن و اگر نشد اخر سر این کار رو انجام بده
      موفق باشی در پناه حق
      ,روی کنترلش که هیچ دکمه ای برای ورودی نداره.
      توی دفترچه هم زده اون فیش ها همه خروجی هستن حتی فیش اپتیکال.
      سیستم عاملی که روش هست خیلی قدمی باید باشه. صفحه آبی هست. وقتی فلش میزنی فایل های توی فلش رو نشون میده و وقتی سی دی میذاری فایل های اونو. اگرم هیچی متصل نباشه کلا میگه invalid key.
      یدونه دکمه tv روی کنترل هست که کلا همیشه که زدم invalid key میده. یکی دوتا سوکت هم اگه روی برد نگاه کنید خالی هست. اونا برای ورودی نبودن؟؟؟؟

چطوری میتونم امپلی ایر رو پیدا کنم؟

ممنون بابت پاسخ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vahidsa نمایش پست ها
        ,روی کنترلش که هیچ دکمه ای برای ورودی نداره.
        توی دفترچه هم زده اون فیش ها همه خروجی هستن حتی فیش اپتیکال.
        سیستم عاملی که روش هست خیلی قدمی باید باشه. صفحه آبی هست. وقتی فلش میزنی فایل های توی فلش رو نشون میده و وقتی سی دی میذاری فایل های اونو. اگرم هیچی متصل نباشه کلا میگه invalid key.
        یدونه دکمه tv روی کنترل هست که کلا همیشه که زدم invalid key میده. یکی دوتا سوکت هم اگه روی برد نگاه کنید خالی هست. اونا برای ورودی نبودن؟؟؟؟

چطوری میتونم امپلی ایر رو پیدا کنم؟

ممنون بابت پاسخ
        سلام مجدد
        چی؟همه خروجین؟؟؟یه ورودی هم نداره؟؟
        خوب چیزی نیست
        دور اون قسمتی که خط قرمز کشیدم امپلی فایرشه

شما یه کار کن از بوردها کنار سوکت ها جوری عکس بگیر که نوشته هاش پیدا باشه تا خروجی بورد ها رو که به ورودی امپش میره پیدا کنیم و نیاز به تغییر زیادی نباشه خواهشا حجم عکس ها رو هم با پینت یا . . . . کم کنید
        از همه بورد ها بگیرید فقط نوشته های کنار سوکتش . . . . .
        موفق باشید
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
          سلام مجدد
          چی؟همه خروجین؟؟؟یه ورودی هم نداره؟؟
          خوب چیزی نیست
          دور اون قسمتی که خط قرمز کشیدم امپلی فایرشه

شما یه کار کن از بوردها کنار سوکت ها جوری عکس بگیر که نوشته هاش پیدا باشه تا خروجی بورد ها رو که به ورودی امپش میره پیدا کنیم و نیاز به تغییر زیادی نباشه خواهشا حجم عکس ها رو هم با پینت یا . . . . کم کنید
          از همه بورد ها بگیرید فقط نوشته های کنار سوکتش . . . . .
          موفق باشید
          با تشکر از شما و پوزش بابت اینکه اینترنت نداشتم و نتونستم عکس ها را ارسال کنم.

این همون بخش بالا هست. اون سوکتی که کندم متصل به usb بود. کادر قرمز کشیدم.

بردی که روی اون امپلی فایر ها بود این سوکت خالی هست.

اینم بردی هست که 6کانال صدا رفته براش

امیدورام عکس ها رو درست گرفته باشم و بدرد بخورن. فقط به صورت لینک میذارم که هر عکسی خواستید خودتون بازکنید و حجم گرفته نشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vahidsa نمایش پست ها
            با تشکر از شما و پوزش بابت اینکه اینترنت نداشتم و نتونستم عکس ها را ارسال کنم.

این همون بخش بالا هست. اون سوکتی که کندم متصل به usb بود. کادر قرمز کشیدم.

بردی که روی اون امپلی فایر ها بود این سوکت خالی هست.

اینم بردی هست که 6کانال صدا رفته براش

امیدورام عکس ها رو درست گرفته باشم و بدرد بخورن. فقط به صورت لینک میذارم که هر عکسی خواستید خودتون بازکنید و حجم گرفته نشه.
            سلام
            فک کنم این فیش مال ورودی صدای امپلی فایر باشه نوشته هاش دقیقا پیدا نیست نوشته هاشو ببین چی نوشته بگو (دقیقا کنار سوکت یه چیزایی نوشته)

اگه ورودی باشه میشه بهش ورودی داد ولی شاید یکم دستکاری نیاز باشه یعنی 6 تا ورودی رو 2 تا کنی باید
            اگه نتونستی ورودی رو پیدا کنی دستگاه رو به برق وصل کن و روشنش کن دستت رو پشت سوکت که گفتم بزن اگه صدای ویز ویز از توی بانداش بیاد یعنی همینا ورودیشه
            موفق باشی
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X