اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کاربرد ها و نحوه استفاده از حافظه روی بورد درایور السیدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کاربرد ها و نحوه استفاده از حافظه روی بورد درایور السیدی

سلام
    روی چندین بورد درایور السیدی من یک شیار کارت حافظه دیدم.
    دو تا سوال من دارم:
    - این حافظه چه کاربرد ( هائی ) می تونه داشته باشه؟
    - چه طور می شه استفاده کرد از این حافظه؟

ممنون از راهنمائی های شما،
    اگر موضوعی را در انجمن مطرح کرده اید لطفا با استفاده از "موضوع به نتیجه رسید" بقیه را از این وضعیت مطلع فرمائید.

پاسخ : کاربرد ها و نحوه استفاده از حافظه روی بورد درایور السیدی

یه نمونه نشون میدادین بهتر میشد توضیح داد اما به صورت کلی برای این قرار داده میشن که شاید شما دیتایی رو داشته باشین و روی مموری باشه در نتیجه نیازی به طراحی این قسمت روی برد خودتون نیست و بر روی برد نمایشگر قرار داده شده و فقط کافیه پین های مورد نیاز رو متصل کنید.
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

پاسخ : کاربرد ها و نحوه استفاده از حافظه روی بورد درایور السیدی

به طور مثال

یا

https://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-eca/3633-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-lcd-32-wide-%D8%B9%D8%B1%DB%8C%D8%B6-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D8%A7%DA%86-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%86.html

چطور می شه از این حافظه ها استفاده کرد؟
      دنبال یک راهنما/دستور العمل برای استفاده از این قسمت می گردم.

ممنون،
      اگر موضوعی را در انجمن مطرح کرده اید لطفا با استفاده از "موضوع به نتیجه رسید" بقیه را از این وضعیت مطلع فرمائید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X