اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اگر کانال تلگرامی دارین لطفا این مطلب رو بخونین!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اگر کانال تلگرامی دارین لطفا این مطلب رو بخونین!

همه احتمالا کانال هایی رو دنبال میکنیم که اطلاعات فنی در زمینه ی برق و الکترونیک رو نشر میدن ، اما تابحال فکرکردین چند نفر هستن که بعنوان مثال میان و "پروژه ی ساعت دیجیتال با Avr " رو که یک کانال با کاربراش به اشتراک گذاشته رو بخونن و بعد اون رو عملی یا حتی شبیه سازیشو انجام بدن ؟ قطعا با من موافق هستین که درصد کمی! اما چند نفر هستن که به اون مطلب نیاز دارن ؟ قطعا این افراد خیلی بیشتر از چند هزار نفر اعضای اون کانال هستن !و فکر میکنم درصد زیادی از افرادی که تمایل به ساختن اون پروژه یا استفاده از مطالب دیگه دارن یک بار اون رو در گوگل سرچ میکنن و به وبلاگ ها و یا وبسایت هایی مثل eca که اون مطلب رو دارن هم رجوع میکنن !
    مطالب کانال های تلگرامی در جستجوهای گوگل نمیان درصورتی که خیلی وقت ها در جستجو های گوگل ممکنه به وبلاگی بربخوریم که خیلی ساله آپدیت نشده اما نیاز مارو با مطالبش داره رفع میکنه. اتفاقی که جدیدا داره کمتر میوفته و حجم وبلاگ های جدید این زمینه رو داره کاهش میده و متاسفانه میشه گفت که وب فارسی رو از مطالب فنی به روز داره محروم میکنه !
    به همه دوستانی که کانال های تلگرامی دارن پیشنهاد میکنم اگر حوصله ی دردسر های زدن سایت رو ندارن حتما مطالب خودشون رو داخل وبلاگ یا تالار های گفتگویی مثل eca قرار بدن بلکه تعداد افراد بیشتری در آینده از اون مطالب استفاده کنن. داشتن کانال یا گروهی با اعضای بالا لذت بخشه ، چیزی که در وبلاگ ها هم با تعداد بازدید بالا بدست میاد ! اما در عصر اینترنت مهم تر از همه ی این ها آینده ی وب فارسیه که باید به اون هم توجه کنیم.

پاسخ : اگر کانال تلگرامی دارین لطفا این مطلب رو بخونین!

نوشته اصلی توسط hamidrmv نمایش پست ها
    همه احتمالا کانال هایی رو دنبال میکنیم که اطلاعات فنی در زمینه ی برق و الکترونیک رو نشر میدن ، اما تابحال فکرکردین چند نفر هستن که بعنوان مثال میان و "پروژه ی ساعت دیجیتال با Avr " رو که یک کانال با کاربراش به اشتراک گذاشته رو بخونن و بعد اون رو عملی یا حتی شبیه سازیشو انجام بدن ؟ قطعا با من موافق هستین که درصد کمی! اما چند نفر هستن که به اون مطلب نیاز دارن ؟ قطعا این افراد خیلی بیشتر از چند هزار نفر اعضای اون کانال هستن !و فکر میکنم درصد زیادی از افرادی که تمایل به ساختن اون پروژه یا استفاده از مطالب دیگه دارن یک بار اون رو در گوگل سرچ میکنن و به وبلاگ ها و یا وبسایت هایی مثل eca که اون مطلب رو دارن هم رجوع میکنن !
    مطالب کانال های تلگرامی در جستجوهای گوگل نمیان درصورتی که خیلی وقت ها در جستجو های گوگل ممکنه به وبلاگی بربخوریم که خیلی ساله آپدیت نشده اما نیاز مارو با مطالبش داره رفع میکنه. اتفاقی که جدیدا داره کمتر میوفته و حجم وبلاگ های جدید این زمینه رو داره کاهش میده و متاسفانه میشه گفت که وب فارسی رو از مطالب فنی به روز داره محروم میکنه !
    به همه دوستانی که کانال های تلگرامی دارن پیشنهاد میکنم اگر حوصله ی دردسر های زدن سایت رو ندارن حتما مطالب خودشون رو داخل وبلاگ یا تالار های گفتگویی مثل eca قرار بدن بلکه تعداد افراد بیشتری در آینده از اون مطالب استفاده کنن. داشتن کانال یا گروهی با اعضای بالا لذت بخشه ، چیزی که در وبلاگ ها هم با تعداد بازدید بالا بدست میاد ! اما در عصر اینترنت مهم تر از همه ی این ها آینده ی وب فارسیه که باید به اون هم توجه کنیم.
    سلام و عرض ادب
    ممنون بابت توضیحات کاملتون
    بحثتون کاملا درست هست منم به شدت موافقم با توجه به محدودیت هایی که تلگرام داره باید فایل ها و خود متن ها و توضیحات به صورت pdf دربیان تا تو یه پست جا بشن و برا کاربر بی حوصلگی نیارن !!
    به نظرم کانال تلگرام بیشتر برای سرگرمی گیف و مطالب کوتاه تلنگر وار خوبه تا نشر مطالب علمی صرفا در کانال !!

دیدگاه

پاسخ : اگر کانال تلگرامی دارین لطفا این مطلب رو بخونین!

سلام درست میگید
      هرکسی الان برای خودش کانال داره یا گروه بعضی ها هم صرفا فعالند بخاطر درامدی که از اون دارن ولی انجمنها اینجور نیست !
      کمتر کسی را می بینید بخاطر دانش فعالیت کنه! نمی دونم چمون شده فقط می دونم بد پرورش یافتیم واین یک طرفش مقا ماتند شما دقت کنید کانالهای جک بیشتر کاربرداره و همینطور سایتها هم همینه .
      مزیتی که تلگرام داره اینه که (گروها)همیشه بچه ها هستند ولحظه ای جواب میدن. ولی انجمنها یکم خلوت تر شده
      ولی اینو محکم میگم گروه محل یادگیری وآموزش نیست ویا کانال وفعلا انجمنها بهترین مکان هستند گویی خودم یه مبحثی رادر همین انجمنها فراگرفتم واز این بابت مدیون انجمن و اساتید هستم
      اینم بگم هرجا باشم .... میام ecaوچندتادیگه که نمی گم بخاطر تبلیغ ولی مال بچه های همین جاست
      گرچه بیشتر میام برای اینکه یاد بگیرم
      برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X