اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تحلیل اطلاعات از فایل در برنامه نویسی(؟)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تحلیل اطلاعات از فایل در برنامه نویسی(؟)

دوستان من اومدم چند زبان برنامه نویسی خانواده سی رو کار کردم و تا حدود قابل قبولی یاد گرفتم- که آخرینش جاوا بود.
    حالا راستش نمیدونم چطور باید از این زبان ها استفاده کنم ُ مثلا ماشین حساب ساختن که دیگه خیلی سادست .
    منظورم از استفاده کردن اینه که نمیدونم چطور باید اطلاعات رو تحلیل کنم . مثلا چطور باید یه در یه فایل wav یا mp3 نفوذ کنم و اطلاعات رو بگیرم تحلیل کنم ُ که مثلا چخبره تو اینجور فایل ها.
    یا مثلا بعد از تحلیل این اطلاعات بیام از بلندگو بگیرم پخشش کنم!!
    یا مثلا چطور بیام یه سند متنی رو تو یا فایلی بریزم و فراخانی کنم(البته با فایل ها کار کردم و تا حد ذخیره متن میتونم انجام بدم- منظورم فایل های کلی هست و فهم و تحلیل ذات فایل هاست)
    حالا کسی از شما میتونه کمکی به من بکنه که ادامه راه که تحلیل اطلاعات هست و باید چطور انجام بدم.
    مثلا چطور باید اطلاعات از اینترنت به یه برنامه دیگه بفرستم.
    یا اصلا کامپیوتر اطلاعات رو بایت بایت تحلیل میکنه یا نه؟!!!

ممنونم .
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)

پاسخ : تحلیل اطلاعات از فایل در برنامه نویسی(؟)

مهندس جان باید نمونه برنامه نوشته شده ببینی بسته هرچی یاد گرفتی وقت نمونه کد دیدنه
    GitHub is where over 100 million developers shape the future of software, together. Contribute to the open source community, manage your Git repositories, review code like a pro, track bugs and fea...
    گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
    همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X