اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی مدار با باتری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی مدار با باتری

با سلام
    من یک رسیور قدیمی تیتانیوم دارم که sd هست
    مدار اش را بررسی کردم دیدم که خروجی های مختلفی میخواد !! 30 ولت و 24 ولت و....
    به نظر شما ایا می توان با سری کردن 2 عدد باتری اسیدی 12 ولت 1.2 امپر و یک عدد باتری 6 ولت 1.2 امپر مدار این رسور را راه اندازی کرد؟

سپاس

پاسخ : راه اندازی مدار با باتری

سلام
    فکر کنم اشتباه میکنی خیلی بیشتر از 24 ولت و30 ولت ولتاژ داره خروجی سوکت پاورش داره فریاد میزنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kamy007 نمایش پست ها
      سلام
      فکر کنم اشتباه میکنی خیلی بیشتر از 24 ولت و30 ولت ولتاژ داره خروجی سوکت پاورش داره فریاد میزنه
      دوست عزیز: کنار سوکت ها ولتاژ را نوشته !! من بیشتر از 30 ولت ندیدم ! منظور شما نمی دانم دقیقا چی هست!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ircaspianhero نمایش پست ها
        با سلام
        من یک رسیور قدیمی تیتانیوم دارم که sd هست
        مدار اش را بررسی کردم دیدم که خروجی های مختلفی میخواد !! 30 ولت و 24 ولت و....
        به نظر شما ایا می توان با سری کردن 2 عدد باتری اسیدی 12 ولت 1.2 امپر و یک عدد باتری 6 ولت 1.2 امپر مدار این رسور را راه اندازی کرد؟
        شما می خواهید دستگاه رو از برق جدا کنید ( برق شهر 220 ولت 50 هرتز ) ، یعنی اینکه:
        برد یا قسمت مربوط به تغذیه رو غیر فعال کنید ( یا اینکه فعال نگهش دارید و فقط دور بزنیدش. بای پس بکنیدش )
        و مستقیما با باتری مدارات دیگه که وظایف نهایی گیرنده رو بر عهده دارند تغذیه کنید.

آیا درست فهمیدم؟
        جدیدترین ویرایش توسط dark star; ۲۲:۳۶ ۱۳۹۶/۰۶/۰۶.

دیدگاه

شرط یه بستنی گزی که ولتاژ 30 و 22 و 5 و 12 ولت را دارم در عکس میبینم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X