اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تهیه ترانس رو بردی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تهیه ترانس رو بردی

با سلام.این نوع ترانس های 220 به مثلا 12 رو بردی رو من از کجا میتونم تهیه کنم.تجربه ای تو ساخت ترانس ندارم اما آیا ساختش به صرفه هست؟این عکس ترانس مربوط به یه رسیور موتور ساید کرکره برقی هستhttp://uupload.ir/files/928e_img_201...14.jpgبرای کانکتور پاور تو این نوع موتور ها از این کانکتور استفاده میشهاینو از کجا باید پیدا کنم اسمش چیه؟http://uupload.ir/files/r7ao_img_20170829_193521.jpg

پاسخ : تهیه ترانس رو بردی

سلام این نوع ترانس دربازارفروشگاههای قطعات الگترونیکی فراوانست میتوانیدتهیه کنید
    محمدرضامکوندی
    WWW.MMCVANDY.BLOGFA.COM
    MMCVANDY@YAHOO.COM

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mmcvandy نمایش پست ها
      سلام این نوع ترانس دربازارفروشگاههای قطعات الگترونیکی فراوانست میتوانیدتهیه کنید
      ممنون که پاسخ دادید
      من شهرستان هستم و اینجا این قلم جنس گیر نمیاد و فقط نوع معمولی 300 میلی آمپری هست که سیمی هم هست
      تنها مراجع من برای تهیه قطعات سایت هایی نظیر ECA هست که اگر داشته باشند از نوع معمولی هست
      اگر فروشگاه اینترنتی و یا تلفن فروشگاهی که این نوع ترانس رو داره بهم بدید ممنون میشم
      البته پیام خصوصی کنید که ممکنه اینجا مغایر قوانین باشه و حذف بشه
      ممنون

دیدگاه

عکس ها باز نشد !!!
        بتا الکترونیک انواع ترانس روبردی رو موجود داره . این شماره تماسش هست: 66700423
        آدرسش هم تهران - خ جمهوری - جنب پاساژ فرشته

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده نمایش پست ها
          عکس ها باز نشد !!!
          بتا الکترونیک انواع ترانس روبردی رو موجود داره . این شماره تماسش هست: 66700423
          آدرسش هم تهران - خ جمهوری - جنب پاساژ فرشته
          ببخشید آقای غفارزاده
          متاسفانه تاپیک ها رو که ایجاد میکنم جدیدا مشکل دارن و همه چیز رو چسبیده در نهایت ارسال میکنه
          دو شرکت در تبریز پیدا کردم که کارشون هست و با یکیشون که تماس گرفتم گفتن نمونه میفرستن و من خرید دارم از سایت یکجا میکنم اگر فروشگاه همکاری کنه باهام و برام میفرستن
          ممنونم

دیدگاه

به دلیل وزن بالای ترانس در فروشگاه های اینترنتی عرضه نمیشود.
            با بتا الکترونیک تماس بگیرید با باربری براتون ارسال میکنن

دیدگاه

با سلام و عرض ادب
              ترانس طاها تولید کننده انواع ترانسفورماتور میباشد
              شرکت تولیدی ترانس برق طاها تولید کننده انواع ترانسفورماتور ها از جمله ترانس برق ، ایزوله ، افزاینده و کاهنده و ... می باشد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X