اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در نصب STM32CubeMX

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در نصب STM32CubeMX

سلام مهندس جان
    این پست تا حالا منو بیدار نگهه داشته دارم لینکها را دنبال میکنم
    من امروز کلا وقتمو گذاشتم رو stm . سخت افزار رو چند مدتیه دارم دنبال میکنم و به این نتیجه رسیدم که طراحان stm میدونن مصرف کننده چی میخواد
    ولی سایتش امروز منو گذاشت سر کار من الان براتون لیست دانلود میدم ببیتید من چی رو دانلود نکردم که موفق نشدم stmcubemx را اینستال کنم
    en.spl2ll-converter.zip
    en.stm32cubef0.zip
    en.stsw-stm32095.zip
    STM32F030K6T6.zip
    مهندس جان تقاضا میکنم منو با stm تنها نگذار
    با تشکر فراوان کامی
    جدیدترین ویرایش توسط kamy007; ۰۲:۴۹ ۱۳۹۶/۰۶/۰۷. دلیل: نصحیح لیست

پاسخ : چرا محصولات ST؟ خصوصا STM32؟

نوشته اصلی توسط kamy007 نمایش پست ها
    سلام مهندس جان
    من امروز کلا وقتمو گذاشتم رو stm . سخت افزار رو چند مدتیه دارم دنبال میکنم و به این نتیجه رسیدم که طراحان stm میدونن مصرف کننده چی میخواد
    ولی سایتش امروز منو گذاشت سر کار من الان براتون لیست دانلود میدم ببیتید من چی رو دانلود نکردم که موفق نشدم stmcubemx را اینستال کنم
    en.spl2ll-converter.zip
    en.stm32cubef0.zip
    en.stsw-stm32095.zip
    STM32F030K6T6.zip
    با تشکر فراوان کامی
    سلام
    پیشنهاد میکنم تاپیک زیر و مطالب کاربر محترم mahdi89 رو دنبال کنید در این زمینه
    سلام به همه سر فصل موضوعی: 1-توضیح اولیه در مورد نرم افزار STM32CubeMX (در پست اول) (http://www.eca.ir/forums/thread73889.html#post634758) 2-روش دانلود نرم افزار و Frimware یا pack های مورد نیاز(در پست اول) (http://www.eca.ir/forums/thread73889.html#post634758) 3-روش آماده سازی نرم افزار یا نصب pack های دانلود شده (http://www

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kamy007 نمایش پست ها
      سلام مهندس جان
      en.spl2ll-converter.zip
      en.stm32cubef0.zip
      en.stsw-stm32095.zip
      STM32F030K6T6.zip
      با تشکر فراوان کامی
      از اسم فایل ها معلومه شما دارید محتوای بی مربوط دانلود میکنید. ST شرکت مشهوریه و این نرم افزارش هم خیلی مشهوره. امکان نداره اینجوری باشه که هر دقیقه به شما یه چیزی برای دانلود بده. من مطمئنم شما خودتون دارید اشتباه میکنید. آخه کاری داره شما توی سایت ST عضو میشید و بعد میرید تو این صفحه آخرش صفحه:

Get software رو میزنید و دانلود شروع میشه. اگه می خواید اینجوری باشید که دیگه توی کار کردن با STM32 حسابی لنگ می زنید.
      جدیدترین ویرایش توسط روح الامین; ۱۹:۴۸ ۱۳۹۶/۰۶/۰۷.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط روح الامین نمایش پست ها
        اگه می خواید اینجوری باشید که دیگه توی کار کردن با STM32 حسابی لنگ می زنید.
        سلام مهندس جان خیلی ممنون
        این سوال من داستان داشت. همین که کمک کردین حل شد برام
        جدیدترین ویرایش توسط روح الامین; ۱۹:۴۹ ۱۳۹۶/۰۶/۰۷.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X