اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تغییر مدار ماژول sim900

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تغییر مدار ماژول sim900

سلام دوستان خسته نباشید
    من می خوام مدار sim900 (یا هر مدار مشابهی) رو کمی تغییر بدم . یعنی به جای استفاده از سیم کارت ، از خط تلفن استفاده بشه
    من راه هاشو نمیدونم و اینکه من به این حالت خیلی نیاز دارم .
    از دوستانی که اطلاعات دارن خواهش می کنم به من کمک کنند

پاسخ : تغییر مدار ماژول sim900

یه ای سی هایی برای این کار هست و به راحتی پیدا میشه نیاز به تغغیر اون نیست !
    ضمن این که پرتکل ارتباطی متفاوت هست!
    مدت هاست نیستم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط abbasalifix نمایش پست ها
      یه ای سی هایی برای این کار هست و به راحتی پیدا میشه نیاز به تغغیر اون نیست !
      ضمن این که پرتکل ارتباطی متفاوت هست!
      ممنون بابت پاسخگویی . من یکم مبتدی هستم ، اگه امکان داره بیشتر توضیح بدین که برای این کار چه چیز هایی لازمه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amirpartovi نمایش پست ها
        ممنون بابت پاسخگویی . من یکم مبتدی هستم ، اگه امکان داره بیشتر توضیح بدین که برای این کار چه چیز هایی لازمه
        ببینید اون سری sim800 و sim900 و .... کلی توش زحمت کشیده شده برای ارتباط رادیویی و ساپورت GPRS و Bluetooth و .... خلاصه که مخصوص اون کاره،

شما باید با IC های دیکودر DTMF کار کنید (خود منم کار این مدلی نکردم که اطلاعات رو دقیق در اختیارتون بگذارم)
        این پایین لینک IC و ماژول مربوط در همین فروشگاه اینجا:

سیستم های ارتباطی و روش ارسال و دریافت اطلاعات تماس بین تلفن و مرکز مخابرات دارای استانداری خاص است که دو روش تن و پالس نام گذاری شده است. روش پالس اس

و

خرید تراشه MT8870 آی سی IC آیسی آشکارساز تن های DTMF دیکودر پکیج DIP SMD مشخصات فنی و دیتاشیت با قیمت مناسب در فروشگاه ECA

دقیقا برای همین دیکودر ها ارتباطشون به لوازم جانبی دیگه، نقشه توی اینترنت خیلی زیاده. جستجو کنید حتما پیدا می کنید.
        چون خودم تاحالا پروژه اینطوری نداشتم دیگه بیشتر از این نمی تونم چیزی بگم

موفق باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X