اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش ساخت آمپیلی فایر ساده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آموزش ساخت آمپیلی فایر ساده

سلام چند تا طرح آمپیلی می زارم http://s6.uplod.ir/i/00895/fru3vxzdeq0n.png http://s6.uplod.ir/i/00895/va4cfhihhpp9.png http://s6.uplod.ir/i/00895/jatce1kxguxj.jpg در یکی از عکس ها کار هایی هست که خودم انجام دادم

پاسخ : آموزش ساخت آمپیلی فایر ساده

TDA7377 روی این برد گرمای خیلی زیاد و بنظرم تا حدی غیرعادی تولید می کند. لذا هیتسینکی بسیار بزرگ نیاز دارداز این لحاظ که تلفات توان بالایی دارد فکر کنم یکجای طراحی مدارات ساده مبتنی بر این تراشه ایراد داشته باشد شایدم ذاتا تراشه ای بی کیفیت است.ضمنا مایلم نظرتان را درباره ی مشکلی مرتبط با همین امپ در تاپیک زیر بدانم:https://www.eca.ir/forums/thread77933.html

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Skylake نمایش پست ها
      TDA7377 روی این برد گرمای خیلی زیاد و بنظرم تا حدی غیرعادی تولید می کند. لذا هیتسینکی بسیار بزرگ نیاز دارداز این لحاظ که تلفات توان بالایی دارد فکر کنم یکجای طراحی مدارات ساده مبتنی بر این تراشه ایراد داشته باشد شایدم ذاتا تراشه ای بی کیفیت است.ضمنا مایلم نظرتان را درباره ی مشکلی مرتبط با همین امپ در تاپیک زیر بدانم:https://www.eca.ir/forums/thread77933.html
      سلام ای سی 7377 به خاطر کیفیت زیادی که نسبت به دیگر تراشه ها داره گرمای تولیدیش هم زیاده به حدیه که من با کیت سینک و فن سی پی یو خنک نگهش میدارم (چون هممیشه باصدای بلند اهنگ گوش میدم) این جوری که خنکه عمرش بیشتر میشه بدرود
      Proudly @real_ahmadi
      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام خودم این امپ رو باخمیر سیلیکون با هیت سینگ و یه فن ساده خنک نگهش می دارم خنک خنک نه ها گرم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ksra نمایش پست ها
          سلام خودم این امپ رو باخمیر سیلیکون با هیت سینگ و یه فن ساده خنک نگهش می دارم خنک خنک نه ها گرم
          با هیت سینک سی پی یو من خمیر هم می زنم چون همیشه زیر فشار قرارش میدم واسه همین میخوام عمرش زیاد باشه مثلا شاید 8 ساعت مدام روشن باشه 3 ساعت با صای زیاد یا . . . . .واسه همین همیشه چیزی که می سازم واسم طول عمرش مهمه اینجوری خنک خنکه البته توی یکی از دستگاه ها به علت کمبود جا یه فن کوچیک کنارش گذاشتم خنک نیست گرمه ولی زیر فشار مشکلی نداشته تا الان
          بدرود
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
            با هیت سینک سی پی یو من خمیر هم می زنم چون همیشه زیر فشار قرارش میدم واسه همین میخوام عمرش زیاد باشه مثلا شاید 8 ساعت مدام روشن باشه 3 ساعت با صای زیاد یا . . . . .واسه همین همیشه چیزی که می سازم واسم طول عمرش مهمه اینجوری خنک خنکه البته توی یکی از دستگاه ها به علت کمبود جا یه فن کوچیک کنارش گذاشتم خنک نیست گرمه ولی زیر فشار مشکلی نداشته تا الان
            بدرود
            سلام من یه ضبط قدیمی از این سی دی سوتی پلیر های دو باند دارم باند های خودش بدرد نمی خوره به جاش باند خربزه ای بزنم مشکلی ایجاد نمی کنه؟

دیدگاه

سلام من یه ضبط قدیمی از این سی دی سوتی پلیر های دو باند دارم باند های خودش بدرد نمی خوره به جاش باند خربزه ای بزنم مشکلی ایجاد نمی کنه؟
              اگر امپدانس باندی که دارین باباند خود ظبط قدیمی یکی باشه هیچ مشکلی نداره
              موفق باشید
              Proudly @real_ahmadi
              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

اگر امپدانس باندی که دارین باباند خود ظبط قدیمی یکی باشه هیچ مشکلی نداره
                موفق باشید
                سلام چون خروجی ضبطم 8اهم هست باند هامو موازی ببیندم که بشه هشت /باند ها هر کدون 4اهمه مکس واتشون 3500وات

دیدگاه

سلام چون خروجی ضبطم 8اهم هست باند هامو موازی ببیندم که بشه هشت /باند ها هر کدون 4اهمه مکس واتشون 3500وات
                  اگر امپدانس هر باند 4 اهمه باید سری کنید تا جمعا بشه 8 اهم اون موقع می تونید وصل کنید
                  3500 وات هم که میگین ماکزیمم هستش در کل مشکلی نباید باشه
                  بدرود
                  Proudly @real_ahmadi
                  #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

[QUOTE=مهندس احمدی;659491]اگر امپدانس هر باند 4 اهمه باید سری کنید تا جمعا بشه 8 اهم اون موقع می تونید وصل کنید
                    بدرود[/QUOTE ضبطه هر وقت وصل کردم صداش با ید روی 25با شه تا صدا با کیفیت با شه مکس ولومش99هست ضبطه

دیدگاه

بدرود
                      من داخل یک جعبه ی 7x7x3cm جا دادم و حدود یک سوم جعبه خالی است
                      شما از چه فن کوچکی استفاده کردید تا منم همانرا برایش بذارم
                      هر فنی که دیدم داخل این فضای کوچک جا نمی گرفت

دیدگاه

[QUOTE=ksra;659492]
                        اگر امپدانس هر باند 4 اهمه باید سری کنید تا جمعا بشه 8 اهم اون موقع می تونید وصل کنید
                        بدرود[/QUOTE ضبطه هر وقت وصل کردم صداش با ید روی 25با شه تا صدا با کیفیت با شه مکس ولومش99هست ضبطه
                        یعنی صدا رو زیاد می کنی باند نمی کشه؟؟یه عکس از مگنت باند می زاری؟؟چجوری وصل می کنی؟؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط Skylake نمایش پست ها
                        من داخل یک جعبه ی 7x7x3cm جا دادم و حدود یک سوم جعبه خالی است
                        شما از چه فن کوچکی استفاده کردید تا منم همانرا برایش بذارم
                        هر فنی که دیدم داخل این فضای کوچک جا نمی گرفت
                        یعنی اندازه اون قدر نیست که بشه یه فن 4*4 جاداد؟؟؟البته این فضا خیلی کوچیکه بنده گفتم که واسه خنک سازیش از هیست سینک سی پی یو استفاده کردم
                        به نظر من اگه مشکل کمبود فضا هست از یه جعبه فلزی استفاده کنید و یه فن یه طرفش بزارین که باد بیاد داخل و از اون طرفش بره بیرون
                        موفق باشید
                        Proudly @real_ahmadi
                        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

بدرود
                          سلام وصل کردم آمپیلی فایرش بشدت داغ میشه یه فن از منبع تغذیش برق گرفتم اشکال نداره از خروجی منبع تغذیش فن کشیدم؟ عکس هارو آپلود می کنم میزارم
                          جدیدترین ویرایش توسط ksra; ۰۹:۵۳ ۱۳۹۶/۰۶/۰۹.

دیدگاه

سلام چند تا عکس از پخش و باند میزارم چرا آمپیلی ضبط داغ می کنه؟http://s6.uplod.ir/i/00895/zdkrpjsr1hs3.jpg

دیدگاه

سلام وصل کردم آمپیلی فایرش بشدت داغ میشه یه فن از منبع تغذیش برق گرفتم اشکال نداره از خروجی منبع تغذیش فن کشیدم؟ عکس هارو آپلود می کنم میزارم
                              سلام
                              شما مطمئنی که بلندگو ها رو رس می کنی؟؟؟من فک کنم شما موازی می کنی واسه همینه که داغ می کنه وگرنه دلیلی نداره که داغ بشه
                              بدرود
                              Proudly @real_ahmadi
                              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X