اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرق باتری اسیدی و لیتیوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فرق باتری اسیدی و لیتیوم

با سلام یک باتری 12 ولت 1.3 امپر می خوام بگیرم یه عنوان باتری بک اپ که سیستم را روشن نگه دارد : از طرفی نمی دانم باتری لیتیومی مناسبتر هست یا خشک؟ از نظر مدت زمان روشن نگه داشتن دستگاه و امپر و قدرت و..... https://eshop.eca.ir/%D8%A8%D8%A7%D8...8C&results=157 مثلا در لینک بالا : این باتری 3.7 ولت ظرفیت نامی 6800 هست !! با سری کردن 4 عدد 12 ولت به دست می اید؟ الان 1.3 امپر بیشتر یا 6800 ؟؟؟ منظور اش دقیقا چی هست؟ سپاس

پاسخ : فرق باتری اسیدی و لیتیوم

سلام
    جریان مصرفی مدار شما چقدره؟؟؟چند ساعت میخوای روشن نگهش داری؟؟ اینو پرسیدم چون باید پیش بینی کرد که هر وقت برق بره اگر تا 2 ساعت دیگه هم نیومد مدار سر پا باشه البته اگر مدار مهمی هست
    بدرود
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
      سلام
      جریان مصرفی مدار شما چقدره؟؟؟چند ساعت میخوای روشن نگهش داری؟؟ اینو پرسیدم چون باید پیش بینی کرد که هر وقت برق بره اگر تا 2 ساعت دیگه هم نیومد مدار سر پا باشه البته اگر مدار مهمی هست
      بدرود
      سلام : جریان مصرفی را دقیقا نمی دانم ولی احتما 1 امپر باشه ! تا 1 ساعت هم روشن باشه اشکالی ندارد
      میخوام با باتری رسیور را راه اندازی کنم و باتری فقط به عنوان بک اپ نیست!
      سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ircaspianhero نمایش پست ها
        سلام : جریان مصرفی را دقیقا نمی دانم ولی احتما 1 امپر باشه ! تا 1 ساعت هم روشن باشه اشکالی ندارد
        میخوام با باتری رسیور را راه اندازی کنم و باتری فقط به عنوان بک اپ نیست!
        سپاس
        اها رسیور بیشتر از این حرف ها ولتاژ میخواد ها حالا فرضا رسیور رو راه انداختی تلوزیونو چجوی میخوای راه اندازی کنی؟؟؟
        درمورد باتری بک اپ هم اگه وزن واست مهم نیست سیلد اسیدی بگیر چون لیتیوم به خاطر وزن کم گرونه یه سیلد اسیدی 12 ولت 4 امپر 40 تومن هستش
        تا اونجایی که من دیدم و می دونم وولتاژ های مختلفی میخواد مثلا 12 ولت 3.3 ولت 5 ولت و...
        موفق باشید
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
          اها رسیور بیشتر از این حرف ها ولتاژ میخواد ها حالا فرضا رسیور رو راه انداختی تلوزیونو چجوی میخوای راه اندازی کنی؟؟؟
          درمورد باتری بک اپ هم اگه وزن واست مهم نیست سیلد اسیدی بگیر چون لیتیوم به خاطر وزن کم گرونه یه سیلد اسیدی 12 ولت 4 امپر 40 تومن هستش
          تا اونجایی که من دیدم و می دونم وولتاژ های مختلفی میخواد مثلا 12 ولت 3.3 ولت 5 ولت و...
          موفق باشید
          ممنون دوست عزیز:میخوام فایندر تصویری درست کنم ! تلویزیون را نمیخوام راه اندازی کنم ! فقط رسیور.
          در مورد ولتاژ ان ولتاژ های متغیری که گفتی برای رسیور های sd یا همان قدیمی هستند رسیور های جدید یا اچ دی وردودی مدار شان 12 ولت هست.
          سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ircaspianhero نمایش پست ها
            ممنون دوست عزیز:میخوام فایندر تصویری درست کنم ! تلویزیون را نمیخوام راه اندازی کنم ! فقط رسیور.
            در مورد ولتاژ ان ولتاژ های متغیری که گفتی برای رسیور های sd یا همان قدیمی هستند رسیور های جدید یا اچ دی وردودی مدار شان 12 ولت هست.
            سپاس
            اها پس رسیور رو به اون مانیتور 4.5 اینچ که توی اون یکی تایپیک بود میخوای وصل کنی درسته؟
            اگر خودتون میدونید که 12 ولته و مشکلی نداره ک هیچ پس یه باتری 12 ولت 1.3 امپر کفایت می کنه البته اگر میخوای بیشتر بمونه که 4 امپر اختیارش با خودتون
            موفق باشید
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X