اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

روشن کردن چند آمپلی فایر با پاور کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

روشن کردن چند آمپلی فایر با پاور کامپیوتر

سلام دوستان میخواستم چند تا آمپلی فایر رو با پاور کامپیوتر روشن کنم یکشون ۵ آمپر یکشونم ۲ آمپر هر دو هم ۱۲ ولت میخواستم بدونم چون که آمپر پاور کامپیوتر بیشتره آسیبی بهش وارد نمیشه

پاسخ : روشن کردن چند آمپلی فایر با پاور کامپیوتر

نوشته اصلی توسط Soroush181280 نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم چند تا آمپلی فایر رو با پاور کامپیوتر روشن کنم یکشون ۵ آمپر یکشونم ۲ آمپر هر دو هم ۱۲ ولت میخواستم بدونم چون که آمپر پاور کامپیوتر بیشتره آسیبی بهش وارد نمیشه
    با درود
    پاور کامپیوتر ساختارآن طوری است که باید از تمام ولتاژها جریان کشیده بشودتا ولتاژ یکسانی بتواند تحویل بدهد........

دیدگاه

سلام
      همیشه مصرف کننده جریان مورد نیازش رو از منبع می کشه اگر منبع جریانش بی نهایت امپر هم باشه بازم مشکلی پیش نمیاد مصرف کننده هر چقدر بخواد استفاده می کنه مهم ولتاژه ولتاژ از حدمجاز بیشتر نشه مشکلی نیست
      موفق باشید
      Proudly @real_ahmadi
      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

بعد من میخوام با موازی کردن ۳ تا مبدل dc to dc که افزاینده ولتاز است و هر کدام ۴ آمپر تحمل میکنند ولتاز رو تا ۱۵ ولت بالا ببرم کار اضافه ای لازم است که بکنم
        اصلا شدنی است بعد برای جریان کشیدن از پاور من از تمام ولتاژ
        ها برای روشن کردن آمپلی فایر هایم نیاز دارم تنها موصوع اینکه آمپلی فایر اصلیم با ۱۵ ولت کار میکنه بخاطر همینم هست که میخوام بدونم با ۳ تا مبدل کار میکنه یا نه با تشکر
        جدیدترین ویرایش توسط Soroush181280; ۰۰:۰۴ ۱۳۹۶/۰۶/۱۳.

دیدگاه

بعد من میخوام با موازی کردن ۳ تا مبدل dc to dc که افزاینده ولتاز است و هر کدام ۴ آمپر تحمل میکنند ولتاز رو تا ۱۵ ولت بالا ببرم کار اضافه ای لازم است که بکنم
          اصلا شدنی است بعد برای جریان کشیدن از پاور من از تمام ولتاژ
          ها برای روشن کردن آمپلی فایر هایم نیاز دارم تنها موصوع اینکه آمپلی فایر اصلیم با ۱۵ ولت کار میکنه بخاطر همینم هست که میخوام بدونم با ۳ تا مبدل کار میکنه یا نه با تشکر
          چرا سه تا مبدل؟؟اگر میخوای مبدل بزاری از این مبدل های افزاینده 150 وات استفاده کن حداکثر جریان خروجیشون 10 امپره راحت
          موفق باشید
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

میخوام ۳ تا مبدل که هر کدوم ۴ آمپر تحمل میکنند باهم موازی کنم برای همین ۳ تا به نظرتون شدنی استدلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپمچون هر کدوم ۴ آمپر تحمل میکنه پس سه تاش رو باهم موازی میشه ۱۲ امپر ۱۵ ولت ازش گرفت البته با هیت سینگ آیا شدنی است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X