اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی tec با باتری 3.7 ولت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی tec با باتری 3.7 ولت

سلام . من قصد دارم برای سرد و گرم کردن فضای کوچکی از المان tec استفاده کنم منتها این ها 12 ولت ولتاژ نیاز دارند ولی منبع من محدود به یک باتری 3.7 ولتی هست . ایا با این باطری میشه راه اندازیش کرد حتی اگه یه مقدار هم خنک و گرم کنه کافیه

پاسخ : راه اندازی tec با باتری 3.7 ولت

سلام
    اینا 12 ولتن و نمیشه با 3.7 ولت روشنشون کرد جریان زیادی هم میخوان کم کمش 4 امپر
    موفق باشید
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pishva2017 نمایش پست ها
      سلام . من قصد دارم برای سرد و گرم کردن فضای کوچکی از المان tec استفاده کنم منتها این ها 12 ولت ولتاژ نیاز دارند ولی منبع من محدود به یک باتری 3.7 ولتی هست . ایا با این باطری میشه راه اندازیش کرد حتی اگه یه مقدار هم خنک و گرم کنه کافیه
      بیخیال شو به جای این یه فن لپ تاپ بزار با همون ولتاژ قشنگ کار می کنه و خنک میشه.
      چرا ناراحتی پاتریک!
      + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
      - از دیدنش ناراحت شدی؟
      + نه
      پس چی ناراحتت کرده
      + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------
      تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------
      محصولات

دیدگاه

ولتاژم به 3.7 ولت محدوده . از فن هم نمیتونم استفاده کنم . یه مدل هست ظاهرا با 1 ولت هم کار میکنه .
        http://www.everredtronics.com/files/TEC1-00703.pdf

به نظرتون با این مدل میشه؟

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
        سلام
        اینا 12 ولتن و نمیشه با 3.7 ولت روشنشون کرد جریان زیادی هم میخوان کم کمش 4 امپر
        موفق باشید
        نوشته اصلی توسط سوران آراسته نمایش پست ها
        بیخیال شو به جای این یه فن لپ تاپ بزار با همون ولتاژ قشنگ کار می کنه و خنک میشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pishva2017 نمایش پست ها
          ولتاژم به 3.7 ولت محدوده . از فن هم نمیتونم استفاده کنم . یه مدل هست ظاهرا با 1 ولت هم کار میکنه .
          http://www.everredtronics.com/files/TEC1-00703.pdf

به نظرتون با این مدل میشه؟

سلام این حدودا 1 ولته و جریانش هم 3.3 امپره اگه مشکل جریان نداری اره میشه
          بدرود
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

راه اندازی درست و اصولی این قطعات طوریکه نتیجه مطلوب رو بده خیلی کار دوشواریه....ینی اذیت میکنه
            به نظرم از یه ماژول افزاینده استفاده کنید بهتره تا این لینکی که گذاشتین...این خیلی ضعیفه و ولتاژشم خیلی کمه و دردسرش بیشتر خواهد بود
            موفق باشید
            ................Fx7SAM................

دیدگاه

ممنون . حتی اگه از یک افزاینده ولتاژ هم استفاده کنم جریان 6 تا 10 امپری را چطور با یک باتری نهایتا 3500mAh (نرخ دشارژ نهایتا 1C) تامین کنم ؟میخوام از این مدار برای گرم کردن و خنک کردن بخش هایی از یک دستکش استفاده کنم برای همین از فن و هیت سینک نمیتونم استفاده کنم . خیلی محدودیت فضا دارم
              علاوه بر پاسخ لطفا اگه باتری مناسبی هم سراغ دارید پیشنهاد بدید
              ممنونم

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
              سلاماینا 12 ولتن و نمیشه با 3.7 ولت روشنشون کرد جریان زیادی هم میخوان کم کمش 4 امپرموفق باشید
              نوشته اصلی توسط سیدعلی.م نمایش پست ها
              راه اندازی درست و اصولی این قطعات طوریکه نتیجه مطلوب رو بده خیلی کار دوشواریه....ینی اذیت میکنهبه نظرم از یه ماژول افزاینده استفاده کنید بهتره تا این لینکی که گذاشتین...این خیلی ضعیفه و ولتاژشم خیلی کمه و دردسرش بیشتر خواهد بودموفق باشید
              جدیدترین ویرایش توسط pishva2017; ۱۶:۲۳ ۱۳۹۶/۰۶/۱۳.

دیدگاه

این چیزی که میگین که کلا محال میشه
                خب بالاخره باید باتری ای استفاده کنید که بتونه توان مورد نیاز رو تامین بکنه
                بایه باتری 3500 که نمیشه اون قوی هارو راه اندازی کرد
                باید از انواع کم مصرف تر استفاده کنید که نمیدونم جوابتونو بده یا نه
                بعدشم نمیشه هیت سینک نذارین که
                به نظرم باید یه مایع رو خنک کنین و اون مایع در چرخش باشه و بره تو دستکش و اونو خنک کنه و دستگاه اصلی مثلا روی کمربند فرد نصب بشه
                باتری هم که خب بخاطر وزن و حجم مجبورین که از همون لیتیوم استافده کنید
                موفق باشید
                ................Fx7SAM................

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X