اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تغذیه موقت هنگام قطع برق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تغذیه موقت هنگام قطع برق

سلام.در پروژه می خواهم هنگتمی که برق قطع می شود sms مبنی بر قطعی برق ارسال کند.از طرفی تغذیه مدار هم از اداپتور است نه باطری.هنگامی که برق قطع می شود چطور تغذیه مدار را بصورت موقت برای ارسال sms تامین کنم؟تغذیه 4ولت جریان کشی کم.

پاسخ : تغذیه موقت هنگام قطع برق

نوشته اصلی توسط reza.h1404i@gmail.com نمایش پست ها
    سلام.در پروژه می خواهم هنگتمی که برق قطع می شود sms مبنی بر قطعی برق ارسال کند.از طرفی تغذیه مدار هم از اداپتور است نه باطری.هنگامی که برق قطع می شود چطور تغذیه مدار را بصورت موقت برای ارسال sms تامین کنم؟تغذیه 4ولت جریان کشی کم.
    سلام
    میتونی از مدار یو پی اس با دیود استفاده کنی البته یه شارژر خوب هم واسه باتری میخواد که هم میتونی ماژول شارژر استفاده کنی اگرم نمیخوای شارژر بزاری که هیچ
    موفق باشی
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

متشکر وممنون.یک مدار در سایت از خود شما دیدم.بی زحمت غیر از ان مدار دیگری هم ممکن است پیشنهاد کنید.مدار ساده زیر هم می تواند در پروژه صنعتی مفید باشد؟

دیدگاه

متشکر وممنون.یک مدار در سایت از خود شما دیدم.بی زحمت غیر از ان مدار دیگری هم ممکن است پیشنهاد کنید.مدار ساده زیر هم می تواند در پروژه صنعتی مفید باشد؟
        سلام
        این مدار اشتباهه یه نگاهی به مدارات نمونه بکنین اون بالا خروجی دیود رو به ورودی مقاومت وصل کردید باید یه دیود بینشون باشه وگرنه بر می گرده تو تغذیه اصلی
        منظور من هم همون مداراتی که دید بودید هستش
        موفق باشید
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
          باید یه دیود بینشون باشه وگرنه بر می گرده تو تغذیه اصلی
          دقیقا . افرین
          اگر اون دیود رو بزاره مدار بکآپ خوب و مفیدیه

دیدگاه

متشکر.اگر از ان مدار استفاده کنم به شارژر جدا گانه هم نیاز نیست درسته؟

دیدگاه

متشکر.اگر از ان مدار استفاده کنم به شارژر جدا گانه هم نیاز نیست درسته؟
              اگر با شارژر خودش مشکلی نداشته باشی نه نیازی نیست فقط بگو باتری چه نوعیه؟چند ولت چند امپر؟تا یه تغییر کوچیک بدیم و بدون مشکل کار کنه موفق باشی
              Proudly @real_ahmadi
              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

اتفاقا یه سوال دیگم هم همین بود.ولتاژی که میخوام حداقل 9ولته جریان هم حداکثر 1امپر رو بایدتامین کنه.(البته جریان کشی لحظه ای 2 امپر هم بخاطر gsm مودم داره ولی فکر میکنم چون خازن بزرگ سر راه تغذیه هست مشکلی نباشه).چه نوع باطری ای مناسب است؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X