اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کتابخانه التیوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کتابخانه التیوم

سلام وخسته نباشید
    من دنبال لایبراری ای سی های سری LM مثله lm3915 گشتم و چیزی پیدا نکردم.تنها چیزی که پیدا کردم فوت پرینتش بود که واسه سایت snapeda بود که هرکاری کردم نتونستم نصب کنم!!!.
    لطفا اگه کسی کتابخونه کاملش رو داره بفرسته ممنونش میشم

پاسخ : کتابخانه التیوم

کسی نداره همچین چیزی رو؟

دیدگاه

سلام
      از سایت snapeda بگیر.نحوه استفاده هم تو سایتش توضیح داده و اگه متوجه نشدی تو گوگل سرچ کن مطلب زیاده
      مثلا این واسه lm3915 که بعضیاش فوتپرینت خالی هست و بعضیاش با شماتیک
      Download schematic symbols, PCB footprints, pinout & datasheets for lm3915. Exports to OrCAD, Allegro, Altium, PADS, Eagle, KiCad & Pulsonix.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط M3R-E نمایش پست ها
        سلام
        از سایت snapeda بگیر.نحوه استفاده هم تو سایتش توضیح داده و اگه متوجه نشدی تو گوگل سرچ کن مطلب زیاده
        مثلا این واسه lm3915 که بعضیاش فوتپرینت خالی هست و بعضیاش با شماتیک
        https://www.snapeda.com/search/?csrf...rch-type=parts
        از روشایی که تو سطح اینترنت هستش و خوده سایت هم توضیح داده استفاده کردم.هیچکدوم که برنامه گفته کار نکرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MiladSdgh نمایش پست ها
          سلام وخسته نباشید
          من دنبال لایبراری ای سی های سری LM مثله lm3915 گشتم و چیزی پیدا نکردم.تنها چیزی که پیدا کردم فوت پرینتش بود که واسه سایت snapeda بود که هرکاری کردم نتونستم نصب کنم!!!.
          لطفا اگه کسی کتابخونه کاملش رو داره بفرسته ممنونش میشم
          با سلام و درود
          برای آشنایی با نحوه ساخت ساخت جاپایه[1] برای قطعات می توان از این مطالب استفاده نمود:
          1- Creating Library Components Tutorial | Online Documentation for Altium Products
          2- Creating the PCB Footprint | Online Documentation for Altium Products

[1]- جاپایه ==> Footprint

دیدگاه

با اجازه جناب فکر

دوست عزیز این ویدیوها رو ببینی خودت به راحتی می سازی و چیزایی هم که می خوای یاد می گیری. به زودی یک سری کتابخانه خود شرکت اتمل رو هم در سایت قرار میدم.
            چرا ناراحتی پاتریک!
            + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
            - از دیدنش ناراحت شدی؟
            + نه
            پس چی ناراحتت کرده
            + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
            ------------------------------------------------------------------------------------------------------
            تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
            ------------------------------------------------------------------------------------------------------
            محصولات

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X