اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست مدار میکروفن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست مدار میکروفن

سلام دوستان..من نیاز به یک مدار میکروفن با خروجی aux دارم که تونت اصلا نتونستم پیدا کنم ولی میدونم هست...منیک آمپلیفایر ساختم میخوام علاوه بر موزیک ازش به عنوان تقیویت کننده میکروفن استفاده کنم....ازتون میخوام یه مدار میکروفن بدید به من که خروجی AUX داشته باشه...هیچ چیز دیگه ای هم لازم ندارم فقط همین...ممنون میشم جواب بدید...

پاسخ : درخواست مدار میکروفن

نوشته اصلی توسط amir4elec نمایش پست ها
    سلام دوستان..من نیاز به یک مدار میکروفن با خروجی aux دارم که تونت اصلا نتونستم پیدا کنم ولی میدونم هست...منیک آمپلیفایر ساختم میخوام علاوه بر موزیک ازش به عنوان تقیویت کننده میکروفن استفاده کنم....ازتون میخوام یه مدار میکروفن بدید به من که خروجی AUX داشته باشه...هیچ چیز دیگه ای هم لازم ندارم فقط همین...ممنون میشم جواب بدید...
    سلام
    شما یه مدار میخوای که به ورودی aux وصل کنی درسته؟

بفرما خود بنده این رو ساختمم از همه لحاظ عالیه تغذیشم 3 ولت تا 5 ولت بدی کافیه
    موفق باشی
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

درود...
      مهندس من چند تا سوال در مورداین مدار داشتم شرمنده...اون ورودی همون میکروفن خازنی ماست؟؟؟مثبت به بالا و منفی به طرف پایین...در ضمن OUT همون خروجی صداست؟؟؟یعنی بلندگوی L یا R رو خودم انتخاب میکنم درسته..پس میتونم اینها رو با هم یکی کنم...یعنی هر چی تو میکروفن میگم از هر بلندگو در بیاد...؟؟در ضمن اون پتانسیومتر واسه تنظیم صداست؟؟؟.شرمنده هااا...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir4elec نمایش پست ها
        درود...
        مهندس من چند تا سوال در مورداین مدار داشتم شرمنده...اون ورودی همون میکروفن خازنی ماست؟؟؟مثبت به بالا و منفی به طرف پایین...در ضمن OUT همون خروجی صداست؟؟؟یعنی بلندگوی L یا R رو خودم انتخاب میکنم درسته..پس میتونم اینها رو با هم یکی کنم...یعنی هر چی تو میکروفن میگم از هر بلندگو در بیاد...؟؟در ضمن اون پتانسیومتر واسه تنظیم صداست؟؟؟.شرمنده هااا...
        بله میکروفن خازنیه مثبت بالا و منفی پایین (بر عکس نزنیا)
        بله outهم خروجی صداست
        این مدار مونو هستش اگر ورودی امپلی استریو هست باید دوتاکانالششو با ده کیلو به هم وصل کنی و بدی به خروجی این
        یا دوتا از این مدار بسازی و به هر کانال یکیشو بزنی پتانسیومتر هم واسه تنظیم صداست
        موفق باشید
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

یا

پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X