اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد خرید دریل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد خرید دریل

با سلام یک دریل میخوام بخرم برای مصارف خانگی :برای چوب - الومینیوم- فلز و دیوار در حد نصب کردن تابلو و.... به نظر شما چه نوعی و چه مارکی بگیرم !! مثلا دریل از نوع چکشی دارند و هم ساده و مارک های زیادی هم هستند مثل اکتیو - ماکیتا و.... سپاس

پاسخ : راهنمایی در مورد خرید دریل

نوشته اصلی توسط ircaspianhero نمایش پست ها
    با سلام یک دریل میخوام بخرم برای مصارف خانگی :برای چوب - الومینیوم- فلز و دیوار در حد نصب کردن تابلو و.... به نظر شما چه نوعی و چه مارکی بگیرم !! مثلا دریل از نوع چکشی دارند و هم ساده و مارک های زیادی هم هستند مثل اکتیو - ماکیتا و.... سپاس
    با سلام:
    برای کار های خانگی یک دریل بوش 310 وات کافیست.اما برای کار های حرفه ای از 500 وات به بالاتر با امکانات چپ گرد, راست گرد و کنترل دور موتور.اگر بوش گیر نیاوردید سعی کنید ماکیتا بخرید.
    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی تحیری نمایش پست ها
      با سلام:
      برای کار های خانگی یک دریل بوش 310 وات کافیست.اما برای کار های حرفه ای از 500 وات به بالاتر با امکانات چپ گرد, راست گرد و کنترل دور موتور.اگر بوش گیر نیاوردید سعی کنید ماکیتا بخرید.
      ممنونم: بودجه ی من بین 100 الی 120 هست!!! مارک بوش و ماکیتا گران هستند !!! نظرتان در مورد مارک شیلدر و هیوندای چی هست؟؟؟
      راستی فرق دریل چکشی و گیربکس دار چی هست؟
      سپاس

دیدگاه

من AEG دارم 2-3 ساله . برای مصارف خونگی عالیه.
        A-Hosseini

دیدگاه

ممنونم: بودجه ی من بین 100 الی 120 هست!!! مارک بوش و ماکیتا گران هستند !!! نظرتان در مورد مارک شیلدر و هیوندای چی هست؟؟؟
          راستی فرق دریل چکشی و گیربکس دار چی هست؟
          سپاس
          توی این رنج رونیکس بهترین گزینه هست من دو مدلش رو دارم
          مدل 2210 رو که دوسه سال پیش 110تومن خریدم که چکشی هست و دیمر و تغییر جهت داره الان دوروبر 130 تومن هست البته یه مدل با کیف هم داره که 15تومن گرونتره

یه رونیکس 2722 هم دارم که برای تخریب هست یه ساله دارمش 270خریدمش که برای تخریب هست که به کار شما نمیاد

کیفتششون هم بالاهست

مارک کرون و توسن هم هستن که توی رنج چند مدل دارن

دیدگاه

ممنونم: بودجه ی من بین 100 الی 120 هست!!! مارک بوش و ماکیتا گران هستند !!! نظرتان در مورد مارک شیلدر و هیوندای چی هست؟؟؟ راستی فرق دریل چکشی و گیربکس دار چی هست؟سپاس
            با سلام:دریل چکشی یکی از امکانات یک دریل است که در هنگام سوراخ کردن دیوار بجای فشار دادن دریل به سمت دیوار, نوک مته و سه نظام به حالت چکش بسمت دیوار و دریل حرکت کرده و با نیرویی بسیار کم تر از فشار دادن دریل باعث راحت تر سوراخ کردن دیوار می شود.مثلا شما بدون امکانات چکش یک دریل نمی توانید براحتی یک سوراخ در سنگ گرانیت ایجاد کنید.تمام دریل ها بدون استسناءدارای گیربکس می باشند چون اگر گیربکس نداشته باشندفقط نیروی آرمیچر قادر به سوراخ کردن دیوار نبوده و باعث گیر کردن دریل و سوختن آرمیچر می شود. اما دریل هایی که فقط برای سوراخ کردن فیبر مدار چاپی میباشد از یک ارمیچر ساده با یک سه نظام من درآوردی استفاده می کنند که آرمیچر بطور مستقیم به 3 نظام وصل بوده و فیبر مدار چاپی را سوراخ می کند.( بخاطر استفاده از حد اقل نیروی برای سوراخ کاری گیربکس احتیاج ندارند.)
            با قیمت 100 الی 120 تومان می توانید از دریل های زیر استفاده کنید. https://www.digikala.com/Product/DKP...F%D9%84-SH1013

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی تحیری نمایش پست ها
              با سلام:دریل چکشی یکی از امکانات یک دریل است که در هنگام سوراخ کردن دیوار بجای فشار دادن دریل به سمت دیوار, نوک مته و سه نظام به حالت چکش بسمت دیوار و دریل حرکت کرده و با نیرویی بسیار کم تر از فشار دادن دریل باعث راحت تر سوراخ کردن دیوار می شود.مثلا شما بدون امکانات چکش یک دریل نمی توانید براحتی یک سوراخ در سنگ گرانیت ایجاد کنید.تمام دریل ها بدون استسناءدارای گیربکس می باشند چون اگر گیربکس نداشته باشندفقط نیروی آرمیچر قادر به سوراخ کردن دیوار نبوده و باعث گیر کردن دریل و سوختن آرمیچر می شود. اما دریل هایی که فقط برای سوراخ کردن فیبر مدار چاپی میباشد از یک ارمیچر ساده با یک سه نظام من درآوردی استفاده می کنند که آرمیچر بطور مستقیم به 3 نظام وصل بوده و فیبر مدار چاپی را سوراخ می کند.( بخاطر استفاده از حد اقل نیروی برای سوراخ کاری گیربکس احتیاج ندارند.)
              با قیمت 100 الی 120 تومان می توانید از دریل های زیر استفاده کنید. https://www.digikala.com/Product/DKP...F%D9%84-SH1013
              ممنونم: این مارک شیلدر برای کدام کشور هست؟؟ و از نظر کیفیت چطوری هست؟؟
              سپاس

دیدگاه

با سلام
                مارک هیوندای هم خوب است البته اگر از خیابان امام خمینی بخرید ارزانتر از دیجی کالا تمام میشود . حتما از نوع چکشی بخرید که بتوانید در آجر و سنگ و سیمان هم سوراخ کاری کنید .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
                  با سلام
                  مارک هیوندای هم خوب است البته اگر از خیابان امام خمینی بخرید ارزانتر از دیجی کالا تمام میشود . حتما از نوع چکشی بخرید که بتوانید در آجر و سنگ و سیمان هم سوراخ کاری کنید .
                  ممنونم: من شهرستان هستم و دسترسی به تهران ندارم متاسفانه !! قیمت های دیجی کالا هم نمی دانم ایا گران می دهند یا منصفانه هست!
                  راستی دوستان: این دریل ها ایا کاربرد پیچ گوشتی برقی را هم دارند؟ یعنی میشه پیچ و مهره را با اینها بست؟
                  سپاس

دیدگاه

ممنونم: من شهرستان هستم و دسترسی به تهران ندارم متاسفانه !! قیمت های دیجی کالا هم نمی دانم ایا گران می دهند یا منصفانه هست!
                    راستی دوستان: این دریل ها ایا کاربرد پیچ گوشتی برقی را هم دارند؟ یعنی میشه پیچ و مهره را با اینها بست؟
                    سپاس
                    با سلام:
                    برای باز و بستن پیچ ها از دریل شارژی با کنترل دور استفاده می کنند. این دریل ها دارای دور تند ثابت میباشند.

دیدگاه

با سلام
                      بعضی از دریل ها علاوه بر حالت چکشی دارای دور متغیر و نیز چپ گرد راست گرد میباشند با این نوع دریل ها در حالتی که دور آن روی حداقل ممکن قرار داده شده میتوانید پیچها را باز و بسته کنید لیکن "تورک" اعمال شده ثابت میباشد که کمی برای استفاده بعنوان پیچ گوشتی نامناسب است . من شخصاً مدلی را از هیوندای تهیه کرده ام (HP 232 DD) که هم دریل است و هم پیچ گوشتی البته برقی است نه شارژی و از آن راضی هستم .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X