ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    2017/08/26
    13
    3

راه اندازی ماژول sim800l

سلام.
    مشکل راه اندازی این ماژول رو دارم.منبع تغذیه ام 12 ولت 5امپر.رگولاتورlm2596.خروجی رگولاتور3.9. روز اول،دوم با دو تا خازن 2200 ،16ولت ویه1000، 10ولت کارمیکرد و به شبکه وصل می شد و پیامک و زنگ هم ارسال می شد. ولی از اون به بعد دیگه به شبکه وصل نمیشه وهی ریست میشه.(6و7 بار چشمک بعد خاموش).دو تا خازن 3300 هم اضافه کردم ولی باز هم حل نشد.انتن هم متصله.ممنون میشم کمک کنید
    2012/02/20
    88
    48

پاسخ : راه اندازی ماژول sim800l

خازن زیر10ولت بذار...6800میکرو6.3ولت.
    2008/11/08
    دزفول
    277
    128

لطفا از سخت افزارتون عکس بذارید
    من این مشکل رو داشتم و تنها به دلیل ضعیف بودن سیم تغذیه بود که AWG24 از سایت خریده بودم و با سیم ضخیم تر تعویض کردم و درست شد.
    همه ولتاژ ها هم درست بود اما زمان کانکت شدن مشکل ایجاد میشد.
    تو مورد بعدی هم که داشنم این بود که سلف 100 میکروهانری 1 آمپری از لحاظ جریان کم میاورد و شدیدا داغ میکرد که با سلف 2 آمپری تعویض شد و درست شد
    تو دو مورد بالا در حالت عادی همه چیز درسته اما وقتی زیر بار میره منبع تغذیه، اونوقت ضعف کار مشخص میشه
    موفق باشید
    2016/04/06
    383
    529

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.h1404i@gmail.com

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام.
    مشکل راه اندازی این ماژول رو دارم.منبع تغذیه ام 12 ولت 5امپر.رگولاتورlm2596.خروجی رگولاتور3.9. روز اول،دوم با دو تا خازن 2200 ،16ولت ویه1000، 10ولت کارمیکرد و به شبکه وصل می شد و پیامک و زنگ هم ارسال می شد. ولی از اون به بعد دیگه به شبکه وصل نمیشه وهی ریست میشه.(6و7 بار چشمک بعد خاموش).دو تا خازن 3300 هم اضافه کردم ولی باز هم حل نشد.انتن هم متصله.ممنون میشم کمک کنید
    سلام از آموزش های زیر هم میتونین استفاده کنید :

2017/08/26
    13
    3

متشکر از همگی .مشکل حل شد.فقط یه سوال این که چه فرقی میکنه خازن زیر 10 ولت باشه یا بیشتر؟
    2008/11/08
    دزفول
    277
    128

متشکر از همگی .مشکل حل شد.فقط یه سوال این که چه فرقی میکنه خازن زیر 10 ولت باشه یا بیشتر؟
    لطفا با ذکر دلیل مشکلتون بگید چجوری حل شد
    این جوری پاسخ دادن صحیح نیست که بعد از دریافت راهنمایی هایی از دوستان انجمن، به هر طریق، درست یا غلط، مشکلتون که حل شد بگید ممنون حل شد. این حق رو به انجمن و افراد دیگه انجمن بدید که اگر روزی به مشکل شما برخوردن، به جای طرح سوال مشابه با خواندن تجربه شما، شاید گره از کارش باز بشه
    پس لطفا مشکلتون و نحوه حل شدنش رو بفرمایید تا بازدید کنندگان این تاپیک ازش استفاده کنند
    ممنون
    2017/08/26
    13
    3

چرا عصبانی می شوید دوست عزیز.دلیلش را اگر میدانستم حتما خدمتتون عرض می کردم.دو سه روزی مشکل پیدا کرده بود،قبل از طرح سوال کل سایت رو هم شخم زده بودم و تمام راه کار های بالا هم یا تست کرده بودم یا رعایت شده بود .فقط خازن هام 16 ولت بود برا همین دوباره سوال کردم.حتی اداپتورم رو هم عوض کرده بودم و جواب نداده بود. بعد ازدو سه روز همون مداری که هر روز باهاش ور می رفتم وروشن نمیشد بدون دست کاری(فقط خازن ها رو در اوردم خالیشون کردم و گذاشتم سر جاش،یکی ار خازن های 3300 رو فراموش کردم بگذارم(تنها تغییری که ایجاد شد)) روشن شد.تنها حدسی که می توانم بزنم اینه که هنگام اتصال، جریان کشی ثابتی نداره یعنی این طور نیست که اگه الان و در این مکان 2 امپر جریان لحظه ای دارد همیشه همین 2امپر را داشته باشد و به این دلیل اگر مقدار خازن ها مناسب باشد راه اندازی میشود و اگر مناسب نباشد خیر.ولی ممکن است در شرایط و مکان دیگر(منظورم از مکان اینه که قدرت سیگنال تو مکان های متفاوت فرق میکنه)با همان مقدار خازن راه اندازی شود.البته اون قدر زمان جریان کشیش کمه که نتونستم با مولتی متر اندازش بگیرم.
    بازهم اگر بد پاسخ داده بودم عذر میخواهم ولی لطفا قضاوت پیش از محاکمه نکنید
    2016/04/06
    383
    529

سلام منظور جناب

بدین جهت بود که بالاخره این تاپیک تا مدت ها تو این انجمن میمونه ...و شاید برخی از کاربران دقیقا همین مشکل شما رو داشته باشند و با یک سرچ ساده این تاپیک رو پیدا کنن و سریع مشکلشون حل شه
    2008/11/08
    دزفول
    277
    128

چرا عصبانی می شوید
    عصبانی چرا؟
    منظور من دقیقا همینی بود که آقای چمانی گفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط علی چمانی

سلام منظور جناب saeid_k68 بدین جهت بود که بالاخره این تاپیک تا مدت ها تو این انجمن میمونه ...و شاید برخی از کاربران دقیقا همین مشکل شما رو داشته باشند و با یک سرچ ساده این تاپیک رو پیدا کنن و سریع مشکلشون حل شه
    ممنون که گفتید اما اگر از سخت افزار و شماتیکتون هم بتونید عکس بذارید شاید بشه بیشتر کمکتون کرد.
    2017/08/26
    13
    3

سلام.اگر دچار سو برداشت شدم عذر میخوام.
    این عکس مداره.سلف 3 امپره.دوتا خازن 2200و دو تا3300.برای تغذیه هم دوتا سیم بردم.
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10