اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سلیقه ای شدن ویرایش پست های کاربران ECA

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سلیقه ای شدن ویرایش پست های کاربران ECA

از همکاری دوستان بسیار ممنونم و از بابت مشکل پیش امده از طرف سرور پرشین گیگ معذرت می خواهم
    جدیدترین ویرایش توسط amin20107; ۲۰:۲۷ ۱۳۹۶/۰۶/۲۴.
    گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
    همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

پاسخ : سلیقه ای شدن ویرایش پست های کاربران ECA

یک بار هم برای من اتفاق افتاده که مدیری اومده بعلت گذاشتن پست که باعث گمراه شدن دیگران شده اعتراض شدید به من کرده و کلی هم نوشته بود ولی من انتظار داشتم لااقل به یک مورد از ان پستهای اشنباه من اشاره کنه و هنور منتظرم و خبری از ایشان نیست . تذکر به اشتباه با ذکر مورد اشتباه ختی اگر صد تا توهین هم توش باشه برای من لذت بخشه ولی اگر مورد اشتباه رو ذکر نکنه نشان دهنده حسادته.

دیدگاه

سلام دوست عزیز
      هیچ کسی تصاویر مطلب با ارزش شمارو پاک نکرده
      شما تصاویرتون رو در سایت http://maghalatelme.persiangig.com آپلود کرده بودید که متاسفانه این سایت دیگه باز نمیشه برای همین تصاویر مربوطه هم لود نمیشن
      لطفا این رو بررسی کنید تا تصاویربه حالت عادی برگردند و اطلاع بدید تا کل آیتم هارو به داخل سرور خود سایت منتقل کنیم که مشکلات بعدی پیش نیاد.
      درضمن جهت تسریع کار لطفا یک پیغام به آیدی @ECA_PR در تلگرام ارسال کنید تا کارهای فوق سریعتر رسیدگی بشندمتشکرم

دیدگاه

این سابقه ویرایش پست شما هست. همونطور که میبینید آخرین ویرایش مربوط به 9/9/2017 هست . تمامی ویرایش ها مربوط به خودتون هست.

بهتره قبل از این که اینگونه کسی رو بی دلیل مورد خطلاب قرار بدید کمی با رعایت احترام مشکل خودتون رو پیگیری کنید.
        نکته ای هم که وجود داره اگر مدیری همچین کاری کنه باهاش برخورد جدی انجام میشه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

آپلود سنتر پیکوفایل بهترین پایداری رو تا الان داشته . پیشنهادمیکنم از پیکوفایل استفاده کنید تا همچین مشکلی رو شاهد نباشیم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X