ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    2011/03/24
    19
    0

Lightbulb چند سوال درخصوص الكترونيك

با سلام
    چند سوال داشتم با شماره مي پرسم خواهشا اساتيد بزرگوار زحمت بكشن راهنمايي كنند؟
    1 - ده عدد سنسور دما دارم كه قصد دارم اطلاعات را بدون سيم به يك ميكرو توي فاصله 100 متري منتقل كنم-5 عدد رله دارم كه قصد دارم از ميكرو جهت قطع و وصل كردن آنها استفاده كنم اما بصورت بيسيم توي فاصله 100 متري
    حالا از چه ماژولي و چه فركانسي جهت هركدوم ميشه استفاده كرد كه هم پارازيت هم كمتر روش باشه و هم اقتصادي باشه؟

2- آيا قطعه اي دارم به نام آمپر دتكتور؟ يعني اگه آمپر وجود داشت عدد 1 اگه نداشت 0 رو بفرسته؟

3- آيا ماژول esp-14 روي خودش weabbase هست؟ يعني اگه خواستم يه صفحه وب ايجاد كنم و توي شبكه بيسيم بشه بهش وصل شد ميشه از esp-14 تنهايي استفاده كرد يا نياز به قطعه اي به عنوان سرور داره؟
    باتشكر
    2006/10/07
    تهران
    888
    17

پاسخ : چند سوال درخصوص الكترونيك

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad462

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

- آيا قطعه اي دارم به نام آمپر دتكتور؟ يعني اگه آمپر وجود داشت عدد 1 اگه نداشت 0 رو بفرسته؟
    اگه جریانت ac هست میتونی از ct استفاده کنی و اگر dc هست از ACS ویا حتی از مقاومت با اهم کم و وات بالا
    2016/04/06
    383
    529

برای ارتباط بی سیم میتونید از ماژول های nrf و esp استفاده کنید

2008/05/26
    1,044
    529

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad462

با سلام
    چند سوال داشتم با شماره مي پرسم خواهشا اساتيد بزرگوار زحمت بكشن راهنمايي كنند؟
    1 - ده عدد سنسور دما دارم كه قصد دارم اطلاعات را بدون سيم به يك ميكرو توي فاصله 100 متري منتقل كنم-5 عدد رله دارم كه قصد دارم از ميكرو جهت قطع و وصل كردن آنها استفاده كنم اما بصورت بيسيم توي فاصله 100 متري
    حالا از چه ماژولي و چه فركانسي جهت هركدوم ميشه استفاده كرد كه هم پارازيت هم كمتر روش باشه و هم اقتصادي باشه؟

2- آيا قطعه اي دارم به نام آمپر دتكتور؟ يعني اگه آمپر وجود داشت عدد 1 اگه نداشت 0 رو بفرسته؟

3- آيا ماژول esp-14 روي خودش weabbase هست؟ يعني اگه خواستم يه صفحه وب ايجاد كنم و توي شبكه بيسيم بشه بهش وصل شد ميشه از esp-14 تنهايي استفاده كرد يا نياز به قطعه اي به عنوان سرور داره؟
    باتشكر
    سلام
    1-میتونید از nrf استفاده کنید ولی پیشنهاد من esp8266 به همراه یک مودم هست واسه افزایش برد
    2- اگه مقدار جریان مهمه از سنسورهای acs و ترانس ct (ترانس ct واسه جریانهای بالا) میشه استفاده کرد و اگه فقط بود و نبود جریان مهمه سنسورهای اثر هال کارتون رو راه میندازه
    3-میشه واسه میکروی خود esp برنامه نوشت و هم میشه یه میکرو کنار esp بزارید که برنامه رو واسه اون بنویسید.قبلا با html یه چیز خیلی ساده نوشتم (در حد نمایش تیتر صفحه و یه متن) و اگه به html آشنا باشیدفک نکنم کار زیاد سختی باشه
    2011/03/24
    19
    0

دقيق متوجه منظورتون نشدم.من يه رله دارم كه ميخوام بعد از اون يه قطعه الكترونيكي قرار دهم كه اگه رله فعال شد و مثلا لامپ روشن شد از طريق اون قطعه متوجه شوم واقعا روشن شده يا نه.چون اگه روشن بشه آمپري خواهد داشت و عدد ارسالي قطعه موردنظر ميشود 1 و اين به ميكرو وصل ميشه و ميكرو ميدونه كه اون لامپ يا هر تجهيزي واقعا روشن شده.حالا متوجه منظورم شدين؟ هدف فقط وجود قطعه اي كه اگه آمپري باشه خروجيش بشه 1 حالا همچين قطعه اي داريم؟
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5