اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال دو برد الکترونیکی بوسیله کابل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال دو برد الکترونیکی بوسیله کابل

سلام
    من میخوام دو تا PCB بزنم و به همدیگه متصلشون کنم.
    حالا به نظرتون با چه کابلی به همدیگه متصل کنم؟ شاید 8 تا سیم باشه
    با تشکر

پاسخ : اتصال دو برد الکترونیکی بوسیله کابل

سلام
    یکم در مورد برد هاتون بیشتر توضیح بدید تا سوالتون از حالت مبهم در بیاد ....

دیدگاه

سلام یا از کانکتور مخابزاتری استفاده کن یا از سوکت های DB9 (همون پورت COM پشت کیس کامپیوتر منظورمه)تو نت سرچ کنید عکسشو ببینید متوجه میشید حالا بازم بستگی به فضا و جریان و ....داره که با خودتونه اگر کامل توضیح بدید دوستان بهتر میتونن کمک کنن پاینده باشید
      Proudly @real_ahmadi
      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

ممنون از پاسختون!
        چون قطعات SMD هست و برد میخوام کوچیک باشه نمیتونم از DB9 استفاده کنم!
        دو تا برد کاملا بهم مرتبط هستند! مثلا برد اول برای پاور هست (ورودی برق و کلید و...) و برد دوم برد کنترل هست که روش میکرو و... هست!
        نمیخوام اطلاعات به هم دیگه ارسال کنم. میخوام برق اصلی مدار رو عبور بدم
        اگه بخوام از کابل FFC استفاده کنم و از سوکت FPC استفاده نکنم! فوتپرینتش رو برای آلتیوم سراغ ندارید؟
        یعنی مستقیم کابل FFC رو به برد لحیم کنیم و دیگه سوکت رو لحیم نکنیم!
        من یه برد دارم این کار رو کرده فقط به نظرتون میشه برق 3.3 ولت رو عبور داد! جریانش هم به اندازه جریان میکرو هست و زیاد نیست!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط dalmif نمایش پست ها
          ممنون از پاسختون!
          دو تا برد کاملا بهم مرتبط هستند! مثلا برد اول برای پاور هست (ورودی برق و کلید و...) و برد دوم برد کنترل هست که روش میکرو و... هست!
          اگه بخوام از کابل FFC استفاده کنم و از سوکت FPC استفاده نکنم! فوتپرینتش رو برای آلتیوم سراغ ندارید؟
          من یه برد دارم این کار رو کرده فقط به نظرتون میشه برق 3.3 ولت رو عبور داد! جریانش هم به اندازه جریان میکرو هست و زیاد نیست!
          اون کابل ffc یا همون فلت یه سوکت داره سوکتشو روی بورد لحیم کن و فلتو جا بزن
          ولی در کل اونا بیشتر واسه اتنقال اطلاعاته به نظر من از کانکتور مخابراتی 8 پین استفاده کن بهتره
          موفق باشی
          Proudly @real_ahmadi
          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط dalmif نمایش پست ها
            ممنون از پاسختون!
            با سلام و درود
            در مواردی که کوچک بودن اندازه مدار اهمیت داشته است مانند مدار مدیریتگر پرواز ArduPilot مشاهده گردیده است که از DF13 series board-to-wire connector استفاده شده است که تولید شرکت .Hirose Electric Co., Ltd می باشد.
            جزئیات بیشتر:
            1- DF13 series - HIROSE Electric Group
            2- DF13 Series - Hirose | DigiKey

همچنین این شرکت محصولات مرتبط با Flexible flat cable را نیز دارا می باشد:
            FPC/FFC - HIROSE Electric Group
            جدیدترین ویرایش توسط فکر; ۲۰:۲۰ ۱۳۹۶/۰۶/۲۵.

دیدگاه

سلام
              خیلی ممنون از راهنمایی هاتون!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X