اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تفاوت میکرو PIC18F252-E/ SO و PIC18F252-I/SP Z

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تفاوت میکرو PIC18F252-E/ SO و PIC18F252-I/SP Z

سلام دوستان یک سوال دارم ممنون میشم جواب بدین من یک پروژه اماده دارم که با میکرو کنترلرPIC18F252-E/ SO انجام شده ولی این مدل نتونستم پیدا کنم ولی مدل PIC18F252-I/SP Z تو پایا الکترونیک هست برنامه هگز هم اماده هست و حالا سوالم اینه میشه از میکرو دوم به جای میکرو اول استفاده کرد وفایل هگز پروگرم کرد و تفاوت این دو میکرو تو چیه ,و یه سوال دیگه تو شماتیک این پروژه واسه میکرو کریستال 20 مگا هرتز قرار گرفته ایا این میکرو هم مثل avr باید برای کلاک فیوزبیت تنظیم کرد یا به صورت نرم افزاری مقدار داده میشه و نیازی به تنظیم فیوز بیت نداره ممنون میشم پاسخ بدین
    سقراط : دانش من بدانجایی رسید که فهمیدم هیچ نمیدانم.

پاسخ : تفاوت میکرو PIC18F252-E/ SO و PIC18F252-I/SP Z

سلام
    تفاوت در نوع پکیج هست و احتمالاً مشکلی نیست.
    ممکنه نرم افزاری ست شده باشه و یا ممکنه نیاز به تنظیم حین پروگرام باشه. باید تست کنید.
    *** يا راهي خواهم يافت، يا راهي خواهم ساخت ... ***

دیدگاه

سلام ممنون به خاطر پاسختون منم فکر کردم که شاید به خاطر نوع پکیجش باشه تو اینترنت سرچ کردم so برای smd و sp برای dip ذکر کرده بود اما تو شماتیک مدل اولی رو واسه dip ذکر کرده بود تو pcb هم همین طور واسه همین شک کردم شاید مورد دیگه ای باشه مثل ولتاژ کاری یا چیز دیگه متعصفانه چیزی راجعبه نوع e هم نتونستم پیدا کنم فقط نوع i رو اورد فیوز بیتم اگه دوستان توضیح بدن ممنون میشم چون هنوز شروع به ساخت نکردم اول میخوام اطلاعات کامل کنم بعد شروع کنم.

دیدگاه

ممنون دوستان متوجه شدم تفاوت نوع e و i تو رنج دمایی هست حالا ممنون میشم راجعبه فیوز بیت هم توضیح بدین
        جدیدترین ویرایش توسط سید سجاد احدزاده; ۱۹:۲۱ ۱۳۹۶/۰۷/۰۳.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X