اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

;کدام میکرو ها intx شون تو مد Change دارن یعنی به تغییر لبه 0 و1 حساسنند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

;کدام میکرو ها intx شون تو مد Change دارن یعنی به تغییر لبه 0 و1 حساسنند

سلام
    من مد Change رو برا int0مگا 8 استفاده کردم جواب داد
    ولی مطلبی نتونستم در مورد بقیه میکرو ها پیدا کنم که این امکان رو داشته باشه
    یه سوال کسی میدونه مگا 64 این امکان رو داره یا نه؟
    اگه نه... چطوری میشه این امکان رو فراهم کرد

پاسخ : ;کدام میکرو ها intx شون تو مد Change دارن یعنی به تغییر لبه 0 و1 حساسنند

این مطلب ::::: وقفه های خارجی این امکان را برای ما فراهم می سازد که پایه های INT0و INT1و INT2را به وضعیت سیگنالِ اعمالی شان حساس کنند. این پایه ها جزو امکانات ثانویه بعضی از پورت های اصلی هستند. یعنی پایه ای که برای وقفه فعال شده است، دیگر امکان کار با واحد ورودی/خروجی متناظر با آن پین را به ما نمی دهد! وضعیت سیگنال: . 1سطح منطقی 0یا Lowیک وقفه تولید می کند .2هرگونه تغییری در سطح منطقی سیگنال ) 0یا (1یک وقفه تولید می کند .3به ازای لبه پایین رونده سیگنال، وقفه تولید می کند .4به ازای لبه بالا رونده سیگنال، وقفه تولید می کند پایه های INT0و INT1به هر چهار مورد بالا حساس اند، اما پایه INT2فقط به موارد 3و 4حساس می باشد :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::: چرا من تست میکنم حساسیت int0 رو تو مد حساس به 0و1 جواب نمیده رو مگا 64
    جدیدترین ویرایش توسط bahman_1a; ۱۸:۱۸ ۱۳۹۶/۰۷/۰۳.

دیدگاه

از کجا بفهمم کدوم میکرو ها ساپورت میکنن لبه chenge رو چرا کسی جواب نمیده ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط bahman_1a نمایش پست ها
        از کجا بفهمم کدوم میکرو ها ساپورت میکنن لبه chenge رو چرا کسی جواب نمیده ؟
        اینها دارن؟ خانواده اینتل. خانواده ارم. خانواده پی ای سی. خانواده متورلا. خانواده اس جی اس. خانواده تگزاس. خانواده انالوگ دیوایس. و انهایی که ندارند را نمیشناسم .
        همین اول دیتاشیت همشون نوشته

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X