اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ربات مین یاب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ربات مین یاب

دوستان سلام میخوام یه ربات مین یاب درست کنم که برای آشکارسازی فلز از مدار pi metal detector استفاده میکنه الان نیاز به این مدار دارم البته همراه با pcb چون شماتیک مدار رو دارم ممنون میشم اگه کسی داشته باشه یا جایی سراغ داشته باشه راهنمایی کنه
    ممنونم

پاسخ : ربات مین یاب

نوشته اصلی توسط دشسثقه نمایش پست ها
    دوستان سلام میخوام یه ربات مین یاب درست کنم که برای آشکارسازی فلز از مدار pi metal detector استفاده میکنه الان نیاز به این مدار دارم البته همراه با pcb چون شماتیک مدار رو دارم ممنون میشم اگه کسی داشته باشه یا جایی سراغ داشته باشه راهنمایی کنه
    ممنونم
    با سلام و درود
    این موارد را بررسی نمایید:
    1- Eco Friendly Metal Detector - Arduino: 8 Steps (with Pictures)
    2- Simple Arduino Metal Detector: 8 Steps (with Pictures)
    3- Simple Metal Detector: 8 Steps (with Pictures)
    4- Arduino Metal Detector : 6 Steps (with Pictures)
    5- Make a Metal Detector: 19 Steps (with Pictures)
    6- Pulse Induction Metal Detector With GreenPAK: 5 Steps

دیدگاه

ممنونم
      با سلام:
      کار با دستگاه های مواد منفجره 99/9 درصد ایمنی هم کافی نیست باید 100 درصدایمنی باشد. شعار کار با مواد منفجره,, اولین اشتباه مساوی پایان زندگیست. برای ساخت چنین وسیله ای دانش تخصصی بالایی درمواد منفجره,, چاشنی های عمل کننده ,, قدرت بالستیک مواد منفجره و ... مورد نیاز می باشد. و تنها مدارفلز یاب بخش کوچکی از کار می باشد.
      علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
      نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

ممنون از راهنماییتون اما این ربات قرار نیست به صورت واقعی در زمین های آلوده به مین کار کند و صرفا همون آشکار سازی فلز کفایت میکند
        ممنونم

دیدگاه

ممنون از راهنماییتون اما این ربات قرار نیست به صورت واقعی در زمین های آلوده به مین کار کند و صرفا همون آشکار سازی فلز کفایت میکند
          ممنونم
          با سلام:
          اگر قرار نباشد که این ربات در زمین های آلوده به مین کار کند, پس شما باید به فکر ساخت ربات فلز یاب بگردید,. و دیش یا صفحه جستجو گر فلز یاب باید فاصله زیادی با بدنه فلزی ربات داشته باشدتا فلز یاب دچار خطا نشود.
          علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
          نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X