اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایجاد محدودیت دفعات روشن شدن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایجاد محدودیت دفعات روشن شدن

سلام خدمت دوستان عزیز. با توجه به تایتل تاپیک، من میخوام روی یک میکرو مثل ret6 محدودیت تعداد دفعات روشن شدن بذارم. با توجه به اینکه ایجاد eeprom مجازی روی فلش مشکلاتی بهمراه داره، مثل مستهلک شدن و... و همچنین اگه eeprom خارجی بذارم به راحتی قابل هک شدن هست و اگه بخوام از باطری بک آپ استفاده کنم باز میشه دورش زد
    کسی پیشنهادی نداره؟

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk
    انسانها 10 دسته اند: دسته اي که باينري ميدانند و دسته اي که باينري نميدانند!

پاسخ : ایجاد محدودیت دفعات روشن شدن

نوشته اصلی توسط hamedtaran نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز. با توجه به تایتل تاپیک، من میخوام روی یک میکرو مثل ret6 محدودیت تعداد دفعات روشن شدن بذارم. با توجه به اینکه ایجاد eeprom مجازی روی فلش مشکلاتی بهمراه داره، مثل مستهلک شدن و... و همچنین اگه eeprom خارجی بذارم به راحتی قابل هک شدن هست و اگه بخوام از باطری بک آپ استفاده کنم باز میشه دورش زد
    کسی پیشنهادی نداره؟

به نظرم بهترین راه استفاده از spi flash یا eeprom خارجی هست. برای اینکه مطمئن باشین هک نمیشه یه الگوریتم روش بنویسین و زمان رو بر اساس یه الگوریتم خاص ذخیره کنه. و اگه الگوریتم ذخیره شده به قالب اصلی نمیخوره کارنکنه
    در کل تمام سیستم ها هک شدنی هستن اما سیستمی امن هست که اگه مثلا 100 دلار بی ارزه طرف مجبور باشه 101 دلار خرج هک کردنش کنه
    شما امنیت سیستمتون رو یه چیز نسبی نسبت به در امد زایی و وقت و هزینه ای که باید بشه تا کرک بشه در نظر بگیرید.

دیدگاه

پاسخ : ایجاد محدودیت دفعات روشن شدن

ممنون
      هدف من هم اینه که جلوی هک شدن توسط افراد معمولی مثل خودمو بگیرم

انسانها 10 دسته اند: دسته اي که باينري ميدانند و دسته اي که باينري نميدانند!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X