اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرابی هیتر Gordak 952

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خرابی هیتر Gordak 952

سلام
    یک هیتر از مدل گرداک 952 خریدیم که از همون اول یک یا دو بار درست کار کرد و الان روی دما هیچ کنترلی نداریم(امکان کنترل فشار هوا وجود داره و سالمه) .ولوم رو میچرخونیم ولی تغییری نمیکنه و دما تا بالاترین درجه میره و به اجبار مجبور میشیم خاموش کنیم.تریاک های خروجی کاملا چک شدن و سالم بودن.دوستانی که در این زمینه تجربه داشتن ممنون میشم راهنمایی بکنن
    Aristar Group - Always And Forever

پاسخ : خرابی هیتر Gordak 952

درود دوست عزیز
    سیمهای سنسور هیتر رو جابجا کن درست میشه .
    موفق باشید.
    طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
    امروز رو کامل زندگی کن...
    (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

با سلام.
      من یک هیتر 952 دارم. زیاد استفاده*اش نکردم. دفعه قبل که خواستم روشنش کنم (هیتر هوای گرمش رو) روشن شد ولی دما روی 000 باقی می*مونه. کنترل پمپ هواش سالمه ولی کنترل دما نداره فقط صفر.
      المنت*اش رو باز کردم با اهمتر چک کردم 80 اهم. با منبع تغذیه DC بهش 30 ولت دادم. آروم گرم شد. پس خود المنت سالمه. با اهمتر ac ولتاژ رسیده به المنت رو اندازه گرفتم. رو 28 ولت ac باقی می*مونه. (ولوم در هر حالتی باشه 28 ولت نشون می*ده). کسی میدونه مشکل از کجا می*تونه باشه.
      دوستال به شدت لنگ موندم. اگه کسی بلده خوشحال می*شم راهنماییم کنه

دیدگاه

مشکل هیتر من حل شد...
        به نظر میاد برنامه اش هنگ کرده بود. سیم*ها، سنسور، المنت سالم بود. نمیدونم نکته کار چی بود ولی این کارها رو انجام دادم.
        سوکت المنت رو از برد اصلی جدا کردم.
        هیتر رو روشن کردم.
        با یک منبع DC المنت رو تحریک کردم 30 ولت دادم. المنت گرم شد (با دست میشد حس کرد)
        دماسنج افزایش دما رو نشون داد.
        خاموشش کردم. و سوکت هستر رو به برد اصلی وصل کردم. بعد از روشن کردن دیدم همه چی درست شده...!!!

دیدگاه

سلام از دوستان کسی میدونه از کجا میشه پمپ هیتر خرید کرد ?

دیدگاه

هیتری که از همین فروشگاه خریدم ,گورداک952هست نمی دونم چرا روی سگمنمتهای بخش هویه می نویسه seو بخش هیتر هوای گرم سالمه.هویه داع نمی کنه.راهنمایی کنید لطفا
            eshop-hodhod.ir

دیدگاه

سلام.دوستان من هم هیتر هویه جورداک952 نو گرفتم.هویه رو روشن میکنم همه چی خوبه ولی بعد حدود یک دقیقه روی سگمنت میزنه H-3 و هویه سرد میشه.هرچند بارم خاموش روشنش میکنم دیگه داغ نمیشه همون رو نشون میده تا کامل خنک شه! خواهش میکنم اگر کسی میدونه مشکل چیه کمک کنه.ممنون

دیدگاه

با سلام.
                من یک هیتر 952 دارم. هویه باد گرمش روشن میشه ولی دما روی 000 باقی میمونه. کنترل پمپ هواش سالمه ولی کنترل دما نداره فقط صفر. چیکار کنم ؟ ممنون میشم از راهنمایی

دیدگاه

احتمالا دسته هیتر سوخته
                  مدت هاست نیستم

دیدگاه

منم همین مشکل مشابه رو بایه هیتر دیگه دارم حالا اسمش یادم نیس
                    جدیدترین ویرایش توسط javadebrahimi; ۰۷:۵۵ ۱۳۹۷/۰۶/۲۲.

دیدگاه

دوستان سلام من هیتر گورداک مدل 952-c دارم که خراب بود خودم تا حدودی تعمیرش کردم الان مشکل اینع که دماش میره اخرین حد که کاملا سرخ میشه اصلا هم با پتانسیومتر کم نمیشه کلی تست کردم نفهمیدم کجای کار میلنگه دوستان کسی اطلاع داره راهنماییم کنه ممنون میشم حتی دمای هویه هم دماش کم نمیشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jsco نمایش پست ها
                        دوستان سلام من هیتر گورداک مدل 952-c دارم که خراب بود خودم تا حدودی تعمیرش کردم الان مشکل اینع که دماش میره اخرین حد که کاملا سرخ میشه اصلا هم با پتانسیومتر کم نمیشه کلی تست کردم نفهمیدم کجای کار میلنگه دوستان کسی اطلاع داره راهنماییم کنه ممنون میشم حتی دمای هویه هم دماش کم نمیشه
                        دقیقا منم این مشکلو با کوئیک 700 دارم

دیدگاه

سلام. بالاخره. با تعویض چند قطعه مشکلش برطرف کردم.2 ای سی. را تعویض کردم البته چون تجربه تعمیرات. زیادی نداشتم ولی راه انداختمش. به خود شرکتش تو چین پیام دادم. نقشه برام فرستادند و کمی. راهنماییم. کردند بالاخره درسش کردم

دیدگاه

درود به همه
                            هیتر من پمپ بادش کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید .
                            خازن گچی سوخته بود تعویض کردم یه مدت راه افتاد اما با پرتاب باد ضعیف ولی الان دیگه کار نمیکنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط lian1365 نمایش پست ها
                              درود به همه
                              هیتر من پمپ بادش کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید .
                              خازن گچی سوخته بود تعویض کردم یه مدت راه افتاد اما با پرتاب باد ضعیف ولی الان دیگه کار نمیکنه
                              درود دوست عزیز
                              سیمهای پمپ رو مستقیم به 220 بزنید ببینید خود پمپ سالمه
                              اگر درست بود ترایاک درایو پمپ رو چک کنید مدار خود هیتر هم توی گوگل هست سرچ کنید
                              موفق باشید
                              طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
                              امروز رو کامل زندگی کن...
                              (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X