اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی درانتخاب پرینتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی درانتخاب پرینتر

سلام
    ایا کسی با پرینت لکسمارک کار کرده؟ چون برای کارهای چاپ برد smd به یک پرینتر احتیاج داشتم که روی کاغذ کالک یا ترنسپرنسی هم بدون ایراددر دستگاه چاپ کنه.در بازار به من پرینتر کارتریج بزرگ مثل 402 hp یا 2055 استوک رو پیشنهاد دادند ولی فکر میکنم کیفیت چاپ خوبی نداشته باشه.ضمن اینکه قیمت بالایی هم داره.اما لکسمارک هم هست که تعاریف زیادی ازش شنیدم.ولی با هیچکدوم چاپ نکردم.لطفا دوستان تجربیاتشونو از استفاده این دو دستگاه بگن...تشکر

پاسخ : راهنمایی درانتخاب پرینتر

با حداقل رزولوشن 600*600 بخوبی میتونی کار کنی
    دور پرینتر استوک رو خط بکش.انقدر دردسر داره که به قیمتش نمیارزه.

من خودم هم توی خونه هم مغازه 6030W کنون رو دارم
    کاتریج اورجینالش رو 35تومن میخرم تا 2000برگ هم اوراق مثل فاکتور باهاش چاپ میکنم. میتونی به جای خرید کارتریج با 12تومن شارژش کنی که زیاد چنگی به دل نمیزنه حداکثر 1000تا میتونی اونموقع چاپ کنی. برای PCB هم حرف نداره. همه نوع کاغذی رو جواب میده
    رزولوشنش هم 2400*600 هست. وایفای هم داره . هم میتونی با گوشی هم با کامپیوتر باهاش کارکنی.
    قیمتی هم که دیجیکالا داره نسبت فروشگها های لوازم اداری شیراز 40تومن پایین تر هست.
    البته من یه بار 405تومن یه بار هم 412تومن از دیجیکالا خریدم . الان 437تومن میده

دیدگاه

با حداقل رزولوشن 600*600 بخوبی میتونی کار کنی
      دور پرینتر استوک رو خط بکش.انقدر دردسر داره که به قیمتش نمیارزه.

من خودم هم توی خونه هم مغازه 6030W کنون رو دارم
      کاتریج اورجینالش رو 35تومن میخرم تا 2000برگ هم اوراق مثل فاکتور باهاش چاپ میکنم. میتونی به جای خرید کارتریج با 12تومن شارژش کنی که زیاد چنگی به دل نمیزنه حداکثر 1000تا میتونی اونموقع چاپ کنی. برای PCB هم حرف نداره. همه نوع کاغذی رو جواب میده
      رزولوشنش هم 2400*600 هست. وایفای هم داره . هم میتونی با گوشی هم با کامپیوتر باهاش کارکنی.
      قیمتی هم که دیجیکالا داره نسبت فروشگها های لوازم اداری شیراز 40تومن پایین تر هست.
      البته من یه بار 405تومن یه بار هم 412تومن از دیجیکالا خریدم . الان 437تومن میده

https://www.digikala.com/Product/DKP...tab-techspecs/
      شما درست میفرمایید.سمت پرینتر استوک نمیرم.
      مدلی که شما پیشنهاد دادید خیلی خوبه.هم ظاهر زیبا و کوچکی داره و هم قیمت کارتریجش به نسبت ارزونه...
      فقط کمی در مورد رزولوشنش شک داشتم که شما فرمودید 600dpi برای کار ما مناسبه..خب کمترین ترکی که طراحی میکنیم 9 میل هست.شما با این ضخامت مشکلی نداشتید؟
      و شما که بمدت طولانی باهاش کاغذ های سنگین مثل ترنسی و لیبل و کالک میزنید دچار مشکل یا افت کیفیت نشده؟درامش مشکل پیدا نکرده؟
      و اینکه شدت رنگش چطوریه؟شما برای ظهور لمینت که طرح رو روی کالک یا ترنسی چاپ میکنید از برگ چاپ شده استفاد میکنید یا چند تا ازونا رو بهم پنس میکنید؟
      خیلی تشکر میکنم که راهنمایی فرمودید و خیلی هم عذر میخام که وقتتون رو گرفتم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin tal نمایش پست ها
        شما درست میفرمایید.سمت پرینتر استوک نمیرم.
        مدلی که شما پیشنهاد دادید خیلی خوبه.هم ظاهر زیبا و کوچکی داره و هم قیمت کارتریجش به نسبت ارزونه...
        فقط کمی در مورد رزولوشنش شک داشتم که شما فرمودید 600dpi برای کار ما مناسبه..خب کمترین ترکی که طراحی میکنیم 9 میل هست.شما با این ضخامت مشکلی نداشتید؟
        و شما که بمدت طولانی باهاش کاغذ های سنگین مثل ترنسی و لیبل و کالک میزنید دچار مشکل یا افت کیفیت نشده؟درامش مشکل پیدا نکرده؟
        و اینکه شدت رنگش چطوریه؟شما برای ظهور لمینت که طرح رو روی کالک یا ترنسی چاپ میکنید از برگ چاپ شده استفاد میکنید یا چند تا ازونا رو بهم پنس میکنید؟
        خیلی تشکر میکنم که راهنمایی فرمودید و خیلی هم عذر میخام که وقتتون رو گرفتم
        اگر لمینت میخواد چاپ کنید مشکلی نداره. برای روش اتو ریز 15میل رو تست کردم مشکلی نبوده.
        همه پینتر ها با کاغذ سنگین مشکل دارن. نکته ای که باید بهش توجه کنید قیمت فتودرام هست. درام 6030 چهارهزارتومن هست که فوق العاده قیمتش پایین هست.
        قبلا یه epson5600 داشتم که به خاطر پرینت زیاد لیبل سر 2ماه داغون شد. ولی این 6030کنون حدود 1.5سال هست که دارمش و مشکلی با لیبل نداره.
        برای کاغذهای نازک اگه سینی کاغذش خالی باشه کاغذ رو نمیکشه داخل

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده نمایش پست ها
          اگر لمینت میخواد چاپ کنید مشکلی نداره. برای روش اتو ریز 15میل رو تست کردم مشکلی نبوده.
          همه پینتر ها با کاغذ سنگین مشکل دارن. نکته ای که باید بهش توجه کنید قیمت فتودرام هست. درام 6030 چهارهزارتومن هست که فوق العاده قیمتش پایین هست.
          قبلا یه epson5600 داشتم که به خاطر پرینت زیاد لیبل سر 2ماه داغون شد. ولی این 6030کنون حدود 1.5سال هست که دارمش و مشکلی با لیبل نداره.
          برای کاغذهای نازک اگه سینی کاغذش خالی باشه کاغذ رو نمیکشه داخل
          بسیار ممنون بابت راهنماییتون.
          مدل 6230 رو گرفتم.کارش خوبه اما با ترنسی مشکل داره یکمی و جوهرو پخش میکنه....برای شما هم اینطوره؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin tal نمایش پست ها
            بسیار ممنون بابت راهنماییتون.
            مدل 6230 رو گرفتم.کارش خوبه اما با ترنسی مشکل داره یکمی و جوهرو پخش میکنه....برای شما هم اینطوره؟
            پرینتر دورو زن اولش یک اذیت میکنه.
            پخش کردن تونر به خاطر نو و چسبنده بودن غلطک های دستگاه هست که به مرور زمان درست میشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X