اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتخاب بهترین روش ارتباطی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انتخاب بهترین روش ارتباطی

سلام
    من قصد دارم یک دستگاهی بسازم که دو بخش فرستنده و گیرنده داره، درواقع یک بخش کنترلر داره و یک ریموت کنترل، برای تخمین فاصله و دید این دو بخش نسبت به هم فرض کنید بخش کنترلر در داخل سقف خونه قرار می گیره و از داخل خونه باید بهش فرمان داده بشه به وسیله ریموت
    به نظر شما ( به جز ماژول GSM ) بهترین راه ارتباطی بین ریموت و بخش کنترلر چیه ؟ ماژول Wifi ؟ RFID ؟ یا ... ؟
    و پیشنهاد می کنید هر کدوم که بهتر بود از کدوم مدلش استفاده بشه ؟

پاسخ : انتخاب بهترین روش ارتباطی

نوشته اصلی توسط Mahmoood_M نمایش پست ها
    سلام
    من قصد دارم یک دستگاهی بسازم که دو بخش فرستنده و گیرنده داره، درواقع یک بخش کنترلر داره و یک ریموت کنترل، برای تخمین فاصله و دید این دو بخش نسبت به هم فرض کنید بخش کنترلر در داخل سقف خونه قرار می گیره و از داخل خونه باید بهش فرمان داده بشه به وسیله ریموت
    به نظر شما ( به جز ماژول GSM ) بهترین راه ارتباطی بین ریموت و بخش کنترلر چیه ؟ ماژول Wifi ؟ RFID ؟ یا ... ؟
    و پیشنهاد می کنید هر کدوم که بهتر بود از کدوم مدلش استفاده بشه ؟
    سلام
    به نظر من از ماژول esp8266 استفاده کنید برد فضای باز حدود 70 متر هست و داخل خونه میتونید به مودم متصل کنید ماژول رو و یه شبکه داخلی بسازید و به راحتی بین فرستنده و گیرنده ارتباط برقرار کنید

دیدگاه

پاسخ : انتخاب بهترین روش ارتباطی

سلام
      به نظر من هم ماژول های wifi بهترین پیشنهاد براتون هست و به راحتی esp8266 رو میتونید به مودم وصل کنید و ارتباط برقرار کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X