اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

9 عدد سروو موتور روی یک خط

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

9 عدد سروو موتور روی یک خط

با سلام
    برای کاری احتیاج دارم 9 میکرو سوییچ تغییر موقعیت داشته باشن
    میشه من 9 سروو موتور که هر کدوم برای یک میکرو سوییچ هستند رو روی یک خط PWM بذارم؟

پاسخ : 9 عدد سروو موتور روی یک خط

خیر نمیشه چون سرو ها نه ادرس منحصر به فرد دارن نه مشخصاتی که بشه برای راه اندازیشون تفاوت قائل شد.
    البته توضیحات بنده برای سروو های معمولی هست که در فروشگاه سایت موجوده.
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سوران آراسته نمایش پست ها
      خیر نمیشه چون سرو ها نه ادرس منحصر به فرد دارن نه مشخصاتی که بشه برای راه اندازیشون تفاوت قائل شد.
      البته توضیحات بنده برای سروو های معمولی هست که در فروشگاه سایت موجوده.
      ببینید من قصد ندارم هر سرو موتور در یک زاویه منحصر بفرد باشه
      من میخوام 9 تا میکروسوییچم رو که در 9 نقطه نصب شدن به طور هماهنگ در یک زاویه واحد تنظیم بشن
      پس همه سروو موتور ها (که تراز شده نسبت به افق با هم نصب شدن) همه در آن واحد باید دارای یک زاویه باشن پس ورودیشون هم مثل همه (با صرف نظر از خطای موجود در قطعات با یک پارت نامبر)

با توجه به توضیحاتی که دادم میشه همه سروو موتور ها از یک خط دیتا بگیرن؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeid_k68 نمایش پست ها
        ببینید من قصد ندارم هر سرو موتور در یک زاویه منحصر بفرد باشه
        من میخوام 9 تا میکروسوییچم رو که در 9 نقطه نصب شدن به طور هماهنگ در یک زاویه واحد تنظیم بشن
        پس همه سروو موتور ها (که تراز شده نسبت به افق با هم نصب شدن) همه در آن واحد باید دارای یک زاویه باشن پس ورودیشون هم مثل همه (با صرف نظر از خطای موجود در قطعات با یک پارت نامبر)

با توجه به توضیحاتی که دادم میشه همه سروو موتور ها از یک خط دیتا بگیرن؟
        اها در این صورت اره . البته این گفته طبق تئوریات قضیه س ککه باید بشه ولی در عمل باید تست کنید و یادتون باشه که قدرت سیگنال رو هم فراموش نکنید.
        چرا ناراحتی پاتریک!
        - از دیدنش ناراحت شدی؟
        + نه
        پس چی ناراحتت کرده
        محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سوران آراسته نمایش پست ها
          اها در این صورت اره . البته این گفته طبق تئوریات قضیه س ککه باید بشه ولی در عمل باید تست کنید و یادتون باشه که قدرت سیگنال رو هم فراموش نکنید.
          برای قدرت سیگنال کاملا درست میفرمایید
          چون احتمالا اگر خط دیتا رو بچرخونم تو کل شاسی سروو موتور آخری حداکثر 3 متر سیم میخوره و اگر کنترلر رو وسط بذارم حدود 1 متر
          پیشنهادی برای بافر کردن سیگنال دارید جناب مهندس؟

دیدگاه

نه متاسفانه ایده خاصی ندارم.
            چرا ناراحتی پاتریک!
            - از دیدنش ناراحت شدی؟
            + نه
            پس چی ناراحتت کرده
            محصولات

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X