اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عملکرد نور و رنگ درساعات روز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عملکرد نور و رنگ درساعات روز

سلام
    من وقتی توی محل کار ممیرم خسته میشم البته بعضی مواقع اینجوریم
    یک نفر بهم گفت اگه بتونی رنگ نور محیط نسبت به ساعات روز تغییر بدی خیلی توی روحیه شما تاثیر میزاره
    کسی در این مورد اطلاعاتی داره که نور محیط در ساعات روز چه رنگی کنم .
    اصلا حرفش درست هست ؟؟

پاسخ : عملکرد نور و رنگ درساعات روز

سلام
    بله حرفشون درسته. این لینک رو یه مشاهده بفرمایید.
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

اتقاقا دو سه سال پیش منم توی فکرش بودم . یه لامپ ال ای دی حبابی شکلی بود که دیجی کالا داشت . با یه برنامه اندرویدی کنترل میشد . اون موقع قیمتش 250 هزار تومن بود.به خاطر قیمت بالاش کلا از خریدش پشیمون شدم. گفتم بی خیال بابا این سوسول بازیا به ما نیومده. نمیدونم الانم داره یا نه . ولی لامپ جالبی بود .

دیدگاه

ممنون . رفتم توی نخش ببینم فایده ای داره یا نه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sepehr63 نمایش پست ها
          من وقتی توی محل کار م میرم خسته میشم، البته بعضی مواقع
          اینکه نورپردازی و رنگ آمیزی محیط در روحیه ی انسان تاثیر دارد، سخن درستی است (به ویژه رنگ آبی که به قطع می دانیم ضد استرس است)،
          اما در مورد خستگی در محل کار شما ، راستش من رگه هائی از افسردگی مینور در توصیف شما حس می کنم (که البته ممکن است کاملا در اشتباه باشم).
          به جز این؛ نوسانات قند خون، وضعیت ویتامین ها و مینرال های خون و مباحث سلامت جسم هم موثر هستند. بنابراین ابتدا انجام چک آپ های اولیه ی
          جسم و روان، به نظر اولویت بالاتری از مباحث نور پردازی و ... دارد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس نوآور نمایش پست ها
            اینکه نورپردازی و رنگ آمیزی محیط در روحیه ی انسان تاثیر دارد، سخن درستی است (به ویژه رنگ آبی که به قطع می دانیم ضد استرس است)،
            اما در مورد خستگی در محل کار شما ، راستش من رگه هائی از افسردگی مینور در توصیف شما حس می کنم (که البته ممکن است کاملا در اشتباه باشم).
            به جز این؛ نوسانات قند خون، وضعیت ویتامین ها و مینرال های خون و مباحث سلامت جسم هم موثر هستند. بنابراین ابتدا انجام چک آپ های اولیه ی
            جسم و روان، به نظر اولویت بالاتری از مباحث نور پردازی و ... دارد.
            ممنون . حدس شما درسته .توی این دور زمونه کیه که افسردگی نداشته باشه . چرا یکم دارم.
            همه این کارها هم میکنم که تاثیرش کمتر بشه . با نور محیط . با تغییر رنگ بندی و نور پردازی محل کار و منزل میخوام ببینم میتونم روحیه خودم عوض کنم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X