اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ERROR: NO Target Connected

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ERROR: NO Target Connected

با سلام

بنده هدر برد STM32f103C8 را تهیه کردم. با استفاده از ST link برای بار اول به راحتی از طریق نرم افزار keil پروگرام شد. ولی بعد از اون وقتی میخوام پروگرام کنم خطای
    NO Target Connected میده.

خودم حدس میزم اول که برد رو میخری تو جالت بوت هستش ولی وقتی یه بار پروگرام میشه از حالت بوت خارج میشه و دیگه به حالت بوت نمیره.

میشه لطفا راهنمایی بفرمایید. چند روز وقتمو گرفته
    جدیدترین ویرایش توسط abolfazl.k; ۱۶:۱۸ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰.

پاسخ : ERROR: NO Target Connected

سلام، احتمال میدم پروگرامر رو غیرفعال کردی، باید تو مد بوت با سریال پروگرام کنی. توضیحات دقیقترشو از لینک زیر بخون
    First steps to generic STM32F103C8T6 uC from east. - palhartinger/HowTo-STM32F103C8T6

واسه دفعه های بعد اگر کدتو با CUBE آماده میکنی حواست باشه پروگرامر رو فعال کنی.

دیدگاه

ممنون دوست عزیز
      من با ST Link کار میکنم.
      مشکل حل شد. به طور اتفاقی فهمیدم اگه ریست برد رو نگه داری و تب setting رو در نرم افزار ST Link Utility بزنی پروگرامر فعال میشه.
      نوشتم شاید به درد کسی بخوره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط abolfazl.k نمایش پست ها
        ممنون دوست عزیز
        من با ST Link کار میکنم.
        مشکل حل شد. به طور اتفاقی فهمیدم اگه ریست برد رو نگه داری و تب setting رو در نرم افزار ST Link Utility بزنی پروگرامر فعال میشه.
        نوشتم شاید به درد کسی بخوره
        با سلام. مشکل من هم با راهنمایی شما حل شد. 2، 3 ساعت وقت گذاشتم.

دیدگاه

اگر برای بار اول فراموش کردین که سریال دیباگ رو فعال کنید و میکرو رو پروگرام کردین ، و دفعات بعدی no taeget conected داد، وارد st-link utility بشید و با کانکت شدن به میکرو کل حافظه میکرو رو پاک کنید و دوباره با کیوب پروژه بسازین و دیباگ رو روی سریال دیباگ بزارین .

دیدگاه

سلام درسته . بعد از واردشدن به stlink utility و داشتن دکمه reset روی میکرو و زدن دکمه پاک کردن، و بعد از 2 ثانیه ، ول کردن دکمه ریست، میکرو پاک میشه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X